Jump to content

Konvertor


Guest vladan

Recommended Posts

Hocu da ugradim konvertor u Emblem pro,kosta izmedju 10-a5e,a onda sam dosao do ovog snimka.

Ako se ne varam na snimku je pomenuti model,nista se ne ugradjuje samo se skida feder.Nista mi nije jasno,da li postoji vise konvertora ili ... :help:

Link to comment
Share on other sites

Uradi slobodno kao ovaj lik sa snimka i nemas problema. Ja sam na jednoj masini to odradio i radi super, od obicne sam dobio QD kocnicu. A sto se tice konvertora, osim ove prepravke sa slike imas i fabricke konvertore koji se na masinicu stavljaju umesto srafa kojim dotezes spulnu.

pozz.........

Link to comment
Share on other sites

Kizo,(ako mogu tako da te zovem)to sam cuo i od ostalih,da nije vredno zezati se.

Ponavljam,na snimku se samo izvadi feder,a pominju se i konvertori.E mene to buni!

U cemu je razlika?

Link to comment
Share on other sites

Ima moj kum ovu masinicu i zajedno smo ovo uradili i funkcionise odlicno,ipak da ne bi kasnije doslo do nekog ostecenja usled pretezanja drila napravio je cauru od prohroma istih dimenzija kao feder koji je izvadjen i nju je ubacio na mesto federa.

Dve sezone pecano i radi bez greske.

 

Konvertor koji se spominje na pocetku je daiwino resenje,ima da se kupi i nema nikakve veze sa prepravkom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hocu da ugradim konvertor u Emblem pro,kosta izmedju 10-a5e,a onda sam dosao do ovog snimka.

Ako se ne varam na snimku je pomenuti model,nista se ne ugradjuje samo se skida feder.Nista mi nije jasno,da li postoji vise konvertora ili ... :help:

 

nisu emblemi nego najobicniji emcast

Link to comment
Share on other sites

Ova fora "pali" kod svake masinice jedino je problem kod masinica koje na srafu za stezanje spulne nemaju mogucnost rasklapanja kao kod ove na snimku,u tom slucaju je sve zatopljeo u plastiku i da bi se opruga izvadila mora se nekako otvoriti i posle opet zatvoriti,to vec ne bih preporucio svakom da radi sam.
Link to comment
Share on other sites

Šone mislio sam na to da ne pali da samo izvadis feder i piči, bar ne tako jednostavno kao kod Emcast-a, nego se mora skidati ona plastika kao sto Dane reče a to baš nije tako jednostavno i može lako da pukne. :friends:

 

Nismo se razumeli,u pravu si mora kod Srdje iz Borche ne mozesh sam.:drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...