Jump to content

Pomoc Oko Rod Poda Daiwa Infinity Ili Ugo Poda?


Recommended Posts

Limare mnogo gresis.prohrom odlican,zavrsna obrada isto takva.Prvo bi trebao da nesto vidis da bi mogao da komentarises.Vidjao sam

na daiwama original znakove rdje.Na originalu su tanje cevi nego na ovom Cveticevom na kraju kopija se zove zato sto je

prekopiro model a ne zato sto je radjen od losijeg materijala.Podledaj njegov topik o S1 rod podu i pazljivo pogledaj kako izgleda

njegov rad.Ja sam bio kod decka u radionici i video sta,kako i od cega radi,tako da dobro znam kakvi su proizvodi u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
Limare mnogo gresis.prohrom odlican,zavrsna obrada isto takva.Prvo bi trebao da nesto vidis da bi mogao da komentarises.Vidjao sam

na daiwama original znakove rdje.Na originalu su tanje cevi nego na ovom Cveticevom na kraju kopija se zove zato sto je

prekopiro model a ne zato sto je radjen od losijeg materijala.Podledaj njegov topik o S1 rod podu i pazljivo pogledaj kako izgleda

njegov rad.Ja sam bio kod decka u radionici i video sta,kako i od cega radi,tako da dobro znam kakvi su proizvodi u pitanju

Brate pa on je Limar ne prica za dzabe  :rofl:  ali stvarno oridjinale je jedno a kad pravi neko tamo isto moze da bude dobro ali..... :unknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam ORIGINAL DAIWU INFINITI-prodao, imao rucni rad, kopiju, lepsu od originala, sa duzim zadnjim nozicama i stvarno sam bio zadovoljan, ali sam na jednom pecanju, pecao sa drugarom koji je imao UGO 2 inox, postavljen u vodi kao na Krletovoj slici i to mi je delovalo prelepo-cista perverzija! Tad je buknula ljubav i kupio sam UGO 2 INOX! Nije savrsen-ali nista nije savrseno, mozda je za nase prilike malo skuplji, ali su mu mogucnosti zaista OGROMNE, nema ugla koji ne moze da uhvati, nema terena gde ga ne moze covek postaviti, stabilan do j..., tezak! Neki mu zameraju plastiku, ali ona je vrhunska, pa zar je FOX-ovi rod podovi nemaju! Ne pljujem DAIWU, daleko od toga, to je stvarno vecita stvar, ali mi je UGO 2 ispunio apsolutno sve sto ocekujem od rod poda!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daiwa ili kopija daiwe sve jedno je bar moje vidjenje. Koje su prednosti jednom ili drugom. Znaci isto. A ugo je bolji i cena je bolja naravno. E sad ako pecate komercijale i x-pod ilihorizont foxov zavrsava poso. Sta ce ti duge noge. A ako pecas divlje vode onda o daiwi ili tim malim ne razmisljaj. Jer imaces situacije gde ces zbog terena morati da postavljass duge noge i u vodu . Onda gledas foxa ili ugo. Po meni je fox i mama i tata . A i fox ti ima plastike ali su to plastike koje se ne habaju ko kineske igracke. A mislim ka uzmes foxa da ces reci ovde je kraj. E sad i on ima manu farban pa sr grebe. I na sve se moze naci mana i stvar ukusa .
Link to comment
Share on other sites

Jope druze,zato sto sam video Svetic rod pod zato i smem da konstatujem to sto si procitao,radim prohrom na Nestle hladnjacama pa imam uvid u pricu ,akcenat stavljam na materijal a ne na majstora ako razumes :D

Nazalost,kod nas svi ulazu sto manje a kad naplacuju za Boga ne pitaju tako da.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...