Jump to content

Koji rod pod


nesa

Recommended Posts

imo sam prilike ovo cudo da vidim uzivo , i nije nesto koliko se prica ... ne svidja mi se sto srednji swinger ne moze da padne normalno , udara u cevulju ... :p
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice fox rangera,dizajn vrh,nema problem sa srednjim svingerom,kao kod sky poda,libela uf,ali ogromna mana zato sto je klimav bre brate sav,skay kad se utegne je kao pracka dok mi ranger uopste ne uliva poverenje,samo je lep i ehtra nadrndan

Prednost kod sky-ja sto se moze eliminisati problem srednjeg swingera,da buz bar stavimo u najvisi polozaj i nakrenemo komplet u napred za par cm,problem se resava licno probao,pricam owo jer sam ga uzeo relativno skoro,i svaki dan nesto eksperimentisem :D,mana kod skyja i rengera su jos pinovi na sipkama kao i los kvalitet premaza,bledi..

Ogroman glas dajem ugo podu,odradjen vrrh,ali mana sto je copija cigneta,tako da u to necu da ulazim,sto se tice nicka 95 :D cudo ali trbaju ti tri crnca da ga nose kao i raspakuju,trece cena :D

Zanimljivo deluje ovaj solar carbon sto je bacid postavio,ali polako tek treba da se pokaze u praksi :D

Ogroman glas dajem klasicnim prohromskim tripodima,tezina,stabilnost,nema zamora materijala,nov i za 20 dina isti,dovoljna je krpica za odrzavanje,mana ne zadovoljava swe situacije,kao sky pod,renger,ugo

Link to comment
Share on other sites

imao sam i jedan i drugi , i sky i ranger . ranger je mnogo cvrshci od sky poda , kada stavish stapove nema klimakanja jer ide na dve sipkice dok sky ide na jednu koja je od plastike i kada stavish stapove klati se li klati ma koliko zategao . sto se tice postolja kod sky poda , kad se utegne nema pomeranja , ali ovo gore je po meni jako loshe odradjeno . a ranger je isto tako stabilan samo ga trebas postaviti u vinklo i nema sanse da se mrdne , imas vaser vagu na njemu i idesh po njoj . jedina prednost kod sky-ja je sto ima duze nozice , sve ostalo ide rangeru . i kad bi morao da uzmem neki , uzeo bi rangera . da taj rot pod kosta 150-180 evra nebi mu uzimao kao manu gore navedeno sto se klati kod sky , ali za 340 evra brale ne sme da mrdne . em platish em nemas to sto si mislio da cesh imati . ja licno nemam manu za ugo poda inox 2 sem sto je ruzan za medalju :D

a sad imam cygnet :drinks:

Link to comment
Share on other sites

jeste max ide na 2 sipke,swe je to lepo,ima waser vagu za stelovanje super ali mu kod podesavanja nogu svaka ulazi u svoj zjleb( tri polozaja ) e tu je problem koliko god da ga utegnes tu klati se kao blesav,dobar drugar ima rangera,bili smo preprosle nedelje na crnom viru pa ono je brate smejurija bratic klati se sav kao brejk dens da djuska bre :D dupe sam mu pomerao radi toga,i opet se vracan na pinove koji su ogromna mana i kod sky-ja i kod rangera ako oni odu nema sanse za nekim utezanjem,to si u pravu za 340 jura trebao bi da je kao stena ali jbga swe ima mana ali swi volimo foxa,tako da mu oprastamo drinks.gif
Link to comment
Share on other sites

na rangeru nozice kad se zaviju do kraja nema sanse da se klati , to oce da se deshava kad se ne zavije do kraja jer taj sraf ima lufta toliko da imas da promenish te polozaje ( ta tri polozaja )cim uzmes da uvrcesh nozicu potiskujesh onaj drugi deo koji kad uvrnesh do kraja nema sanse da mrdne jer sraf ulazi u nozicu dosta duboko . taj sraf je fiksiran tj uliven u nosac i ne moze da se mrda - klati . jedino da on ne zna da ga raspakuje kako treba pa da nije stabilan . ili ako nije lepo overio ono dugme sto koristi za podeshavanje uglova nogara pa da nije svaki zljeb nasao svoje mesto , jedino tad bi moglo da bude malo klimav . ne znam ovako preko reci da objasnim , u praksi je mnogo lakse :air_kiss: :prst

:hi:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...