Jump to content

Forum???


Recommended Posts

Ma kome smeta stalno ovaj forum nabijem ga na ...... ac. Ajte sto pre da se oporavi pa da nastavimo tamo gde smo stali

Onima koji su ljubomorni kad vide cifru posetilaca na dan, kvalitet :good: ,sloznost :drinks: ,i respekt jedan prema drugome na forumu :hi:

Link to comment
Share on other sites

Onima koji su ljubomorni kad vide cifru posetilaca na dan, kvalitet :good: ,sloznost :drinks: ,i respekt jedan prema drugome na forumu :hi:

 

dodao bi medju :db: osumnjicene :db: i grupu kojoj smeta sto su oglasi,reklamiranja totalno bez ikakve cenzure,pa im to toboze kvari posao

Link to comment
Share on other sites

Prosli put je neko usao na servere nasih Internet provajdera i obrisao mnogo prezentacija izmedju ostalog i nasu tako da nismo mogli sa sigurnoscu da tvrdimo da smo mi bili meta napada.

Ovaj put je unistena iskljucivo nasa prezentacija na vrlo odredjen nacin to nam daje za pravo da sumnjamo da smo ocigledno bili meta napada.

 

Zasto, kako i zbog cega? Ne bih ulazio u to. Nekom ocigledno smetamo ali time ce se nadam se pozabaviti organi Policije u Srbiji.

 

Dobro dosli nazad

Link to comment
Share on other sites

Prosli put je neko usao na servere nasih Internet provajdera i obrisao mnogo prezentacija izmedju ostalog i nasu tako da nismo mogli sa sigurnoscu da tvrdimo da smo mi bili meta napada.

 

Dobro dosli nazad

 

Iz iskustva znam,da Verat ima strašnih problema sa napadima.

Konstantno ih napadaju,ne znam zbog čega i tako korisnici budu kolateralna šteta.

Ovo drugi put je možda isprovocirano,pokušajem zaštite,a to majmunima odmah bude interesantno.

Link to comment
Share on other sites

Onima koji su ljubomorni kad vide cifru posetilaca na dan, kvalitet :good: ,sloznost :drinks: ,i respekt jedan prema drugome na forumu :hi:

 

Otto delim tvoje mišljenje u potpunosti. Forum je stvarno extra!

 

A ima i ona stara "Ko se mača vata od mača i gine"

Link to comment
Share on other sites

Guest matematika
Pozdrav drugari, kako sada da se vratim na staro "korisnicko ime"....??? :cray: ponovo sam se greskom registrovao kad su nas napali.... Vladimir b.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari, kako sada da se vratim na staro "korisnicko ime"....??? :cray: ponovo sam se greskom registrovao kad su nas napali.... Vladimir b.

 

Staro korisnicko ime ti radi. probaj da se ulogujes. Ako je greska posalji mi mail sa svim podacima

Link to comment
Share on other sites

Guest majić
ja takodje nemogu da udjem sa starim pa sam otvarao novo korisnicko ime.Staro je bilo Majić ,a u listi clanova me ima ali pise Maji?
Link to comment
Share on other sites

Guest matematika

Staro korisnicko ime ti radi. probaj da se ulogujes. Ako je greska posalji mi mail sa svim podacima

kako da ti pustik email sa podacima, na koji email?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...