Jump to content

Carp Pro


Recommended Posts

Guest mr. carpersharper

evo jedan zanimljiv tekst o "Kinezima" koliko ih se "plašimo" toliko ne znamo koliko su zajebani u stvari! kad sam procitao ovo sve mi je bilo jasno....kad jbn Iphon od 1000€ tamo rade, ne znam zasto ne bi tamo radili skupe stapove! za koje se mi zaludjujemo da su svi oridjinale...

www.blic.rs/m/IT/302996/Kako-je-Stiv-Dzobs-objasnio-Obami-zasto-se-sve-zivo-proizvodi-u-Kini

Link to comment
Share on other sites

Ma, ljudi uvek se desava da neki komad pribora valja bez obzira ko ga proizvodi. Na primer qwick change od Carp pro je bio fenomenalan kada se pojavio a sada ipak ne, cupa se zica. pokusavam da ne budem snob ali ime ti nekako garantuje kvalitet (mada nije uvek ni tako).

Ako je dobra raketa zasto da ne ali se bojim da sledeca serija ne bude :crazy: .

P.S. Retko se ukljucujem na forum ali redovno citam Pozdrav od PEX-a.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio krevet Carp Pro za manje od 60 evra. Što bi strendžeri rekli: "Best buy!"

 

http://img221.imageshack.us/img221/9408/img8141h.jpg

 

http://img152.imageshack.us/img152/8836/img8139x.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Raketa probana 48 sati i zakljucak je sledeci.Raketa ima stabilan let i moze daleko da se baci,prazni se brzo kao i kordina to su vrline.Mane su sledece,pri svakom punjenju nosaci ispadaju iz lezista sto me je prilicno iznerviralo jer sam morao pre svakog zabacaja da namestam nosace.Kad smo ih zalepili lepkom odmah je pukao jedan nosac.Leziste za sva tri nosaca vrlo lose uradjena,tako da svoj glas dajem kordinim raketama jer za 400 din. vise dobijamo mnogo bolji kordin proizvod
Link to comment
Share on other sites

Raketa probana 48 sati i zakljucak je sledeci.Raketa ima stabilan let i moze daleko da se baci,prazni se brzo kao i kordina to su vrline.Mane su sledece,pri svakom punjenju nosaci ispadaju iz lezista sto me je prilicno iznerviralo jer sam morao pre svakog zabacaja da namestam nosace.Kad smo ih zalepili lepkom odmah je pukao jedan nosac.Leziste za sva tri nosaca vrlo lose uradjena,tako da svoj glas dajem kordinim raketama jer za 400 din. vise dobijamo mnogo bolji kordin proizvod

 

A sta je tu lose po tebi? I ja imam tu raketu i nijednom mi se nije otkacio nosac cak kad sam hteo da ga skinem otkinuo sam jer nije hteo izaci iz lezista tolko ga drzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Quote

kao sto sam obecao....http://i46.tinypic.com/2hcnbeg.jpg

 

Juce sam probao ovu carp pro raketu i prezadovoljan sam. Stvarno je dobra. Do sada sam imao neke bezimene za 300 din i radile su solidno ali nisam mogao dovoljno daleko koliko mi treba da bacim. Ova leti bas bas dobro.

Link to comment
Share on other sites

Raketa je odlicna,dobro izbalansirana i za te pare nrma zamerke. Da na njoj pise Korda pola njih ne bi videlo razliku. Slicno kao konac za vezivanje udica k-karp kosta 350 din,prologic 700 din ali kryston je najbolji zato sto je najskuplji. Naveo sam banalni primer.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izaso na trziste isti set ali kao dam mad.toliko o kineze
koristio raketu, kupljena odnesena na pecanje, yabacio tri kg spoda, lepo leti, preciyna,lepo se vraca ali pukla plastika ti ona tri plasticna nosaca rrakete, sve isto kao kod korde ali mnogo kraceg veka:)
Link to comment
Share on other sites

Ne slažem se da se samo tako kopira (iako to nama ide u prilog jer dobijamo kvalitet za manju cenu). Ipak su oni ulozili neki rad i istrazivanja da otkriju koji model i oblik je kvalitetan isl... a ovi kopiraju i dobiju sve na gotovo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...