Jump to content

Poklanjam


Dax

Recommended Posts

Nekada davno kada sam ja poceo da se bavim  saranskim ribolovom, kao pocetnik sam se susretao sa velikim poteskocama, ali se nasao jedan ljubazan clan nekog foruma,gde sam se kao pocetnik prijavio  i  poklonio jedan sufixov predvez koji mi je bio ujedno prvi.Hvala mu dan danas za to. Prosle su tu godine, malo sam se skockao ,sredio,naucio neke stvari, danas sredjujuci opremu nasao sam neke stvari koje su mi visak, ili ih nekoristim ali bi eventualno nekom POCETNIKU dobro dosle da krene prolecnu sezonu. Ovim putem poklanjam kutiju betaina koja je otvorena ali nije koriscena,par pakovanja udica  , iz nekih fali koja udica a neke su nove, i olova koja mi nisu potrebna, ima raznih gramaza. Prvi koji mi se javi javno na forumu, u ponedeljak cu mu poslati sve to. Molim da se jave stvarno oni koji nisu u mogucnosti da priuste sebi nesto veliko i da su naravno POCETNICI ako ima takvih. :),mozda cu i ja moci nekom malo da pomognem, znam da nije nesto ali opet bolje da ih neko uzme i koristi nego da mi stoje u sobi. BISTRO

 

 

http://imageshack.us/a/img21/6052/05012013151.jpg

 

http://imageshack.us/a/img138/4316/05012013150.jpg

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Evo nesto ukratko: Zovem se Bozo Djuric imam 14 godina.Iz Indjije sam,sarana sam poceo da pecam pre dve godine a ribolovom se bavim od 4 godine (na nagovor strica).O priboru:Trenutno imam  Pro logic c1 13ft 3,5lb 3x, 3 okume long bow 65 3x i sad skoro sam kupio pro logic tri sky pod.(ponekad i od dzeparca od skole odvajam za pribor).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
Nekada davno kada sam ja poceo da se bavim  saranskim ribolovom, kao pocetnik sam se susretao sa velikim poteskocama, ali se nasao jedan ljubazan clan nekog foruma,gde sam se kao pocetnik prijavio  i  poklonio jedan sufixov predvez koji mi je bio ujedno prvi.Hvala mu dan danas za to. Prosle su tu godine, malo sam se skockao ,sredio,naucio neke stvari, danas sredjujuci opremu nasao sam neke stvari koje su mi visak, ili ih nekoristim ali bi eventualno nekom POCETNIKU dobro dosle da krene prolecnu sezonu. Ovim putem poklanjam kutiju betaina koja je otvorena ali nije koriscena,par pakovanja udica  , iz nekih fali koja udica a neke su nove, i olova koja mi nisu potrebna, ima raznih gramaza. Prvi koji mi se javi javno na forumu, u ponedeljak cu mu poslati sve to. Molim da se jave stvarno oni koji nisu u mogucnosti da priuste sebi nesto veliko i da su naravno POCETNICI ako ima takvih. :),mozda cu i ja moci nekom malo da pomognem, znam da nije nesto ali opet bolje da ih neko uzme i koristi nego da mi stoje u sobi. BISTRO

 

 

[img=http://imageshack.us/a/img21/6052/05012013151.jpg]

 

[img=http://imageshack.us/a/img138/4316/05012013150.jpg]

Svaka cast brate na potezu! ;-)

p.s. daj jedno olovo! :-D šalim se

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam gest kolege Dax-a i cestitam Bozi na dobijenom poklonu i da ce pribor da ga posluzi odlicno . P.S. mozda je trebalo da sacekas jos nekog da ti se javi Dax , mozda ? U svakom slucaju cestitam i pozdravljam !

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam gest kolege Dax-a i cestitam Bozi na dobijenom poklonu i da ce pribor da ga posluzi odlicno . P.S. mozda je trebalo da sacekas jos nekog da ti se javi Dax , mozda ? U svakom slucaju cestitam i pozdravljam !

