Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

Carp Lider organizuje kao i predhodnih godina carp takmičenja.Razlika od ostalih godina je ta što će nagada biti i novčana.Dogovorene vode za ovu godinu su:Dobeljačka jezera,Mika alas i fazanerija na Ubu

Termini za jezero Mika Alas od 15-17 04.11.u trajanju od 48h početak 15.04.11.u 15h

termini za Debeljačka jezera :

20-22.05.11.

10-12.06.11.

15-17.07.11.

09-11.09.11.

termini za fazaneriju Ub (tek posle poribljavanja)

naknadno će biti određeni

POZDRAV I BISTRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otvaranje sezone na Miki alasu u trajanju od 48h od 15 do 17 04.2011.

Peca se na 4 štapa (pravilo jezera) ekipu čini 4 ravnopravna člana.

Kotizacija za ovo takmičenje je 8000 din.

Nagrade su pehari i medalje i na kraju zajednički ručak.

Pravilnik takmičenja dobijate pre prijave

POZDRAV I BISTRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za Dragana ,sve najbolje u novoj godini. Srećne novogodišnje i božične praznike od ekipe ct. Borča. Ovom prilikom želim da prijavim ekipu ct.Borča za takmičenje na miki alasu, a njverovatnije i na sva takmičenja koja organizuje dragan(carplider). Pozdrav za tebe.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27.Carp Lider cup-Fazanerija UB(ukoliko poribe) početak 29.04.do 01.05. trajanje 45h.Kotizacija takmičenja je 100e(protivvrednost)

Nagrade su:

1.400e vaučer +peh.i medalje

2.300e vaučer +peh.i medalje

3.200e vaučer +peh.i medalje

4.150e vaučer

5.100e vaučer

Peca 19 ekipa od četiri ravnopravna člana bez prava izmene (petog člana),peca se na 6 štapova ,mogućnost korišćenja markera tokom celog takmičenja pravilnik po prijavi.Rezervacije isključivo po uplati u celosti.Očekujem komentar zainteresovanih POZDRAV I BISTRO

Link to comment
Share on other sites

nije losa zamisao,ali sam si rekao zavisi od poribnjavanja.Nagrade su solidne i znam da volis da svi imaju ponesto a to nije moguce.Zato moj predlog 3 prva mesta + najvecaa riba novcane nagrade ostalo kako oces.

otvori novu temu za Ub da se nemesa sa Mikom Alas :clapping:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje da se smanje nagrade za odredjenu sumu a da se izbace vauceri :thumbsd: KESH je KESH :thumbsu: :thumbsu:

Može i jedna i druga opcija.NPR. 1.mesto 400e(vaučer) ili keš 300e i ako pobediš biraš (mišljenje)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...