Jump to content

Carp Lider Cup-250 15.-17.03.13.


Recommended Posts

Ekipa Gold viktory odustala od ovog takmičenja tako da je ostalo jedno mesto izvlite

Odustala zbog privatnih razloga. Prvom prilikom se vidimo na sledecem takmicenju.. Pozz od ekipe :pivopija1: i bistro ostalim ucesnicima :pecanje1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja na zalost uz veliko izvinjenje moram da  otkazem ucesce... Drugar koji peca sa mnom je fasovao virus, ima temperaturu preko 39 i danas mi rece da nece biti u stanju da peca... Buduci da pecamo samo nas dvojca u ekipi, ja na zalost moram da  otkazem ucesce ekipe Omerta... I nadam se da cemo prvom prilikom moci da se iskupimo... Carplideru veliko izvini, koje ti verovatno ne znaci nista, ali visa sila je u pitanju... Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ja na zalost uz veliko izvinjenje moram da  otkazem ucesce... Drugar koji peca sa mnom je fasovao virus, ima temperaturu preko 39 i danas mi rece da nece biti u stanju da peca... Buduci da pecamo samo nas dvojca u ekipi, ja na zalost moram da  otkazem ucesce ekipe Omerta... I nadam se da cemo prvom prilikom moci da se iskupimo... Carplideru veliko izvini, koje ti verovatno ne znaci nista, ali visa sila je u pitanju... Pozdrav

ok  ;)

Link to comment
Share on other sites

OBAVEŠTENJE

Cup koji je planiran za ovaj termin pomera se za 22-24.03.13. zbog vremena koji predstoji,zamolio bih ekipe koje su se prijavile da se izjasne oko termina (ekipa CT Borča i CT Jovana su ranije javile da im kasniji  termin ne odgovara) ili da ovaj cup prebacimo na 24 h u ovom terminu (kot.za 24 h je 4000 din)pozz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postovani zbog promene termina takmicenja ekipa CT Kontrasi odustaje usled obaveza na sudu u datom terminu.. Ujedno vas obavestavamo da za kup od 24 h nismo zainteresovani .Pozdrav i svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Kotizacija po ekipi je 4000 din peca se od 12 h 23.03.-do 14 h 24.03. tj.24 h (SUBOTA-NEDELJA)

PRIJAVLJENE EKIPE SU 

1.CT RIBOLOVAC-JAKOVO

2.CT CARP BUSTER-BGD

3.CT Z.RIBICA-DOBANOVCI

4.CT BATERY SHOP-BGD

5.CT CARP LIDER-DOBANOVCI

6.CT CARP LIDER II -JAKOVO

7.CT BOBAN-DOBANOVCI

8.CT 

Link to comment
Share on other sites

POČETAK SEZONE 2013. 

               :yahoo:

KONAČAN SPISAK 

1.CT RIBOLOVAC-JAKOVO   

2.CT CARP BUSTER-BGD

3.CT Z.RIBICA-DOBANOVCI

4.CT BATERY SHOP-BGD

5.CT CARP LIDER-DOBANOVCI

6.CT LIDER-RIBOLOVAC-JAKOVO

7.CT ML BAITS-DOBANOVCI

8.CT ZAJEČAR-ZAJEČAR

9.CT MAJSTORI-PANČEVO

10.CT MILENKOVIĆ-PANČEVO MES-BR 2

Skup i žreb je u 12 h u subotu počinjemo u 13 h i do nedelje do 13 h   :pivopija1:

PECA SE NA 6 ŠTAPOVA I PO STANDARNIM PRAVILIMA 

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                   Evo kako ce vreme da bude  

 

   

 http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=10476&idg=888&idz=1&idf=1933

 

 

 

nema padavina zasigurno a rakije ce biti malo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...