Jump to content

Pomoc Oko Rod Poda Daiwa Infinity Ili Ugo Poda?


Recommended Posts

Daiwa elegantan, prohromski, vecit...

Malo tezi i komplikovaniji za sklapanje, zna da ga uhvati rdja na navojima, za pojedince nizak...

 

Ugo (alu) lagan, malo manje elegantan, verovatno dugotrajan, dosta plastike...

Prohromski nista laksi od Daiwe, takodje malo manje elegantan, vecit (ne znam za plasticne delove)...

Primenljiv u svim situacijama i na svim terenima, za razliku od Daiwe...

 

Pa ko sta voli, nek` izvoli!

Ja za sad Daiwa, sto ne znaci da necu uzeti i Ugo...

Link to comment
Share on other sites

Daiwa nema ni grama plastike a ja jos uvek nevidoh stabilniji

onda sigurno nisi video uga   :yahoo:

 

izgled je stvar ukusa pa o tome ne treba raspravljati... meni licno ugo izgleda neuporedivo mocnije i lepse, dok je daiwa toliko obicna da ne znam sta bih rekao o njoj... svakako da je infiniti odlican pod ali je i po stabilnosti i po funkcionalnosti daleko iza uga...

 

sto se plastike tice, sigurno da znaju ljudi sta rade... nikada metal ne moze prijanjati uz metal kao plastika na plastiku... usput je ta plastika vrhunskog kvaliteta, na koju jos imas i dozivotnu garanciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milance sta znaci dozivotna garancija?

Da li to znaci ako mi pukne sraf  i Ja donesem to u radnju da ce oni bez pitanja i pogovora da mi ga zamene za novi?

 

Ako je firma to najavila i drzi do renomea siguran sam da im to nece biti problem.

Inace ovakve najave o dozivotnij garancii na ovim prostorima se prihvata od pojedinaca sa podsmehom , sigurno jos nemaju kupljeno nesto koje se deklarise kao takav proizvod proizvod !

Link to comment
Share on other sites

onda sigurno nisi video uga   :yahoo:

 

izgled je stvar ukusa pa o tome ne treba raspravljati... meni licno ugo izgleda neuporedivo mocnije i lepse, dok je daiwa toliko obicna da ne znam sta bih rekao o njoj... svakako da je infiniti odlican pod ali je i po stabilnosti i po funkcionalnosti daleko iza uga...

 

sto se plastike tice, sigurno da znaju ljudi sta rade... nikada metal ne moze prijanjati uz metal kao plastika na plastiku... usput je ta plastika vrhunskog kvaliteta, na koju jos imas i dozivotnu garanciju.

 

Naravno da sam ga video mnogo puta i stojim iza toga da je daiwa stabilnija  , a to da plastika bolje naleze to jednostavno kao metalac ne mogu da komentarisem  :good:

 

sta god covek da uzme nece pogresiti!

Link to comment
Share on other sites

Milance sta znaci dozivotna garancija?

Da li to znaci ako mi pukne sraf  i Ja donesem to u radnju da ce oni bez pitanja i pogovora da mi ga zamene za novi?

 

naravno, u razumnom roku...

 

 

 

Naravno da sam ga video mnogo puta i stojim iza toga da je daiwa stabilnija  , a to da plastika bolje naleze to jednostavno kao metalac ne mogu da komentarisem   :good:

 

dobro, stabilnost necu dalje komentarisati, ko zeli to uvek moze da uporedi  :good:

 

...da budem precizniji sto se prijanjanja tice, ne odnosi se na svaki metal nego na cvrste metale kakav je prohrom, i glatko obradjene metale kakav je prohromski rod pod... desavalo se cesto da neki srafovi otpuste usled raznih vibracija pa se moraju dotezati tokom pecanja... 

 

 

sta god covek da uzme nece pogresiti!

 

apsolutno se slazem, obzirom da postoji razlika u ceni...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam ga video mnogo puta i stojim iza toga da je daiwa stabilnija 

Usudio bi se da tvrdim da je UGO2 prohrom stabilniji...da li si ikada probao da stavis oba para kratkih nogu na UGO (ne one fabricke nego imas da dokupis krace zadnje onda su iste duzine kao prednje) ??? Izuzetno je stabilan i lako se namesti apsolutno na svaki teren,kada mu stavim dva para dugih nogu , mozes pecati gde ti padne napamet i kroz trsku i kroz vodu i u blatu i bukvalno u svakoj situaciji...naravno ne kazem da je Daiwa losa ali mislim da je UGO prakticniji

 

http://i50.tinypic.com/2hx3bpg.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sale,Svetic iz Crepaje pravi odlicne kopije daiwe po ceni od 140e.Ja sam ga kupio i prezadovoljan sam.Dobra stvar je to sto mozes

nesto da korigujes po tvom ukusu.Na primer ja sam trazio da prednje noge budu krace od zadnjih i da raspon izmedju buz barova

bude veci nego obicno zato sto volim da svinger stoji izmedju signalizatora i prvog provodnika a ne izmedju masine i provodnika.

Ovo nije reklama,vec savet Saletu da ustedi 40e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...