Jump to content

Formax Bivy 251


kovaos

Recommended Posts

Opet ista prica, cuo sam od miku, ziku i slicnih ljudi. Drugo, pitanje je bilo dali vredi a ne dali taj bivy da kupim ili da doplatim za neki polovan. Moje misljenje da je odličan za te pare za koje je mogao da se kupi u u formaxu. Ima ga drugar i zadovoljan je, ne znam dal je dočekao lose vreme u nemu pa da nam kaze kako se ponasa na vetru i kisi . E sad po meni jedina mana su mu sipke koje su mogle da budu malo cvrsce na sastavima, ali zadovoljava i ovako.
Link to comment
Share on other sites

...na koga treba da se odnosi ovo

Opet ista prica, cuo sam od miku, ziku i slicnih ljudi. Drugo, pitanje je bilo dali vredi a ne dali taj bivy da kupim ili da doplatim za neki polovan

 

Iz kog konteksta si izvukao da ja predpostavljam nesto ? Lepo sam napisao da sam video a za vas kojima treba da se crta i zagledao, uporedjivao sa drugim... i na konto toga napisao da su imali bolji za iste pare...

 

Stvarno bre ljudi citajte malo...

 

A to sto je covek pitao da li vredi za te pare, to ne znaci da je neko toliko ogranicen pa ne moze da skapira da treba da dobaci jos malo para da kupi nesto mnogo pametnije...

Link to comment
Share on other sites

Jel si ti to opasan?

Ako si vec na forumu, pisi, kad se vidimo pokusaj da budes to sto nisi... I molim te da ne nastavljas sa ovim junastvom ovako virtuelno...

 

Dalje, ukoliko neko zeli nesto da mi kaze da sam pogresno razumeo, recice mi sam, ne znam sta ti pokusavas da ispravis...

 

A sator nema sta da koristim, za nekoga ko je imao prilike da proba svakojake, od Fox-ovih do onih kamperskih iz 80-tih, kvalifikovan sam da tvrdim da za te novce vredi uzeti pre nesto polovno nego to... Mislim da sam bio i vise nego jasan!

Link to comment
Share on other sites

Molim bez svađe, samo me šator interesira, šta bi bilo da sam pitao za vaše žene, već bi se pobili.

Pošto bi mi to bio prvi bivy tražim nešto povoljno dok ne skužim šta i kakvo mi treba. Nek izdrži par tekmi od 2-4 dana ja zadovoljan, onda prodaja i kupvina nečeg ozbiljnijeg.

Link to comment
Share on other sites

Molim bez svađe, samo me šator interesira, šta bi bilo da sam pitao za vaše žene, već bi se pobili.

Pošto bi mi to bio prvi bivy tražim nešto povoljno dok ne skužim šta i kakvo mi treba. Nek izdrži par tekmi od 2-4 dana ja zadovoljan, onda prodaja i kupvina nečeg ozbiljnijeg.

Druze to je najskuplja varijanta koju hoces da uradis,da kupis nesto koristis 3 meseca prodas za duplo manje para pa opet dodajes pare da bi kupio nesto bolje.

Ovde ne prićam o ovom biviju vec uopsteno! :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druze to je najskuplja varijanta koju hoces da uradis,da kupis nesto koristis 3 meseca prodas za duplo manje para pa opet dodajes pare da bi kupio nesto bolje.

Ovde ne prićam o ovom biviju vec uopsteno! :pivopija1:

Nemoraš da mi pričaš, sve kupujem tako.

Link to comment
Share on other sites

40 dana na vodu sam bio sa njega ot kad sam ga uzeo,poslednji put 2 dana prosle nedelje i mogu da ti azem da je odlican.

nemam prekrivku na njega sto i za ovaj period je moralna da je imas kao svaki sator,, 2002 sam kupio sator od nis kod toma karp ,,mozzela sa isti oblik i dimenzija kao ovaj,, prekrivka nikad nije bila koriscena i probao sam da vidim dali moze na ovaj sator , koj sam se iznenadio da je pravjena za njega,,e sa nametkom je stvarno druga prica..

e sad iz iskustavo mogu da ti kazem da je komotan dosta jak na savova, kisa ne propusta probano prvi vikend na kisi , i da je za te pare sta se prodaje ne dobar nego odlican,, ima vise kombinacija koj mozes da ga skroz otvotis i sa prozorima.

jasno je da ima i bolji i normalno je ,ali imao sam i bolji i skupi samo sam se razocarao i sam ga prodao poradi kondezacije i sa nametkom i bez..

ima interes za ovaj sator i m islim da ce da se inenade ljudi koji bi ga kupili i koristili,,

vise iskustva vise mislenja koje ne mora da prifatis i dobro je da sam odlucis, koristimo i najveci sator ehmans koj e slican na ovaj, razume se ne sa toj kvalitet, ali vidimo da pored njega samo nedostaje vise prostora zato sto e ovaj mnogo veci:)

 

samo moje iskustvo koje ne morra da se prifati,,poz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je tako ja se izvinjavam, probacemo da pustimo slike od moj,, ali nije ovaj model nego drugi,,

ali dobro je za diskusii i on je od formax :)

 

Mislim da Ico govori o ovom CP-7526, sad je na akciji 19900din. Jel ima još netko netko iskustava sa 7526. I on je u opciji.

Link to comment
Share on other sites

Evo da se Ico ne muci,ipak on nije sajber ribolovac pa i to da zna :yahoo:

http://i977.photobucket.com/albums/ae253/filip030682/DSCN3116.jpg

http://i977.photobucket.com/albums/ae253/filip030682/DSCN3084.jpg

http://i977.photobucket.com/albums/ae253/filip030682/DSCN3116.jpg

 

Ova zadnja je i mene iznenadila,prava spalna soba

 

http://i977.photobucket.com/albums/ae253/filip030682/DSCN3208.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ova zadnja slika da ne dodge do zabune je .ehmans.. drugi sator koji koristimo, koji je slicni ovaj gore na njega samo kako model,, ne po kvalitetu,,a i e najveci od svih saranski satora,,

za carp pro sam komentirao i za njega dajem svoje utiske iz iskustva,iako sam promasio temu,,

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem KOVAOS...

Ukoliko imas takav princip kupovine i cuvanja pribora (na kratke staze) onda samim tim potvrdjujem moj savet, kupis nesto polovno sto vredi (a mozes za te pare) i nakon 3-4 meseca prodas (podrazumeva se da cuvas stvari) za koliko toliko iste pare...

Mislim da ce se sa ovim savetom sloziti ljudi koji su pravi ribolovci, i siguran sam da dosta njih radi ovako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svi satori bez vintera na kisi i na ovoj hladnoci sa grtejalicom moraju da budu mokri ako nije otvoren neki otvor za ventilaciju, recite jedan sator koji u ovim uslovima ne kondezuje ali bez vintera i bez otvora. garantujem da nema nijedan samo neki vise neki malo vise :search:

 

- i jos nesto na zadnjem mom ribolovu pre 10 dana sam imao kondez na vinteru ali to je zbog hladnoce velike i nepostavljenog patosa jer ima vlage iz zemlje i to doprinosi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...