Jump to content

Korda Go Go Liquids


Recommended Posts

Ili su probali pa su slomili sarana na to, pa cute ko k..ve :) :) :)

 

Mora biti da je to. "Saranski guru" smislio je jos jedan nacin da zaradi neku funticu.

Isprobao je drugar na nekolikoi voda i opsti utisak bi bio - njesra za medalju

Link to comment
Share on other sites

bacanje para...nista specijalno,preliv ko preliv...mozda moze da da efekta kod zig rig sistema,zato sto ostavlja dim(ne sve,pojedine ,,arome'')....inace postoje 6 razlitih bocica,nabavio sam svih 6...ni jedna od aroma nije se pokazala kao favorit...dodje riba...ali nisam primetio da prave razliku u broju komada :)....mada moze biti da i ne znam da ih pravilno primenim...

 

Jesi li dobio neki popust na kolicinu? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Jesi li dobio neki popust na kolicinu? :rofl:

nema razloga za ironijom,i prostaklukom...moja dobra volja je bila da odgovorim na pitanja o utisku o Kianinim tecnostima,i odgonetnem eventualne nedoumice o navodnoj lovnosti tih proizvoda,isprobao sam ih i nijedan se nije pokazao kao narocito lovan..
Link to comment
Share on other sites

nema razloga za ironijom,i prostaklukom...moja dobra volja je bila da odgovorim na pitanja o utisku o Kianinim tecnostima,i odgonetnem eventualne nedoumice o navodnoj lovnosti tih proizvoda,isprobao sam ih i nijedan se nije pokazao kao narocito lovan..

Ma hvala tebi sto si odgovorio i rekao kakva je lovnost da se drugi ne bi zjbali ali nema potrebe da se ljutis , covek se nasalio jer to jeste i sustina foruma, druzenje, druze moj pa svi smo se mi sto puta zeznuli kupujuci neke stvari kao magicne , koje same donesu ribu ali to je i najveci problem nas sarandzija zato sto i sami budemo mnogo puta upecani... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Opusteno, ja sam kupio dve bocice, tako da probacemo, pa cu ja sam da dodjem nazad i da kazem da sam magarac :)

 

Probao sam u flasi kako to radi. Treba znati da pineapple power smoke ne pravi oblak tako brzo...nego lagano otpusta....

 

A smrde za medalju.

Jedna stvar koja me gadno smorila. Kad su stigle bocice, ja da zavrnem, ono preskace cep ... na obe flasice... izgleda je na svima tako.

Link to comment
Share on other sites

nema razloga za ironijom,i prostaklukom...moja dobra volja je bila da odgovorim na pitanja o utisku o Kianinim tecnostima,i odgonetnem eventualne nedoumice o navodnoj lovnosti tih proizvoda,isprobao sam ih i nijedan se nije pokazao kao narocito lovan..

 

Nemanja, sala bre! Nikakva ironija, a jos manje prostakluk...

 

I meni se desilo nebrojeno puta da se kao poslednji ovan zaletim na nesto "magicno", i pokupujem sve sto ima u radnji... I uvek sam se sprdao posle toga na svoj racun! Na zalost, ipak smo mi vrlo lakoverni kad su "magicni noviteti" u pitanju...

I mene su pojedini prodavci ubedjivali da je Korda Go Go Liquid "nema dalje, nema bolje", ali sam, poucen ranijim iskustvima, uspeo da se odbranim! A nudjen mi je popust ako uzmem sve arome... Zato nisam mogao da odolim a da na gore naveden nacin ne prokomentarisem!

 

Znaci, jos jednom:

Sala...

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze Nebojsa, to se uvek okrene na zajebanciju medju drugarima ... ono, da zabacis i krene neko da imitira sarana koji je SAMO NA TO CEKAO ZADNJIH 500 GODINA :)

 

Sa druge strane, bre ovo je nas hobi, uvek deo nas zna da nas rade na gluposti, ali drugi deo voli da ima, da cacka, da prcka :)

 

Tako da sam ja komplet hepi sa ovom TESKOM HEMIJOM (miris je ubistvo,tezak,oporan).

 

A riba kad radi - doci ce i na dugme.

 

 

Ajde i nesto konkretno: Da li mislite da ima smisla probati ovo na reci, ili mislite da je samo za jezero?

 

CIm isprobam, javljam eventualne rezultate.

Link to comment
Share on other sites

prihvaceno kao sala :)...pogresno protumaceno...a da sam magarac ispao zbog tih tecnosti,itekako jesam.:))) cim su se pojavile na engleskom trzistu,resio sam da ih nabavim...tako da sam odlucio da ih narucim iz UK,svestan da ce kostati boga oca..(spedicija,trasport,carina, + osnovna cena)..misleci da cu sa sa tim Goo tecnostima da uhvatim boga za onu stvar...a na kraju sam uhvatio sebe :)...
Link to comment
Share on other sites

Nemanja, mozda je samo bio los dan :)

Elem, jesi probao na jezeru ili na reci?

