Jump to content

Dipovanje Spoda Losionom Posle Brijanja.


darkod

Recommended Posts

Na jednom forumu sam procitao da se spod dipuje losionom posle brijanja marke brut.tu izjavu je dao i clan ovog foruma ali su mi topic obrisali moderatori zato sto sadrzi vezu ka drugo forumu.smajli je video topic

sinoc i zna o cemu se radi.U sustini lik je izjavio da su njegovi drugari dipovali spod sa losionom posle brijanja na miki alasu i vadili ribu za ribom.

Pa ako se neko prepozna neka napise da je to neistina,jer nemogu da poverujem da se i to radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako vlasnici voda dozvoljavaju da se bilo sta slicno radi.

Ako riba hoce da ''jede'' i otrov za zaprasivanje ili Feri deterdzent od kokosa hocemo i to bacati u vodu? Saranski ribolov se svodi na dokazivanje i to ko ce na Miki uhvatiti vise ribe. Ako je to poenta ribolova za pojedince onda komentara dalje nema...

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uh... :( i ja sam čuo nešto vezano za onaj "čuveni" nesretni "parfem". Naime radi se o koncentrovanom osveživaču vazduha-prostora koji se koristi za automobile i prostorije. Ne znam koji bi luzer morao da budem da time pecam, a 'vamo važim šatro za ljubitelja ovog sporta i šarana generalno! :Megashock
Link to comment
Share on other sites

pa to je zato sto se kod nas sa svih strana promovise samo takmicarski ribolov i to sa svih strana.

 

Apsolutno tacno

Pocne li u Proljece sezona na Srpskim saranskim forumima pise se iskljucivo o takmicenjima, nemoze covek da procita skoro nista o normalnom ribolovu.

A siguran sam da idete i u slobodan ribolov !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je uzasna ekspanzija takmicarskog ribolova. Pretpostavljam da je ljudima najlakse da tako krenu sa saranskim ribolovom sto je potpuno pogresno naravno

Kao prvo verovatno imaju nekog uz sebe ko ce ih povesti na neko takmicenje, drugo da se ne lazemo adrenalin je solidan tako da ko jednom proba verovatno je vec sutra na vratima neke ribolovacke radnje i kupuje 3,90 3,5lb..

Kao drugo u danasnja vremena malo ljudi ima volje, snage i vremena da se bave slobodnim ribolovom na divljim vodama ili polukomercijalnim revirima. Niko ne garantuje ulov, rada treba dosta. Od mnogo faktora zavisimo, svaka prezentacije je bitna, o mamcu i da ne govorimo itd...

 

Tema ide polako u drugom smeru, ali po meni za otrove koji se svesno stavljaju u vodu dozivotna zabrana saranskim ribolovom na vodi od strane vlasnika. Naravno ukoliko mu smeta, ukoliko mu ne smeta sve je cool, nisam ja taj koji ce da sudi sta je ispravno, a sta ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

na jednom forumu sam procitao da se spod dipuje

losionom posle brijanja marke brut.tu izjavu je dao i clan

ovog foruma ali su mi topic obrisali moderatori zato sto

sadrzi vezu ka drugo forumu.smajli je video topic

sinoc i zna o cemu se radi.u sustini lik je izjavio da su

njegovi drugari dipovali spod sa losionom posle

brijanja na miki alasu i vadili ribu za ribom.

pa ako se neko prepozna neka napise da je to

neistina,jer nemogu da poverujem da se i to radi.

 

 

Licno ne mogu da verujem dokle je ljudski bezobrazluk otisao daleko!!!Zar cemo jos i pesticidima poceti da pecamo?????

Ako je to tacno,u sta ne sumnjam,pa sta tek rade po divljim vodama gde i sam pecam.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je uzasna ekspanzija takmicarskog ribolova. Pretpostavljam da je ljudima najlakse da tako krenu sa saranskim ribolovom sto je potpuno pogresno naravno

Kao prvo verovatno imaju nekog uz sebe ko ce ih povesti na neko takmicenje, drugo da se ne lazemo adrenalin je solidan tako da ko jednom proba verovatno je vec sutra na vratima neke ribolovacke radnje i kupuje 3,90 3,5lb..

Ko drugo u danasnja vremena malo ljudi ima volje, snage i vremena da se bavi slobodnim ribolovom na divljim vodama ili polukomercijalnim revirima. Niko ne garantuje ulov, rada treba dosta. Od mnogo faktora zavisimo, svaka prezentacije je bitna, o mamcu i da ne govorimo itd...

