Jump to content

Formax Bivy 251


kovaos

Recommended Posts

pa dobro aj da odgovorim janetu :)

 

pogresno sam se uklucio u temu za drugi sator , sta mislio sam da se za ovaj prica.

rekao sam svoje za ovaj sator , sta i kolege od srbije znaju kakav je 2 dana su spavali na kisi kad ste bili vi na globocica jezero na takmicenje,,

ne hvalim ga ali moram da regiram da kad neko cuje i vidi da nije isto,

prosle nedelje smo napravili zadnji ribolov od 24 casa i bilo je dosta hladno,, nisam postavio dole podmetac zato sto smo stigli od 2 posle podne i nisam poneo onaj vinter skin koji ga koristim od mozela sator,,

rezultati su sledeci,, imali smo 2 gralica u sator sa kolegom, i bio je skroz zatvoren i kondezirao je ,,ali nije curio:) sa strane do visine kreveta,,

e sad ja da pitam,, koji sator ne kondezuje bez dolni prekrivac, bez vinterskin na nadvoresna tempreatura oko) ..0...stupnjeva, a unutrasna tem 25stupnjeva..

postoi li takav :)

 

e sad svi kolegi koji hoce da ga imaju , nek se malo razmisle oko svaka informacija ,za onaj koji ga koristi i ima, i za onaj koji je cuo za njega.

 

hteo sam samo da pomognem povrzano so iskustvo za ovaj sator, a i nisam od oni sta sve znaju i sve su probali,,poz..

Link to comment
Share on other sites

nema sator koji ne kondenzuje bez vintera na nula stepeni spolja a unutra 15 i vise. E sad uglavo se prica o trakkeru, foxu ili jrc, kao i kad se prica o stapovima odma se preporucuju century, FS, sportex, znamo mi svi sta je skupo uglavno mora da bude i dobro. Danas stvarno nemozes da budes sarandzija sa jeftinijim priborom :crazy: :crazy: :crazy:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije isto nijedan aquatex il bilo koji dishuci materijal ne kondenzuje sa grejalicom.Testiran na snegu.Po meni bez wintera 210d materijal nemoj ni da razmishljash da uzmesh jer ce biti poplava unutra.Isprobano,zaj.. sma se i prodo.I umesto da se kupuje i prodaje bilo koji jeftin model sa winterom je bolji nego bilo koji model bez wintera.Za leto i lepo vreme svi su odlicni koji imaju zadnje ventile tu vec je drugi problem gde cak ni aquatex nepomaze.Ali bar ja pecam celu godinu bez prestanka i meni treba sator koji je pouzdan ne FIRMA kako neko prica.Dosta vremena sam peco sa shekspirom od 100 jura koji je prosho sve zivo i divo i oluje i sneg i sunce i nikad me nije izdao.Dovoljno prostora unutra i komotnost za dvojicu -takav je JRC continetal po obliku.

 

Vlaga unutra utice na disanje i na zdravlje coveka ako neznas shta treba raditi onda uopshte nespavaj u satoru.Neka pravila koja su ovde dosta spomenuta treba da vaze.Nikad se nezatvara sator skroz.Zbog cega mi recite treba da se zatvori.Sad sam spavo proshli vikend tri dana sa skroz otvorenim vratima.Grejalica radila i dvojica nam bilo odlicno.Niej bilo hladno,nema kondenzacije.kisa nam nije smetala.

Link to comment
Share on other sites

ne razumem se u materijale ali ako sam dobro obavesten trakker armo mk2 je od aquatexx-a... bez winterskina kondenzuje kao nevreme...

naravno da je uvek bolja varijanta sa winterskinom... verujem da je i gore pomenuti model u kombinaciji sa winterskinom ok varijanta...

Link to comment
Share on other sites

Da sumiramo, neki polovan, dobro očuvan, sa winter skinom, 200-250€. Molim preporuku koje da tražim po oglasnicima za dvije osobe.

Također se želim zahvalit svima što su podjeli svoja iskustva.

Sad još samo skupit dodatnih 150€, nadam se do početka sezone.

Link to comment
Share on other sites

Da sumiramo, neki polovan, dobro očuvan, sa winter skinom, 200-250€. Molim preporuku koje da tražim po oglasnicima za dvije osobe.

Također se želim zahvalit svima što su podjeli svoja iskustva.

Sad još samo skupit dodatnih 150€, nadam se do početka sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ako je zavrsena prica o trazenom storu skrenuo bih paznju da postoji vec nekoliko tema vezanih za satore i preporuke. D ne bi u ovoj temi sada ponovo preporucivali satore iznova, zamolio bih Vas da to radite u temama koje su za to namenjene.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  1.  

    ovo ti je najbolji i najeftiniji winterskin do duse nije bas fensi ali mozes da ga ofarbas u maskirno taman da budes u fazonu a i saran nece da te vidi... :)

     

    gallery_1274_10_1935934.jpg

     

    Slicno smo i mi inprovizovali Winterskin. Garantovano nepropusta.
Link to comment
Share on other sites

ova zadnja slika da ne dodge do zabune je .ehmans.. drugi sator koji koristimo, koji je slicni ovaj gore na njega samo kako model,, ne po kvalitetu,,a i e najveci od svih saranski satora,,

za carp pro sam komentirao i za njega dajem svoje utiske iz iskustva,iako sam promasio temu,,

 Ico, biliste mozda na Ohridsko jezero ili Prespansko na pecanje?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...