Jump to content

Top 3 Boili (Ne Home Made)


ivankole

Recommended Posts

to bi trebalo da je opste poznato... samo je problem u tome sto se jos uvek ne uvosi u srbiju, koliko ja znam... zato pitam gde mogu da se nabave, posto ih zelim u svom arsenalu...

inace na mkm sajtu koji si postavio ne postoje boile sa nazivima i aromama koje je aleksa pomenuo... to malo buni...

Link to comment
Share on other sites

to bi trebalo da je opste poznato... samo je problem u tome sto se jos uvek ne uvosi u srbiju, koliko ja znam... zato pitam gde mogu da se nabave, posto ih zelim u svom arsenalu...

inace na mkm sajtu koji si postavio ne postoje boile sa nazivima i aromama koje je aleksa pomenuo... to malo buni...

nekad je meleg imao frouzen r1 f1 ..... posto je ovo njegova ex firma mora da i mkm ima te oznake a mi neznamo.
Link to comment
Share on other sites

nekad je meleg imao frouzen r1 f1 ..... posto je ovo njegova ex firma mora da i mkm ima te oznake a mi neznamo.

 

Mega Serie

Hot Sausage, Zebra Mussel, North Crab, Black Pepper Fish, Vanilla Ice, Strawberry Lotus, Green Banana, Italian Pistachio, Malaysian Spice

 

 

Fast Hybrid Range

Plum Fresh Fish, Squid Liver, Monster Bloodworm, Shell Shock, Cranberry Fish, Gerber, Multi Fruit, Red Spice

 

 

Competition Boilie

T.M. 1, G1, Q1, GMC, Moskito, R2, F2

 

 

izvor: http://www.mkmbaits.com/

Link to comment
Share on other sites

Mega Serie

Hot Sausage, Zebra Mussel, North Crab, Black Pepper Fish, Vanilla Ice, Strawberry Lotus, Green Banana, Italian Pistachio, Malaysian Spice

 

 

Fast Hybrid Range

Plum Fresh Fish, Squid Liver, Monster Bloodworm, Shell Shock, Cranberry Fish, Gerber, Multi Fruit, Red Spice

 

 

Competition Boilie

T.M. 1, G1, Q1, GMC, Moskito, R2, F2

 

 

izvor: http://www.mkmbaits.com/

druze imam u zamrzivacu b1.g1,r4,gmc,daj mi pojasni sta je sta dobio sam to odavno i kad pomenusmo melega ja odem i nasjem ih.da ima i jedna kesa hump isto frouzen boilala
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Masterbih - River ICE 16mm
Maros Mix - Med 20mm
SBS - M1 20mm

pop-up bojle:
SBS - Fluo Pineaple 10-14mm

Dynamite Baits - Fluro Tutti Frutti 15mm
Masterbih - Mulberry Florentine 16mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...