isprobavao sam na jezeru (komercijali),testirao sam ga jedno 3,4 izlaska na vodu,i kao sto rekoh nista specijalno...sve u svemu moje misljenje da je ovo stvar slicna kao i svi drugi dipovi i umakaljke...ne pravi razliku u kolicini ribe...lovan jeste,mada na komercijali je 80 % onogo sto ponudimo saranu lovno...ali daleko od toga da saran prosto poludi za ovim...to je neko moje iskustvo sa ovim proizvodima
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je to losa stvar taj famozni GO GO kad radi u Engleskoj i na drugim vodama,trebalo bi i kod nas pa svetski prvaci su sa tom hemijom.E sad ostaje ono nepoverenje da li je i to original kao onaj sto oni imaju,mada si narucio iz Engleske!Ko ce ih znati ali mislim da nije lose probati novitete,pa i ako se lose mozda taj dan pokazalo.Svako iskustvo je dobro pa i ako je nije najbolje!
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je to losa stvar taj famozni GO GO kad radi u Engleskoj i na drugim vodama,trebalo bi i kod nas pa svetski prvaci su sa tom hemijom.E sad ostaje ono nepoverenje da li je i to original kao onaj sto oni imaju,mada si narucio iz Engleske!Ko ce ih znati ali mislim da nije lose probati novitete,pa i ako se lose mozda taj dan pokazalo.Svako iskustvo je dobro pa i ako je nije najbolje!

 

Da, u Engleskoj SVE radi i daje nenormalne rezultate, pogotovo na promotivnim filmovima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reklama je cudo! :good:

Reklama jeste cudo ali svi koji imaju malo duzeg staza znaju da caroban mamac NE POSTOJI, ni dip, ni mix ni boila...koja je bolja koja daje vise ribe, to su sve teme koje mi sami sebe przimo....to su trgovacke price koje i dalje piju vodu! Koliko sam samo puta ima caroban mamac a na kraju ga cepam na kukuruz ....ljudi Kad ste pripremili mesto kako treba i kad je riba tu ,nema greske....govorim za divlje vode i jezera!

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je to losa stvar taj famozni GO GO kad radi u Engleskoj i na drugim vodama,trebalo bi i kod nas pa svetski prvaci su sa tom hemijom.E sad ostaje ono nepoverenje da li je i to original kao onaj sto oni imaju,mada si narucio iz Engleske!Ko ce ih znati ali mislim da nije lose probati novitete,pa i ako se lose mozda taj dan pokazalo.Svako iskustvo je dobro pa i ako je nije najbolje!

Afrikanci ga ubijaju i sa cop-cop dipom.Imam ga od kada su se nasi vratili sa svetskog u JAR-i,i nikada nisam dobio ribu na njega!

Link to comment
Share on other sites

Drugar je pecao na fazaneriji, ali nista u tih 48 sati ( jedna riba) na gogo, Dali treba da budemo pristalice inovacije, DA, kako inace drukcije mozemo da pratimo moderan saranski ribolov.

Mada moja teorija je, ako nespadam medju prve koji su neki novitet nabavili, barem pre nego sto cu ga kupiti, raspitam se kod kolega, koji su probali, dali vredi bacati pare na proizvod.

Ali i slazem se da mnogi proizvodi ispunjavaju na njihovim vodama, bolje rezultate nego na nasim. A i da ima mnogo marketinskih produkata, koji sluze samo za uzimanje para.

Link to comment
Share on other sites

Afrikanci ga ubijaju i sa cop-cop dipom.Imam ga od kada su se nasi vrat ili sa svetskog u JAR-i,i nikada nisam dobio ribu na njega!

 

Imam i ja Tjop-Tjop koji lici na ove kordine tvorevine i jos nekoliko njihovih (Africkih) aroma od kojih vecina mirise na decije sirupe.Na kukuruz poprskan Tjop-Tjop-om sam pre neku godinu na peskari dobio jednog sarana,a na ostale njihove arome sam prolazio slicno ili gore.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je svacije iskustvo lose,ne znam kako radi tako dobro kod njih,mislim na Afrikance ili Kordu???Da li nasi sarani ne nasedaju na tu foru ili ima tu jos nesto(u sta ja sumnjam) sto nije receno,ne znam!Cudno ali istinito. :search:
Link to comment
Share on other sites

Imam i ja Tjop-Tjop koji lici na ove kordine tvorevine i jos nekoliko njihovih (Africkih) aroma od kojih vecina mirise na decije sirupe.Na kukuruz poprskan Tjop-Tjop-om sam pre neku godinu na peskari dobio jednog sarana,a na ostale njihove arome sam prolazio slicno ili gore.

Drecavo zelene boje?

Link to comment
Share on other sites

Sad u cetvrtak kada sam bio na Adi safari rece mi jedan decko da prosli put kad je on bio na Adi neki lik je koristio GO GO i rekao mu je da je extra stvar.Da posebno privlaci sarana kada je sav na povrsini.Opet meni to ne deluje uverljivo.Po meni je svaki mamac lovan ako dovoljno verujes u njega.Na primer sad u cetvrtak sam koristio samo jednu vrstu boila na sva tri stapa i namerno nisam hteo da menjam ceo dan.Bio sam ubedjen da biti nesto i u pola 5 popodne u roku od 5 minuta ima sam dva kucanja.Jedan je bio oko 14-15 kg drugi oko 12 kg.Neko ce reci da je to malo,ali ja sam i vise nego zadovoljan.Ostali koji su menjali sve i svasta nisu imali ni 2 ribe.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...