Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Alo bre Batke što nas nema na spisku za Debeljaču???????????

CT "noću spavam" piši odma!!!!!!!!

evo da ti dokazem da si se upravo ti prijavio za debeljacu !! i vise takve ljude stvarno necu komentarisati!!!

Link to comment
Share on other sites

Gospodine Jovane, drago mi je što nećete više da me komentarišete, to je mnogo pametnije. Ako pogledate datum prijave to je 29. januar....TADA I U TOM MOMENTU NISAM IMAO DATUM Kongresa Hematologa i Transfuziologa u Sarajevu. Početkom aprila sam Dragana obavestio da ja ne mogu da pecam ali ekipa ostaje.

ZAšto ekipa nije pecala razlog je----svi rade.

E sad kakav sam ja to čovek, da li sam Vas uvredio, ili nism ispoštovao nekada.

Gospodine Jovane, žao mi je ali niste dostojni moga pisanja nikada više. Za sve nejasnoće moj telefon ( poznat vam i ranije) 0658799879.

A sad ćao, odoh na avion pa na ćevape na Baš čaršiju!!!!!

Link to comment
Share on other sites

gospodine tomicu jedini ste me vi procitali. svaka vam cast i zato vam zelim da u ovom drugom kolu vase lige pobedite onako ubedljivo kao sto majic trese sve nas pacere.poseban pozdrav za frenda LEGENDU SARANSKOG PECANJA!
Link to comment
Share on other sites

gospodine tomicu jedini ste me vi procitali. svaka vam cast i zato vam zelim da u ovom drugom kolu vase lige pobedite onako ubedljivo kao sto majic trese sve nas pacere.poseban pozdrav za frenda LEGENDU SARANSKOG PECANJA!

 

Puste zelje pusti snovi :lolu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

OBAVEŠTENJE:

Ekipe koje su pecale Carp Lider kupove ove godine su bodovane po sistemu koliko ekipa toliko bodova za prvo mesto da bi dobili prvih 9-10 i stiču pravo pecanja (Finala Kupova 2011.)Detaljnije kasnije za koji dan.Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...