Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

debeljaca ima malo mesta inace je ekstra voda. miku alas ce pola ljudi tesko da otpeca jer je pretrpana sa ribom! moje skromno misljenje je da su na fazaneriji ipak mesta naj ujednacenija.a i poribljena je sa lepom ribom.
Link to comment
Share on other sites

Nemoj mozak da zamaras , bojim se da ga ne preopteretis , sa kim cu posle da pecam !!!!

nebrini ti za mene ,bolje izbunari neki recept pa da nesto muljamo!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojedinačno takmičenje 24h 07.05.11. na fazaneriji Ub

Kotizacija 2500 din obezbeđeni pehari za pobednike i klopa na kraju za sve učesnike

Početak u subotu u 14h žreb a takmičenje u 15 a završetak takmičenja u nedelju u 15 h

Prijave počnju odmah

Link to comment
Share on other sites

Pojedinačno takmičenje 24h 07.05.11. na fazaneriji Ub

Kotizacija 2500 din obezbeđeni pehari za pobednike i klopa na kraju za sve učesnike

Početak u subotu u 14h žreb a takmičenje u 15 a završetak takmičenja u nedelju u 15 h

Prijave počnju odmah

Prijava 1 takmičara Vlada Ljubenović (ct. Borča)

Link to comment
Share on other sites

Pojedinačno takmičenje 24h 07.05.11. na fazaneriji Ub

Kotizacija 2500 din obezbeđeni pehari za pobednike i klopa na kraju za sve učesnike

Početak u subotu u 14h žreb a takmičenje u 15 a završetak takmičenja u nedelju u 15 h

Prijave počnju odmah

zanima me jel pravilnik isti kao kod tmskog pecanja?

Link to comment
Share on other sites

ok al je dobro dvoje 4 stapa bice dosta ribe mucenje je sam to je vise druzenje a ka je jedan zaspi riba u bovu isteta

Ajde Djuka šta si se uplašio neću puno da te razbijem pošto si ti tu domaćin,samo par stotina kila. Poz od ct. Borče za tebe i vidimo se uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Ajde Djuka šta si se uplašio neću puno da te razbijem pošto si ti tu domaćin,samo par stotina kila. Poz od ct. Borče za tebe i vidimo se uskoro.

 

Joooj, Vlado, pa gde na Verana da udaris! :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Na njega mogu zato što je on car i zna šta je šala,a ijedva čekam da pecam tu kod vas pa se vidimo.

 

Heheheeh, poranili su malo i preglasali me za otvaranje, za vikend je lose vreme inace smo mogli da se vidimo tad.

Link to comment
Share on other sites

ako je bez rakete pisi i mene i frenda jer nemam prevoz za secerac :rolleyes:

Ovo takmičenje je sa raketom a sledeće verovatno ne što se tiče šećerca može da te čeka na jezeru po istoj ceni kao kod mene Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...