Jump to content

Satrinci - Medjesh


rott

Recommended Posts

sta je uzeo

 

da li je to cesta pojava tamo.

 

nikad nije problem kad se jede na licu mesta.

Saran sa slike je upecan na hot demon sa belim podizacem, inace nikakva hrana sem pva i posle par sati je riba udarila....tj mamac je cele noci bio u vodi i u zoru je riba udarila...

Link to comment
Share on other sites

prethodni godina se memorijalni turnir DJORDJE SUCEVIC odrzavao na Pelagicevu i Basijani . ove gtodine je to na ovom jezeru .

red je da se spomene DJole koji je bio medju naj vecim sarandzijama u Srbiji . ja ga znam iz price moga strica koji ga je vodao po jezerima i prenosio meni dozivljaje .

meni je trenutno jako daleko jezero Satrinci na kome se ove godine odrzava turnir pa bi zamolio nekog da prenese utiske .

Djordje je bio moj drug,mnogo puta smo zajedno pecali na Pavlovcima i na mnogim vodama,putovali zajedno i preko, ljudina od coveka,bog izgleda uvek uzima najbolje.Uvek cu ga se rado secati jer me samo lepe uspomene vezuju za tu ljudinu od pecarosa.

Link to comment
Share on other sites

Onda bi trebalo da se znamo,jer smo cesto pecali na kojekavim vodama jedan blizu drugog,zao mi je sto nisam prisustvovao ovom memorijalu,mislim da je to prvi koji sam preskocio,ali sam se DJoletu oduzio peharima,i izuzetno mi je drago sto je najlepsi otisao u ruke njegovih klinaca.

Verovatno znas i Zapca,1 oktobra pravi neko pecanje,cisto zezanje da provede rodjendan na vodi,pa mozes doci da se malo druzimo i setimo DJoleta bice uglavnom njihovi drugari

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...