 

Tema ide polako u drugom smeru, ali po meni za otrove koji se svesno stavljaju u vodu dozivotna zabrana saranskim ribolovom na vodi od strane vlasnika. Naravno ukoliko mu smeta, ukoliko mu ne smeta sve je cool, nisam ja taj koji ce da sudi sta je ispravno, a sta ne.

zdrav razum govori sta je ispravno a sta ne a ko ce drugi da sudi

o ovome ako ne mi ribolovci,ako svi cutimo onda od ovog svega sto je napisano nista nije bitno.

i nek svako radi na vodi sta hoce.

gallery_1946_222_65714.jpg

Link to comment
Share on other sites

I onda se cude da na nekim jezerima ima pomor riba a neznase razlog :shok: Sto se tice komerciala,probo 2 puta da pecam i nekako mi je sve to bilo vestacko pecanje bez drazi,cari ili da sam se malo pomucio :pardon: Za mene to nije i nemogu da svatim kakva je to draz za jedan vikend 500kg ribe uloviti al ko misli daje to ono sto mu treba okey samo napred.Ja cu i dalje da sedim po par dana na divljim vodama i biti zadovoljan ako ulovim po kojeg sarana a ako i ne ulovim boze moj bice drugi put jer i ne uloviti spada u pecanje :hi:
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Komercijale su nuzno zlo gde covek moze za dan dva da ode i da se lepo opusti, neoptih , pa ko ima viska vremena za gubljenje-erecen dal ce da upeca dve ili dvesta riba . Losa stvar je samodokazivanje pojedinaca i upotreba kakvih li ne s..nja da bi pokazali ostalima kolko su veliki.

Lepo je ici i na divlje vode, nazalost sve vise i vise izmrezarenih pa ko ima viska vremena za gubljenje nek izvoli. Ja ga nemam !

Kako bre moze losion da koristi da bi upecao sto vise riba i to na komercijali, e nek ide sve u PM :diablo:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vasile i ti si od starije generacije pa nam kazi gde si ti naucio da pecas i na kojim vodama?Ja ne osudjujem ljude koji idu na komerciale i poznata mije situacija na njihovim jezerim.ali ruku na srce te momke koji su naucili na komercialama da pecaju i koji samo to prakticiraju,kad bi ih pustio na divlju vodu da pecaju oni bise izgubili u materiji pa se onda pitam kako sa njima divaniti o sondiranju,spotovima,mixovima,rigovima,odskokni sloj vode,pritisak vazduha itd...Komerciale i divlje vode su ko nebo i zemlja a treba se i dalje razmisljati o edukacije nase dece ili de ih edukemo na komerciali :shok: Ako odem na divlju vodu u ribolov idem sa ciljom da dam sve od sebe jer je svaki put misterija,pustolovina,car,zar,i svaki bip na alarmu je 100% adrenalin :crazy: U mojim ocima je komercijala gubljenje vremena jer se nemozes dalje razvijati u opstom saranskom znanju i nedaje mi nikakav izazov,uzivanje u cistoj prirodi,pustolovina itd...Ljudi bre pa gde vam je pionirski duh u saranskom ribolovu :hi:
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vasile i ti si od starije generacije pa nam kazi gde si ti naucio da pecas i na kojim vodama?Ja ne osudjujem ljude koji idu na komerciale i poznata mije situacija na njihovim jezerim.ali ruku na srce te momke koji su naucili na komercialama da pecaju i koji samo to prakticiraju,kad bi ih pustio na divlju vodu da pecaju oni bise izgubili u materiji pa se onda pitam kako sa njima divaniti o sondiranju,spotovima,mixovima,rigovima,odskokni sloj vode,pritisak vazduha itd...Komerciale i divlje vode su ko nebo i zemlja a treba se i dalje razmisljati o edukacije nase dece ili de ih edukemo na komerciali :shok: Ako odem na divlju vodu u ribolov idem sa ciljom da dam sve od sebe jer je svaki put misterija,pustolovina,car,zar,i svaki bip na alarmu je 100% adrenalin :crazy: U mojim ocima je komercijala gubljenje vremena jer se nemozes dalje razvijati u opstom saranskom znanju i nedaje mi nikakav izazov,uzivanje u cistoj prirodi,pustolovina itd...Ljudi bre pa gde vam je pionirski duh u saranskom ribolovu :hi:

