Jump to content

Carp Pro


Recommended Posts

Hoces da kazes ako je kopija da ne valja? Jesi li je probao? Mozes misliti nije markirano pa ne valja.

Zasto bi je probao kad ne valja,da valja ne bi toliko kostala.Nisam snob,nego znam sta valja a sta ne valja.Mozes samo zamisliti kolika joj je nabavna VP cena, kad je prodajna ovolika?Ko smatra da je dobra,neka je kupi.Svako ima pravo na misljenje,moje je da ne valja ni za k...... i nema potrebe da je kupujem a pogotovo da bi je probao.Ti ako ti se svidja, kupi je, nemam nista protiv,tvoje pare tvoj izbor.

Uporedi sam,evo linka, ne mora da bude Korda.

http://www.foxint.co...222&catalogue=1

Zbog toga necu da kupujem nesto sto je neko neciji proizvod iskopirao za jedan dan a original je nastajao mesecima.

Link to comment
Share on other sites

a sto 25gr plastike mora da kosta 1600dinara i sto da budem majmun pa da dajem te pare za to kad isto baci ona od350 din ali ne pise korda . mada moze markerom ili flomasterom i to da se sredi . sta tu kosta 1600din elektro motor da se sama vraca ili krila da mos da felsujes iza panja . ako neznas ni dve korde ti ne pomazu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

V.P. Cena je 3.80 funti. da i to saznas.

I ako nisi znao, firma Korda, iako je mala sto se tice nekih objekata, je na trecem mestu po vrednosti.Samo je Shimano i Fox ispred nje, njena cena je 28.miliona funti,to je podatak od prosle godine,pa da ne valja, ne bi toliko vredela.Shimano je 80 miliona, Fox 35 miliona funti.

Link to comment
Share on other sites

AUuuuuuuuuuuuuu nema me dana i odma zustra rasprava :unknw: :unknw: :unknw:

 

Neko je davno rekao svaka roba ima svog kupca.Pokushao sam da neke stvari u drugim temama ispravim al kako je neko rekao i sirotinja oce da peca.Mislim da ce i ovo da joj bude taman sa cenom.MAda neznam "sirotinju" koja se bavi modernim sharanskim ribolovom.

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

 

Zasto bi je probao kad ne valja,da valja ne bi toliko kostala.Nisam snob,nego znam sta valja a sta ne valja.Mozes samo zamisliti kolika joj je nabavna VP cena, kad je prodajna ovolika?Ko smatra da je dobra,neka je kupi.Svako ima pravo na misljenje,moje je da ne valja ni za k...... i nema potrebe da je kupujem a pogotovo da bi je probao.Ti ako ti se svidja, kupi je, nemam nista protiv,tvoje pare tvoj izbor.

Uporedi sam,evo linka, ne mora da bude Korda.

http://www.foxint.co...222&catalogue=1

Zbog toga necu da kupujem nesto sto je neko neciji proizvod iskopirao za jedan dan a original je nastajao mesecima.

izvini brate ali moram da ti kazem da nisi u pravu, reci mi da li si video ovu raketu mozda? ja sam je držao u ruci i nema nikakve moguće razlike izmedju Korde i ove Carp Pro rakete! od iste plastike! i mogu da ti kazem da se pravi u istoj fabrici, kao i hiljadu drugih stvari koji se rade tako i samo stancaju imena firmi! a raketa je stvarno sto se tiče izgleda ista, na zalost nisam je probao jel je stigla prekljuce u radnju...tako da ce sačekati sledecu nedelju pa ce mo videti kako se pokazala!
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

izvini brate ali moram da ti kazem da nisi u pravu, reci mi da li si video ovu raketu mozda? ja sam je držao u ruci i nema nikakve moguće razlike izmedju Korde i ove Carp Pro rakete! od iste plastike! i mogu da ti kazem da se pravi u istoj fabrici, kao i hiljadu drugih stvari koji se rade tako i samo stancaju imena firmi! a raketa je stvarno sto se tiče izgleda ista, na zalost nisam je probao jel je stigla prekljuce u radnju...tako da ce sačekati sledecu nedelju pa ce mo videti kako se pokazala!

Slazem se sa tobom.

Link to comment
Share on other sites

kao sto sam obecao....http://i46.tinypic.com/2hcnbeg.jpg

Sremac,pa vidis da nisu iste,narandzasta boja ima manji otpor vazduha u odnosu na zutu boju,pa samim tim letece bar 2 cm dalje u odnosu na zutu a i lepsa je za oko, :rofl:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...