Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

I u pravu je BD-ELIT prva tri mesta nagrade pa ko zna neka nosi , uvek bilo i biće !!!

Mislim da je Draganova ideja bila da se nagradam pokrije što veći broj ekipa jer se takmiči njih 19. I ja tu ideju podržavam..........Jer ona daje takmičenju na draži,

jer neće se ljudi lako predavati i ako su 7 ili 8. zato BATKE BRAVO ZA IDEJU!!!!

Link to comment
Share on other sites

e ne bih ja bio tako siguran,ipak je Joca najpoznatiji babuskar u selu... :)))

AAAAAAAAAAAAAHAHHAHAH E prvi post ali odličan, pa gde odmah udari po Joci, on bre čovek u godinama, ne može tolike vetrove da podnese.. :lolu: :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAHAHHAHAH E prvi post ali odličan, pa gde odmah udari po Joci, on bre čovek u godinama, ne može tolike vetrove da podnese.. :lolu: :lolu: :lolu:

 

Dobri smo, pa sto da ne.. :D

Bas zbog tih godina saranski ribolov ce mu biti tezak,tako da mu ne gine plovkarenje.. Ali bicemo fer i korektni pa ga mozda i povedemo da nam pomaze... :bbq: xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

E ako vi kao komšija tako mislite to je onda ok,jer se bolje poznajete zar ne

 

Pa dobro Dragane ne moras da mi persiras.. :acute: Ma ja se salim malo,otkud znam da li je babuskar ili nije.. Rece on jednom prilikom da ume.. gledao ga nisam..

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro Dragane ne moras da mi persiras.. :acute: Ma ja se salim malo,otkud znam da li je babuskar ili nije.. Rece on jednom prilikom da ume.. gledao ga nisam..

Dali si sada počeo da se izvačiš za ono što si napisao ako jesi onda ću ja napisati pravi je babuškar a složiće se i batke zar ne ?

Link to comment
Share on other sites

Dali si sada počeo da se izvačiš za ono što si napisao ako jesi onda ću ja napisati pravi je babuškar a složiće se i batke zar ne ?

 

O svasta,sto bih se izvlacio,nego vidis da se doticni gospodin ne javlja,propala sala..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...