Jump to content

Korda Adrena-Line


Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa ovim najlonom, gledao ga na kalemu, izgleda extra ali da li je tako, neka napise neko kakva iskustva ima ....

Izgleda da jedino da se obratim Dany-u a on ce sigurno da kaze da je extra...Jane kako je moguce da nemas neku informaciju :sorry:

Link to comment
Share on other sites

mnogo para malo muzike

Pa i nije nesto skup najlon....mislim osrednja mu je cena....ima skupljih ali nije ovde stvar u ceni vec u kvalitetu, ako si koristio najlon kazi sta se dogadja sa njim , zasto je los? Ovako na oko mi deluje super ali vise mi je muka od stvari koji na oko deluju super tako da se prvo dobro raspitam pa onda kupim!

Link to comment
Share on other sites

Imao sam u 0.30 skoro dve sezone. Najloj je dosta mekan, mana je sto jako slabo tone. Tek posle godinu dana je izbledeo i poceo pucati kao paucina. Po meni ima i jeftinijih najlona koji nisu losiji od ovoga npr prologic XLNT camo
Link to comment
Share on other sites

druze ja sam sad stavio najlon 0.31 i mogu ti reci da sam prezadovoljan sa njime,po meni jedina mana je sto se malo uvrce ali ni to nije strasno... mada ako zelis jeftinije ja ti preporucujem gardner gt80,za mene najjaci najlon...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probaj druže najlon PB phyton 0,38 i nikada više nećeš tražiti neki drugi

 

Da si ga posavetovao za neki 0,28 koji je OK da razumem , svaki najlon iznad 0,35 je OK , bar po jacini !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da si ga posavetovao za neki 0,28 koji je OK da razumem , svaki najlon iznad 0,35 je OK , bar po jacini !

Cekajte bre ljudi da se razumemo pecao sam na GARDNER GT 80 i nije los , trenutno imam namotan soft steel 0,28 na jednom kompletu spulni treba mi najlon do max 0,33 jer na deblji najlon stvarno ne mogu da pecam...to bi mi bila opcija za neko razvlacenje i bio bi namotan na rezervnim spulnama.....mislio sam da uzmem ovaj i da dolazi u obzir jedino bela, prljavo bela i crna boja....bolesno ali tako je:)

Link to comment
Share on other sites

na jednom kompletu spulni treba mi najlon do max 0,33 j

 

Da si jos u prvom postu ovo napisao bila bi druga prica !

Oko ove dimenzije ima dosta veliki izbor najlona , bar ovde kod mene. ja na rezervne imam Gardner Surf Cast , veoma dobar najlon.

Ako hoces jos bolji onda Kryston Krystonite™ Fluorocarbon coating , bele prozirne boje !

Link to comment
Share on other sites

Da si jos u prvom postu ovo napisao bila bi druga prica !

Oko ove dimenzije ima dosta veliki izbor najlona , bar ovde kod mene. ja na rezervne imam Gardner Surf Cast , veoma dobar najlon.

Ako hoces jos bolji onda Kryston Krystonite™ Fluorocarbon coating , bele prozirne boje !

KRYSTON je odlican taj beli, imam ga ali 0,25 a nema ga nigde u prodaji....uzeo bih deblji tj 0,33,,,,razmislicu jos...hvala ljudi!

Link to comment
Share on other sites

Cekajte bre ljudi da se razumemo pecao sam na GARDNER GT 80 i nije los , trenutno imam namotan soft steel 0,28 na jednom kompletu spulni treba mi najlon do max 0,33 jer na deblji najlon stvarno ne mogu da pecam...to bi mi bila opcija za neko razvlacenje i bio bi namotan na rezervnim spulnama.....mislio sam da uzmem ovaj i da dolazi u obzir jedino bela, prljavo bela i crna boja....bolesno ali tako je:)

 

Nema Soft Steel 0,28 nego 0,27. Novija modifikacija Soft Steel XS ima u verziji 0,28, ali nije ni prici starom Soft Steel-u.

Link to comment
Share on other sites

Nema Soft Steel 0,28 nego 0,27. Novija modifikacija Soft Steel XS ima u verziji 0,28, ali nije ni prici starom Soft Steel-u.

Druze bas cu da pogledam na koturu ali mislim da ne gresim , ovo je camo varijanta i mislim da je o,28 taj xs je koliko ja znam neke sive boje....

Link to comment
Share on other sites

koristim adrenaline 0.33,sto se mene tice ja sam prezadovoljan.leti sa spulne kao da je 0.28 zbog mekoce.nikad nisam imao problem sa ovim najlonom,sve je stvar izbora od coveka do coveka.pozz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...