Jump to content

Crni Vir-Kac


Recommended Posts

                                        Mi stvaramo BREND!

 

Pocinje Liga Crni Vir-Kac Dukas league&academy

  Takmicenje:

 - 10 (deset) ekipa u 2 (dva) sektora A I B  sa  po 5 (pet) pozicija

 - 4 (cetiri) clana  4 (cetiri) stapa

 - peca se 5 (pet) kola

  -48h po kolu- petak 17h do nedelje 17h

-  kotizacija po kolu 150 bodova-jedan bod jedan evro u dinarskoj protivrednosti

Sistem takmicenja:

  -Ravnopravnost nas je dovela do razmisljanja da napravimo fer  takmicenje I ono se sastoji u tome da cemo po sektorima rotirati pozicije,tako da ce svako od ekipa moci da peca na svakom mesta u svom sektoru, 5 (pet) kola toliko pozicija.Prvo izvlacenje pozicija,odredjuje sektor u kome ce se pecati narednih kola npr A sektore pozicije 1,2,3,4,5- B sektor 6,7,8,9,10.Sledeca kola ce biti poludirigovani zreb,da bi se ispunilo pravilo ravnopravnosti a oganizator ce izvlaciti kombinacije rasporeda pozicija.

  -Zrnasta hrana dozvoljena,termicki  obradjena I  nefermetisana, neogranicena

  Zabranjeno:

  -Zig rig

  -praskasta hrana

   -zivi mamci

Raspored:

Takmicenje zapocinje uvek petkom u 17h do nedelje 17h

1.KOLO 12/13/14.april 2013

2.KOLO 10/11/12. maj 2013

3. KOLO 7/8/9. Jun 2013

4.KOLO 13/14/15. Septembar 2013

5.KOLO 11/12/13. Oktobar 2013- FINALE

Sastanak kapitena je u Kacu na Crnom Viru 16.03.2013 u 14 h da bi se upoznali sa pravilima i uplatili zadnja dva kola kotizacije.Prva tri kola se placaju na dan odrzavanje takmicenja.

Nagrade:

1.mesto 2500 bodova

2.mesto 1700 bodova

3.mesto 800  bodova

Zbir svih bodova odredjuje osvojena mesta.

Posle svakog kola za prvo mesto pehar.

Moguce  i robne nagrade

Prijave:

Kontakt tel 064 156 8448 Dukas

 

Pravilnik:

Naknadno ce biti objavljen

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozicije na Crnom Viru se prosiruju za sator kao i konfor.Fond nagrada zahteva kotizaciju od 150 bodova(jedan bod jedan evro).Ko se takmici vrlo dobro zna o cemu se radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvaces ti buco jednog delegata da pitas za neke stvari!  :help:  :help:  :yahoo:

pa ocuuuu . pa ti si drug pa ces mi reci . ali iskren da budem i volem sto nema puno ribe  ne umoris se puno .. ja da se pitam ja bu  ispraznio jezero i na dan takmicenja pustio jednog sarana . ko ga prvi upeca pobedio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto ste me zvali mnogi i hteo bi' da se zahvalim svima na pozivima sto se interesujete za takmicenje.

Hocu da malo objasnim i drugima kako je zamisljeno takmicenje koje daje ravnopravni status svim takmicarima.Sa ovim sistemom dolazi do izrazaja vasa taktika,vasa boila,vas spod,tako da svako moze pokazati svoje znanje.Kao sto je napisano,svako ce da peca na sva mesta u svom sektoru,pravilo rotacije,sto znaci da cete pecati i na najboljim mestima kao i na najlosima i tako svi u krug.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za organizaciju. :clapping:  :clapping:  :clapping:

kada se skine sajla sa mesta br 18,sva mesta mogu da budu u plasmanu.nema favoritski pozicija na jezeru,sve zavisi od taktike i rada na takmicenju.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se bas slozio sa ovim da su sva mesta jednaka!  :acute:

Naravno da ne mogu sva mesta biti jednaka ali priblizno jednaka mogu i samim tim mogu biti konkurentna.Sistem takmicenja daje svima priblizne sanse za plasman. :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...