Jump to content

Satrinci - Medjesh


rott

Recommended Posts

Info od pre nekoliko minuta. Paja Bocilj je dobio kapitalnog soma procenjene duzine od 1.8 metara. Ne smem ni da mislim kolike je tezine. Vaga . merenje ....fotke ujutro

 

CESTITAM :yahoo:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Somce je 184 cm duzine

Obim mu je 83 cm

:shok: :good:

Ulovljen je na Shimano beastmaster sa Entoh mashinkama

Standardna Sharanska prezentacija sa Ownner 6. udicom

Najlon Infinity duo 0.37

Merenje tezine je odradjeno 21 sat nakon ulova i vaga je pokazala 43.600 kg (koliko li je kalirao?)

 

Josh jednom CESTITAM NA REKORDU !

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

Somce je 184 cm duzine

Obim mu je 83 cm

:shok: :good:

Ulovljen je na Shimano beastmaster sa Entoh mashinkama

Standardna Sharanska prezentacija sa Ownner 6. udicom

Najlon Infinity duo 0.37

Merenje tezine je odradjeno 21 sat nakon ulova i vaga je pokazala 43.600 kg (koliko li je kalirao?)

 

Josh jednom CESTITAM NA REKORDU !

sta reci.... :yahoo: svaka cast na ulovu! po toj duzini ne bi smeo da ima ispod 55-60kg! taj se bre ukenjao od boila! :rofl: :a034:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

prethodni godina se memorijalni turnir DJORDJE SUCEVIC odrzavao na Pelagicevu i Basijani . ove gtodine je to na ovom jezeru .

red je da se spomene DJole koji je bio medju naj vecim sarandzijama u Srbiji . ja ga znam iz price moga strica koji ga je vodao po jezerima i prenosio meni dozivljaje .

meni je trenutno jako daleko jezero Satrinci na kome se ove godine odrzava turnir pa bi zamolio nekog da prenese utiske .

Link to comment
Share on other sites

Kako sam cuo od coveka koji je dosao po jos jedan pehar,da kompletiraju za ekipu nije bilo ulova,prva tri mesta i najveca riba su izvucene iz sesira.

 

Juce me zvao Tausan da kaze da je u nedelju upecan saran od 22 kile na slobodom pecanju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...