Jump to content

Gde Ide Nas Fudbal.....?


vladimir bog

Recommended Posts

Za nas je nas ribolov najvaznija sporedna stvar na svetu ( a mozda i najvaznija), ali fudbal je najvazniji za ostatak sveta.....

ali posle one blamaze od sinoc, kao i minulih godina pitam se gde ide ovaj nas jebeni fudbal...

mislim da nisam mnogo pogresio u naslovu, samo se pitam gde????

imam utisak da je nas fudbal odavno sahranjen, da su nam ostali samo duhovi iz proslosti.... :shok:

bojim se sta ce biti i veceras, uf uf kipar??!! jebo te svetska sila u pm.... :fool:

 

zar smo toliko smotani, glupi, lenji i sta vec?? zar je sve u novcu?? u strancima?? u cemu vec.....

Link to comment
Share on other sites

Zar je nekome u Srbiji pored svih problema stalo do fudbala? - to je moj stav po tom pitanju...

Svetski fudbal, elita tkz, liga sampiona je postala biznis, jedini donekle pravi fudbal je po mom misljenju reprezentativni... mada i o tome moze da se dikusija vodi do jutra....

Link to comment
Share on other sites

Za nas je nas ribolov najvaznija sporedna stvar na svetu ( a mozda i najvaznija), ali fudbal je najvazniji za ostatak sveta.....

ali posle one blamaze od sinoc, kao i minulih godina pitam se gde ide ovaj nas jebeni fudbal...

mislim da nisam mnogo pogresio u naslovu, samo se pitam gde????

imam utisak da je nas fudbal odavno sahranjen, da su nam ostali samo duhovi iz proslosti.... :shok:

bojim se sta ce biti i veceras, uf uf kipar??!! jebo te svetska sila u pm.... :fool:

 

zar smo toliko smotani, glupi, lenji i sta vec?? zar je sve u novcu?? u strancima?? u cemu vec.....

 

Jeste, sve je u parama. Dok je bilo para u svetu i dok svetska kriza nije bila ni na vidiku mi smo ratovali i ubijali se a drugi su gradili stadione, trening centre i omladinske škole. Toliko smo zaostali i zalutali da se nećemo vratiti na kolosek narednih 50god. a taman smo krenuli sa osvajanjima.

Situacija je ista u svim SFRJ državama, talenti su lažni talenti a extra fudbaleri su recimo Stefan Babović ili Darko Lazović.. Smejurija bre!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vlado,odgovor na tvoje pitanje je jednostavno-ne ide nigde ,stoji na dnu,,taj Ael ,Omonija i slicne ekipe ne spadaju ni u osrednje evropske ekipe,sta bi se tek desilo da igramo(zvezda,partizan)sa iole ozbilnijim ekipama,pa ponizili bi nas,i onda bi se opet vrtela stara prica ,pa prosek godina 21,losi uslovi itd.... nekad si molio boga da izvuces kiprane,grke,turke i dr. ekipe,a sad molis boga da izvuces neku amatersku ekipu ,ali i od njih primas par komada
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nisam navijac ni zvezde ni partizana, volim da odem da pogledam utakmicu, bio sam da gledam naftana... ali ono od sinoc je smesno, tuga. Znaci bolje komad dva od levaka nego 7-8 komada od prave ekipe.... :cray:

Jedino dobro sto vidim u nasem fudbalu sto sad znam za jos neke ekipe za koje pre nikad nisam cuo... a i zemlje odakle dolaze...

obogatio sam to znanje, samrok bre... i kako oni bese sto su vosu izbacili, a da!! vaduz iz Lihtenstajna (valjda sam pravilno napisao ime drzave)....

ne Aek nego Ael... kladim se da cu iz rukava za dve - tri godine da nabrojim sve klubove iz liga doticnih zemalja, kakav bre premijer, bundes, kalco i ostali.....

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da ne treba trositi vreme za fudbal a trosi se nemilice para za taj sport!Najvise mutnih rabota se radi bas tu,pa ne bi FIFA bila jedna od najjacih finansijskih organizacija.Ogromne pare vrte,a ko je sa njima u kolu moze da se nada i parama!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nas fudbal je uvek bio na dnu kako reprezentativno tako i ekipni,samo jednom kad su se u zvezdi sve kockice poklopile mali smo rezultat,da se moglo pricati o uspehu,ja sam mlad :rofl: ali neka me neko podseti sta su to nasi fudbaleri napravili,sem onog prvog svetskog prvenstva.

