Jump to content

Carp Pro


Recommended Posts

Zbog toga necu da kupujem nesto sto je neko neciji proizvod iskopirao za jedan dan a original je nastajao mesecima.

 

Tako Audi godinama smislja i prvi napravi sedmostepeni sekvencijalni menjac, naprave bum u auto industriji...

Onda se isti pojavi sledece godine u Mercedesu, BMW-u..., pa cak i Skodi, i niko zbog toga ne odustane od kupovine tih automobila!

 

Ponovicu, ne treba biti snob po svaku cenu!

Malo racionalnosti nije na odmet...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako Audi godinama smislja i prvi napravi sedmostepeni sekvencijalni menjac, naprave bum u auto industriji...

Onda se isti pojavi sledece godine u Mercedesu, BMW-u..., pa cak i Skodi, i niko zbog toga ne odustane od kupovine tih automobila!

 

Ponovicu, ne treba biti snob po svaku cenu!

Malo racionalnosti nije na odmet...

Link to comment
Share on other sites

Sta napadoste coveka oko rakete???

Da smo svi kupovali naseg proizvodjaca raketa i on bi se izdigao kao Korda,ovako sad kad nas pritisla para znamo i za jadac.Svako ima svoj razlog zasto je kupio ovo ili ono i tu nema polemike jedino ti zao kad otkines skupu raketu!Nije covek snob ako je kupio nesto za male funte,sta reci za ljude koji kupuju na hiljade funti a peca na 40m od obale sto mozes dobaciti motkom ali sminka je sminka oduvek bila i bice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas probano, malo je teza od Kordine na ovom danasnjem vetru manje se leluja u letu, precizna nema razlike u odnosu na Kordu sto se tice izbacaja, teza je i cini mi se stabilnija, nema razloga ne imati ovakav proizvod, 699 din sa markerom skoro 2 za jednu Kordinu, ko voli nek izvoli, ja ih imam i jedne i druge, manje ce mi biti zao kad se pokida i ostane na vodi. Da se razumemo Kordine proizvode imam uglavnom sve, kvalitet je extra kao i cena, ali ovoj raketi i markeru nemam zamerku ++.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro necemo sad bataju da uvodimo u ovo, mislio sam to postaviti vise kao salu u kom pravcu se krece saranski ribolov, gledam kako je to nekad bilo, kako je sad (rakete, brodici...) i mislim da ce neka mozda buducnost biti letilice ali ne ovog tipa naravno
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...