Cim budem imao ponovo viska nekog pribora stavicu pa nek se javi opet neko od POCETNIKA :), samo iz razloga jer znam da je meni puno znacilo kad sam ja dobio taj predvez kao pocetnik nisam ni znao od srece sta da radim.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Dax,poklon je otisao u prave ruke,dobri i pomalo posteni Boza Rus :D

Vidim betain na slici pa ako smem da i ja Bozi dodam mali prilog od istoimene firme,radi se o nekom dipu koji mi je iz tehnickih razloga visak pa ako Boza hoce nek javi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

povukoh nogy, ,mister Dax-. ajde dobri ljudi u ova tmurna vremena, malo se potrydite,bilo je i ranije, Niko iz Conoplje je dobio stap, na poklon kolko se secam spod, o robolovca,  - kao najmladji, svojevremeno. moze da preraste u akciju, samo da se ovi matori ne prisljamce, elem najmladji, koji zavise od dzeparca,.preturicemo po torbama uvek ima viska.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Dax,poklon je otisao u prave ruke,dobri i pomalo posteni Boza Rus :D

Vidim betain na slici pa ako smem da i ja Bozi dodam mali prilog od istoimene firme,radi se o nekom dipu koji mi je iz tehnickih razloga visak pa ako Boza hoce nek javi...

Eto malo da mu pomognemo, opet govorim nije nesto veliko ali ce njemu mozda puno znaciti  :good:

Link to comment
Share on other sites

povukoh nogy, ,mister. ajde dobri ljudi u ova tmurna vremena, malose potrydite,

 

http://www.thegreaseshop.com/catalog/dax_blackbeeswax.JPG

 

 

Jasno mi je sta je na slici, samo nekontam sta si napisao :)

Link to comment
Share on other sites

ala koincidencijdljudi.Citam ovaj daxov oglas.Ali nisam jos presao na postove i u mojoj glavi ide sledeca misao.Sada cu da napisem da ovo sve treba da pripadne Bozi derikozi:-))))))))))))).KAda sudjem dalje da citam i vidim sve ovo....Toooooo Boooozooooooooo:-)).

Elem,da prica nema prazan kraj,eto spiderultracarp ce izaci u susret Bozi derikozi posto je na svom pocetnickom pragu spravljanja carbnih kuglica,pa ce mu pokloniti jedan pneumatski pistolj "mini 40" da olaksa Bozin posao...Bozo da ga uzdravlju koristis.javi se;-)))))))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ala koincidencijdljudi.Citam ovaj daxov oglas.Ali nisam jos presao na postove i u mojoj glavi ide sledeca misao.Sada cu da napisem da ovo sve treba da pripadne Bozi derikozi:-))))))))))))).KAda sudjem dalje da citam i vidim sve ovo....Toooooo Boooozooooooooo:-)).

Elem,da prica nema prazan kraj,eto spiderultracarp ce izaci u susret Bozi derikozi posto je na svom pocetnickom pragu spravljanja carbnih kuglica,pa ce mu pokloniti jedan pneumatski pistolj "mini 40" da olaksa Bozin posao...Bozo da ga uzdravlju koristis.javi se;-)))))))

svaka ti cast na gestu :), mozda se nadje jos neko pa pripomogne, ajmo  razgledati medju stvarima :)

Link to comment
Share on other sites

Aj i ja da se prikljucim.Poklanjam torbu za stapove duzine 3,9m marke Carp pro,valjda.Samo pecaroshi-dzeparoshi! Prvo P.P sa  slikom djacke knjizice sa min 5 topova na polugodistu(salim se,naravno)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sto da ne, mogla bi biti jedna dobrotvorna akcija za mlade i one koji volu a nemogu da priuste sebi nesto veliko. Sigiran sam da svi mi imamo ponesto sto nam netreba a nekom bi pomoglo, samo da te stvari dospu u pravu ruku, mislim treba naci nacin da se zloupotreba izbegne nekako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto da ne, mogla bi biti jedna dobrotvorna akcija za mlade i one koji volu a nemogu da priuste sebi nesto veliko. Sigiran sam da svi mi imamo ponesto sto nam netreba a nekom bi pomoglo, samo da te stvari dospu u pravu ruku, mislim treba naci nacin da se zloupotreba izbegne nekako.

Imam 13 godina ali i ukusa,ako neko ima na poklon nesto od fs ili century-a ali samo u kompletu uzimam nemoj da mi nudite neke druge firme jer me ne zanimaju....sala naravno, svakako lep gest!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...