Jump to content

Koja Stolica Je Najudobnija


Krle

Recommended Posts

Ja koristim X2 Deluxe. Imam mnogo drugara koji od stolica imaju sve i svasta, i Chub i Fox i DAM i BEHR i ko zna sta jos i sve sam ih isprobao i to vise puta, ali brate ova mi je najkomotnija, sediste je sirine 66cm, izuzetno je jako uradjena (i metal i platno) i stvarno udobna. Ja sam tu negde blizu 120kg! Kostala me je 60Eura, istina ne ovde vec u Sloveniji... ovde nisam video da je ima.

5011a59beafae_stol_deluxe.jpg

 

Da je sediste jos koji cm sire, onda te nebi zuljala ni malo... :rofl:

I, reci mi, jesil` ti to smrsao?

Mislim, svuko si se na 120 kg...

Da nisi, ne daj Boze, neku "jektiku" zaradio? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do sada sam koristio Chub snooper reclainin chair, odlicna stolica, jaka, udobna...

 

http://www.dansononline.co.uk/acatalog/snooper-reclining-chair.jpg

 

Nedavno sam nabavio Nash indulgence hi back reclaining chair, slicna je Chub-u, samo mnogo udobnija...

Udobniju stolicu od ove nisam probao, kada covek sedne u nju nikako mu se ne ustaje.... :)

 

http://www.planetcarp.co.uk/productimages/6000pr_chairs1.jpg

kako se kaze prvo je bog stvorio nash a onda sve ostalo ja imam malo jacu i malo vecu znaci nash big daddy ... taj stolac je san svakog saranasa , jak ,visok naslon, debela i meka navlaka ili platno , jaki nasloni za ruke presvuceni sa navlakom da se ne znoje ruke . jednostavno predobra stvar a jedina mana je cijena kod nas sam ju platio 1200 kuna e sada koliko je to dinara nemam pojma , ali stvarno predobar stolac :good:

Edited by ivica~kt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kako se kaze prvo je bog stvorio nash a onda sve ostalo ja imam malo jacu i malo vecu znaci nash big daddy ... taj stolac je san svakog saranasa , jak ,visok naslon, debela i meka navlaka ili platno , jaki nasloni za ruke presvuceni sa navlakom da se ne znoje ruke . jednostavno predobra stvar a jedina mana je cijena kod nas sam ju platio 1200 kuna e sada koliko je to dinara nemam pojma , ali stvarno predobar stolac :good:

Ako ne znas da pretvorish u dinare -pretvori u evre.Poz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

DA LI NEKO IMA ISKUSTVA SA FOX WARRIOR ARM CHAIR!!! DELUJE MI KAO FINA STOLICA ZA KRATKA PECANJA!!

Imam je ja i korektna je.Lagana je,i prilicno udobna za tu vrstu stolice.Meni je bitno sto je tanka kada se spakuje i ne zauzima puno mesta.Poz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ljudi znam dosta stolica,koristim trenutno dve vrste medjutim ruku na srce kad sam ceo na carp pro od 9900 dinara odushevio sam se.Sad nepricam o kvalitetu izrade medjutim ja u udobniju stolicu u zivotu nisam seo.Znam da nash ima neshto slicno al nisam probo.Ako ima i drugih firmi nalik ovoj onda moja preporuka je za vakvu stolicu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Danas pazarih ovo ;)

 

http://i46.tinypic.com/110b1y1.jpg

 

 

 

 

Oduševljen sam :a026:

i ja sam kupio ovakvu i mogu reci da je extra udobna i kvalitetno odradjena, pohvale za ovaj model carp proa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...