Jump to content

Daiwa Infinity Rod Pod - Tezina


Recommended Posts

Koliko je bez futrole, dali je moguce da je oko 6 kg, obzirom da je sa torbom 7kg.?

 

 

Bitno mi je,  a negde sam procitao da je Foxov ranger 7,5 kg. Bio sam ubedjen da je Infinity dosta tezi. Odustao sam od Foxa bas zbog toga sto sam mislio da je Infinity dosta tezi.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je bez futrole, dali je moguce da je oko 6 kg, obzirom da je sa torbom 7kg.?

 

 

Bitno mi je,  a negde sam procitao da je Foxov ranger 7,5 kg. Bio sam ubedjen da je Infinity dosta tezi. Odustao sam od Foxa bas zbog toga sto sam mislio da je Infinity dosta tezi.

Fox Ranger Rod Pod je tezak tacno 6,45kg i po ono sto nudi je dosta bolji ali i dosta skuplji od Daiwe

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da su buz barovi na sky podu i rendzeru isti,i masinice se na skaju ne dodiruju. Jesu blizu ali se ne dodiruju. 

A ako ti je to bas veliki problem,mozes da uzmes buz barove za 4 stapa i probusis rupu po sredini napred i nazad i onda ima mesta koliko hoces.Posao od 10minuta a mozes onda rod pod da koristis i za 3 stapa ili ako ti treba za 4 onda za 4

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ljudi. Zahvaljujući drugaru, evo sada u sobi gledam oba dva, jedan pored drugog. :wink:

Koristim Daiwin Infinity 2 godine. Volim sto je težak i stabilan, ali nevolim što kada mu razvučem nogare (da bih dobio visinu) one idu dosta široko (kao pauk) a još gore je što trezan zapnem nogom, a kamoli kad se malo popije. Smeta mi i što uzdužne šipke ne prate štapove po uglu nagiba na dole, jer se zadnja visina uglavnom dobija razvlačenjem držača buz bara. Težak je i stabilan, a izgleda ponekad kao "taraba". Ako dodam duže nogare nazad, onda zapinjem u njih i noću i danju (mada i za to ima dodatno rešenje-budzevina).

 

Fox ranger je elgentan, lepo može da se namesti nagib, tako da su štapovi skoro paralelni sa uzdužnim šipkama. Jako je lepo sada rešeno razvlačenje nogara što dodatno pruža mogućnost štelovanja visine i nagiba.

 

U nedoumici da uzmem Fox ranger, inajviše me je brinulo da nije suviše lagan. Sada vidim da je približno iste težine, nisam merio, nego onako odokativno.

 

Drugim rečima, uzimam Ranger, a Daiwa Infinity-prodaja :wink:  (inače je i dodatno niklovan pa mu ni Solar-Worldwide nije ni blizu po sjaju).

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice i sky i renger poda kod buzer barovi za 3 stapa provereno bblc staje , jeste da su blizu ali engleska skola jbg. Oni i rucice sklapaju samo da budu blize stapovi
Link to comment
Share on other sites

Nije mnogo bitno, ali jedna mala ispravka:

 

Mislim da su težine koje su neki dali za komplet težinu jednog i drugog.

 

Fox ranger pod je dosta lakši od Daiwa infinity. Ukupna težina ranger-a je 6,5 kg (6,7kg onaj sa 4 štapa). Međutim u tu težinu ulazi torba i dve nogare po 1m koje su dosta teške.

 

Kada se oba normalno sklope i izmere... razlika je.... Infinity je teži skoro 2kg, (što je po meni prednost).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...