Jump to content

Spro Lcs 460 Long Cast


Guest mr. carpersharper

Recommended Posts

Masina je extra malo sam peco sa njom , nisam imo nikakvih problem sem sto sam cito na raznim forumima da podvlaci najlon pod spulnu meni se to nije desilo ni jednom , a koga god sam pitao za njih svi su prezadovoljni . Bistro :good:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Bistro dali vredi kupiti ove masinice spro lcs 460 long cast sa baitrunnerom

nista mi nije jasno neko kaze da odpada farba nekima se bukvalno raspadaju a nekima sluze fenomenalno kome verovati ! ??????????

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi po meni to sve zavisi sta ti ocekujes od jeftinih masinica,da budu kao BBLC  ili neka Daiwa  to znas i sam da nema sanse ali uz malo paznje prilikom rukovanja mislim da nebi trebalo da je losa! Meni je isto tako  bilo nejasno sto se tice Okuma masine tacnije LB serija isto tako jedni su je hvalili drugi opet sve najgore ali godinama sam je koristio i uverio se da je masinica savrsena za te pare a najbolji pokazatelj toga ti je da uporedis tj ispratis cene ovu Okumu sam je kupovao pre sedam osam godina na sajmu bila na popustu nekih 40 €  pa pogledaj cenu sad je 45€ ta ista. Sto znaci da je kvalitetna a  nista joj ne moze oboriti cenu dokle god je takva! Tako da je moje misljenje da cena proizvoda gledana godinama unazad jasno moze da ti pokaze pravu sliku o kvalitetu istog!

Link to comment
Share on other sites

Ralle ta okuma lb se proizvodi vec 7,8 godina i kao tenk je jaka! Po meni najaci okumin model. Imam lb65 tri komada, ali to nije tema ovog naslova....Licno mi se svidela pomenuta spro long cast masinica i htedoh je kupiti...ali mislim da ako se ne "arci" i odrzava kako treba moze fino da sluzi
Link to comment
Share on other sites

Ma znam ja sam to naveo cisto kao primer kako da prosudis dal je masinica ok ili ne tako da se u potpunosti slazem sa tobom jer ovako na slici izgleda dosta dobro ! :good:

Link to comment
Share on other sites

ja sam pocetnik u ribolovu sarana pecam ga od prosle godine na Beli Bager u Banatskom Karlovcu sa naj jeftinijom varijantom za sad, Nevis Winner Carp 360 trodelni saranski stapovi, i Winner Carp Runner X50 masinice bio sam zadovoljan nisam imao problema a vadio sam Amura od 8kg sarane 6kg

a sad sam mislio da mi treba malo bolja masinica za dalje bacanje i na prvi pogled mi se svidjaju spro long cast 460 sa baitrunnerom

e sad ja mislim da je Spro bolji jer kosta oko 8000din a Winner Carp Runner X50 oko 1500din

Link to comment
Share on other sites

ja sam pocetnik u ribolovu sarana pecam ga od prosle godine na Beli Bager u Banatskom Karlovcu sa naj jeftinijom varijantom za sad, Nevis Winner Carp 360 trodelni saranski stapovi, i Winner Carp Runner X50 masinice bio sam zadovoljan nisam imao problema a vadio sam Amura od 8kg sarane 6kg

a sad sam mislio da mi treba malo bolja masinica za dalje bacanje i na prvi pogled mi se svidjaju spro long cast 460 sa baitrunnerom

e sad ja mislim da je Spro bolji jer kosta oko 8000din a Winner Carp Runner X50 oko 1500din

u

 

ja imam iste stapove. i za dalji izbacaj ti masinica nece mnogo pomoci... max 10%

Link to comment
Share on other sites

videcemo kako ce se ponasati na vodi jer stvarno ne znam vise kome da verujen neko hvali neko ne

ali video sam po radnjama cormoran, daiwa masinice sa baitrunner 3500 do 5000din a iste masine u drugoj radnji 5000 do 15000din gde je razlika u nalepnici

Link to comment
Share on other sites

Posedujem pomenute mašinice vec nekih 5 god. i zadovoljan sam kako me služe. U proseku sam oko 15-ak puta godišnje na vodi, isključivo na slobodnom pecanju, i za te moje potrebe odradjuju posao za koji su namenjene.

Za sada nisam imao nikakvih mehaničkih problema, tako da se ne mogu požaliti na njihov rad.

Sve u svemu, po mom mišljenju sasvim solidna mašinica...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...