Ja mislim da su samo nasa ocekivanja prevelika a oni su uvek bili na istom nivou ,malo varirali gore dole ali sve u svemu nula,doduse pozitivna

Link to comment
Share on other sites

NAŽALOST bio sam na sinćnoj utakmici Partizana i AEL-a. Prvo......kad su izašli na teren na zagrevanje ovi naši u odnosu na "Kiprane" kao juniori, ovi bre napucani kao spartanci. Kad su počeli da igraju shvatio sam da sam mogao bolje da kupim 10 grejpfrut jelena i da mi veče bude lepo nego što sam gledao one balerine. Moja Budućnost iz Dobanovaca igra aktivniji fudbal nego li i oni majmuni koji ne zaslužuju da nose CRNO-BELE boje. ovo je definitivno kraj , zasada, mog odlaska na Hram fudbala......Jedina svetla tačka je bila zajedničko navijanje zaraćenih strana Grobara " UPRAVA NAPOLjE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

NAŽALOST bio sam na sinćnoj utakmici Partizana i AEL-a. Prvo......kad su izašli na teren na zagrevanje ovi naši u odnosu na "Kiprane" kao juniori, ovi bre napucani kao spartanci. Kad su počeli da igraju shvatio sam da sam mogao bolje da kupim 10 grejpfrut jelena i da mi veče bude lepo nego što sam gledao one balerine. Moja Budućnost iz Dobanovaca igra aktivniji fudbal nego li i oni majmuni koji ne zaslužuju da nose CRNO-BELE boje. ovo je definitivno kraj , zasada, mog odlaska na Hram fudbala......Jedina svetla tačka je bila zajedničko navijanje zaraćenih strana Grobara " UPRAVA NAPOLjE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tipican komentar za vas Grobare,cim su kiksnuli vi ih nazivate balerinama i pljujete po svojima. Sto se tice Hrama fudbala on se nalazi u komsiluku pomesao si Doco stadione! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Fudbal tereba zabraniti.....ostaviti samo seoske lige da mogu deca da se igraju :good:

Evo u Pazovi zvrji cuvena skola fudbala,30 miliona evra je spiceno u to a ja al bas nikad nisam nikog video da nesto radi unutra,sramota..

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da ga treba zabraniti, samo ga treba amaterizovati! U svakom pogledu...

Pa kad dostignemo nivo koji je priblizan Evropi, uvesti ponovo profesionalizam...

 

Sto se tice Pazove, ulozeno je 16-17 mil eura (nesto donirala FIFA, nesto Stara Pazova-zemljiste za dzabe, nesto Ministarstvo za sport RS, nesto FS Srbije), sto je donekle realna cena za takav i toliki objekat, samo je pitanje potrebe takvog necega za nasu zemlju, shodno desavanjima u nasem fudbalu?! Najveci problem tog sportskog centra je odrzavanje, jer je ono na godisnjem nivou 800-900.000 eur! Zato su sad poceli da ga komercijalizuju (kosarkasi, rukometasi, odbojkasi...), kako bi namakli potrebne novce!

 

I tako...

Imao bih ja jos svasta nesto dodati i napisati, "malo" se razumem u tu materiju, ali, ipak je ovo ribolovacki forum...

Link to comment
Share on other sites

Tipican komentar za vas Grobare,cim su kiksnuli vi ih nazivate balerinama i pljujete po svojima. Sto se tice Hrama fudbala on se nalazi u komsiluku pomesao si Doco stadione! :yahoo:

 

Daleko je to od "Hrama fudbala" moj Billy...

I jedno i drugo!

Na zalost...

Link to comment
Share on other sites

Jaooooo, žalosno je da cigani komentarišu bilo šta ....ovi moji jesu balerine ali ovi što nam služe za parking su izbačeni iz škola za balerine zbog dve leve noge. i sam je jedan hram , nažalost u njemu igraju ovi sada ali ima dana.......
Link to comment
Share on other sites

Jaooooo, žalosno je da cigani komentarišu bilo šta ....ovi moji jesu balerine ali ovi što nam služe za parking su izbačeni iz škola za balerine zbog dve leve noge. i sam je jedan hram , nažalost u njemu igraju ovi sada ali ima dana.......

:yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Stadione treba porusiti i napraviti parkove a klubove raspustiti i fudbalere zaposliti u nekim modnim agencijama jer im to najbolje ide od ruke.

A sve pare koje su se davale za fudbal preusmjeriti na sportove koji donose rezultate.

Kao npr.vaterpolo,odbojka,karate,tekvando...Svi se dive onim curama na olimpijadi, pitam ja vas ko ih se sjetio prije olimpijade?

Koliko i sta im je drzava dala da bi postigli to sto su postigli???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nas fudbal ide tamo, gde i nasa drzava, nasa privreda, nasa poljoprivreda, nasa industrija, a i mi sami...

Ide u poslednju zabit ovog sveta, u neku rupu, koju je jako tesko pronaci na bilo kojoj karti...

 

Ovo ja napisah pre vise od dva meseca...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...