Otto druze cinjenica je da danas, govorim za nasu zemlju , devedeset posto ljudi odavde sa foruma vikend pecarosa i to samo komercijalista....bar ovih ljudi koje poznajem sa foruma licno ili sam ih vidjao na takmicenjima ili rekreativnim pecanjima i druzenjima! ne kazem ima ih ali je ogromna vecina komercijalista!!!!Nase vode su osiromasene, pokradene, zatrovane itd. to zna svako ko je pecao divlje vode , cverglana kao blata....jbg nije Nemacka i Srbija isto!!! Sta ce ljudi bili, probali sto puta j...li ih strujarosi, mrezarosi, mesar, bombasi, dinamitasi, cverglani....itd i jbg ljudi sada biraju mesta gde toga nema i gde ce uzivati na neki drugi nacin!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na jednom forumu sam procitao da se spod dipuje losionom posle brijanja marke brut.tu izjavu je dao i clan ovog foruma ali su mi topic obrisali moderatori zato sto sadrzi vezu ka drugo forumu.smajli je video topic

sinoc i zna o cemu se radi.U sustini lik je izjavio da su njegovi drugari dipovali spod sa losionom posle brijanja na miki alasu i vadili ribu za ribom.

Pa ako se neko prepozna neka napise da je to neistina,jer nemogu da poverujem da se i to radi.

Pa sta ako je izjavu dao?

Edited by KKarp
Link to comment
Share on other sites

Na jednom forumu sam procitao da se spod dipuje losionom posle brijanja marke brut.tu izjavu je dao i clan ovog foruma ali su mi topic obrisali moderatori zato sto sadrzi vezu ka drugo forumu.smajli je video topic

sinoc i zna o cemu se radi.U sustini lik je izjavio da su njegovi drugari dipovali spod sa losionom posle brijanja na miki alasu i vadili ribu za ribom.

Pa ako se neko prepozna neka napise da je to neistina,jer nemogu da poverujem da se i to radi.

Verovatno baca nisi lepo citao cim to pises...Ja sam pisao da moji poznanici,drugari kako vec, su dipovali namamcenu udicu u Brut i time pecali a ne spod kao sto ti pises......

Ne vidim nista cudno u tome jer danas nista nije cudno kad malo bolje pogledas sta sarandzije takmicari sve nece uraditi za ribu vise........moze li neko reci odprilike sta je taj famozni parfem dip sto riba na Krnjaci i Debeljaci kidise na to?

eto,momci videli i citali na forumima o tom parfemu pa probali i?samo dokaz vise da je danas i Kurta i Murta sarandzija,ustvari ribolovac...

Link to comment
Share on other sites

Verovatno baca nisi lepo citao cim to pises...Ja sam pisao da moji poznanici,drugari kako vec, su dipovali namamcenu udicu u Brut i time pecali a ne spod kao sto ti pises......

Ne vidim nista cudno u tome jer danas nista nije cudno kad malo bolje pogledas sta sarandzije takmicari sve nece uraditi za ribu vise........moze li neko reci odprilike sta je taj famozni parfem dip sto riba na Krnjaci i Debeljaci kidise na to?

eto,momci videli i citali na forumima o tom parfemu pa probali i?samo dokaz vise da je danas i Kurta i Murta sarandzija,ustvari ribolovac...

namamcena udica u brut ili spod sve jedno to nije normalno.

nikada nisam pecao takmicenja do sada,mozdacu nekad i pecati

ali ako treba takvim stvarima da se bavim da bih pobedio e onda

sigurno necu pecati ta takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ako sam ja pisao na drugom forumu?

..napisao bi i ovde ili bilo gde.....ne vidim razlog zasto se ti toliko jedis bracala!

nejedim se braca,samo mi je drago da smo dokazali

da se takve stvari rade jer nisam mogao da poverujem da je

to istina i ako mozes da odgovoris na pitanje a i ostali forumasi

jednostavno i kratko dali je to normalno.

za mene to nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da nije normalno jebote!

Svi cute i samo se podsmevaju a niko da se brecne i kaze EJ BRE sta to radite,kapiras?Sam Bog zna koliko takvih takmicara ima,ju ju ju....

eto mi smo rekli i dali mali doprinos.
Link to comment
Share on other sites

To je losa stvar sto se desava, nikako nije dobro. Neki ce lakoverno probati mozda da umacu u sve i svasta i trpaju sve i svasta. Cisto da dodju do nekog ulova jer vide kako to "profesionalci" i "ljudi sa imenom" rade. Nadam se da se to nece omasoviti.

Postavlja se pitanje kako vlasnik vode na kojoj se to moze javiti moze spreciti taj problem i dali je to uopste moguce?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...