Jump to content

Prologic T-Carp Ili C2 13Ft 3.5Lb


Recommended Posts

  • 7 months later...

Juce sam video c2 i nesto mi se ne svidjatako da bi pitao ljude ako tema nije off, t-carp u kojoj je verziji najbolji? 12,3lb ili 13,3lb olo 3,25lb?

t carp u verziji 13ft 3,5lb....jel to je tvrd stap za bacanje na velike daljine, grub na ribi, ali ako pecas na divljoj vodi ili reci nemas bojazni za gubljenje ribe...dok je na komercijali nesto drugo...pre bi ti preporucio C3 za komercijalu....jeste skuplji ali ima dusu, a isto baca dobro. T carp je surov!

Link to comment
Share on other sites

Eh sta ti je forum,stapove nisam video u zivo ali svi su mi pricali da t carp stap za uzivanje.Sada citam da je to surova motka.

to je moje misljenje ....ljuta motka za bacanje na velike daljine, ali kada treba da umaras ribu...vise je umaras rukom nego stapom...uzasan osecaj....

Link to comment
Share on other sites

srki, verovatno nisi pecao sa nekim stvarno ljutim stapom namenjenim pecanju na velikim daljinama... recimo stapovi greys platinum o kojima si se raspitivao su tri puta deblji, tri puta kruci i cetiti puta tezi... t-carp je ultra light varijanta u tom slucaju... t-carp jeste brz i ostar stap, stap koji moze lepo da baci, omogucava kontrolu ribe...  ali nema veze sa drskom od metle, cak naprotiv... e sad pitanje je ukusa kome sta odgovara i lezi...

c2 je drugi koncept stapa, full parabolik...

Link to comment
Share on other sites

srki, verovatno nisi pecao sa nekim stvarno ljutim stapom namenjenim pecanju na velikim daljinama... recimo stapovi greys platinum o kojima si se raspitivao su tri puta deblji, tri puta kruci i cetiti puta tezi... t-carp je ultra light varijanta u tom slucaju... t-carp jeste brz i ostar stap, stap koji moze lepo da baci, omogucava kontrolu ribe...  ali nema veze sa drskom od metle, cak naprotiv... e sad pitanje je ukusa kome sta odgovara i lezi...

 

c2 je drugi koncept stapa, full parabolik...

Nisam rekao da je drska od metle, samo ne moze da se poredi sa C2 koji je mekan i za uzivanje....a t-carp je za sasvim drugo pecanje....kada treba da se cupa riba iz granja i slicno...Pozdrav Milance :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Druze sa jakim stapom( 3.5 lbs) pecas i blizu i daleko,lakse odlepis ribu od dna,mnogo je bolje kontrolises. U prevodu vodis ti nju a ne ona tebe. Pa iako je stap tvrdji samo malo meksi dril i nema problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vidim da hvalite c2 3.90 3.5 lb...uzeo sam ih pre neki dan,jer mi je isplo nesto povoljno...a kad sam video snimak na youtubu,sta cika radi sbnjima...zabacivanje,pa vezivanje za vrbu...odusevio sam se,jedva cekam da ih probam :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vise se tcarp ne prodaje imas u carpologiji mozda nesto zaostalo ali tesko retko ga ko i prodaje ja ih iman od 10fit i nebih nikad prodao.Stapovi daleko po kvalitetu prevazilazi svoju cenu

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...