Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

E, Vlado, zbog ove izjave imas jedno pecanje gratis, od mene! Za realizaciju nagrade se cujemo naknadno, kad ti odlucis.

Gomatami moraćeš celoj ekipi odobriti pecanje jer su jako vezani i deluju kao pravi tim pozdrav za buduće šampione

ps.nemoj da škrtariš

Link to comment
Share on other sites

E, Vlado, zbog ove izjave imas jedno pecanje gratis, od mene! Za realizaciju nagrade se cujemo naknadno, kad ti odlucis.

 

 

e a mi machichi?

 

a kolko sam ja tamo peco i kolko puta reko da je extra,a? a meni neka vip godisnja?

 

nemo da se zameramo..

Link to comment
Share on other sites

Godisnje nema (ni ove godine), ali se generalno razmisljam da radim nesto sto rade i lovci: napravi se, lupam, 5 ili vise akcija sredjivanja jezera i svaki ucesnik dobije po 2 dnevne dozvole fraj za svako ucesce.

 

Takodje, ove godine aktiviramo i kampanje za ucesnike takmicenja (dan-noc-dan, noc-dan-noc-dan) pa ce i takvi vauceri biti u igri ... Od zanimljivosti jos i to da privodim kraju statut buduceg udruzenja sportskih ribolovaca, tako da ove sezone malo ozbiljnije pristupamo celoj prici. Clanarina ce biti manje - vise simbolicna, i ukljucuje mesecna okupljanja tokom sezone kao i odredjen broj termina.

Link to comment
Share on other sites

Godisnje nema (ni ove godine), ali se generalno razmisljam da radim nesto sto rade i lovci: napravi se, lupam, 5 ili vise akcija sredjivanja jezera i svaki ucesnik dobije po 2 dnevne dozvole fraj za svako ucesce.

 

Takodje, ove godine aktiviramo i kampanje za ucesnike takmicenja (dan-noc-dan, noc-dan-noc-dan) pa ce i takvi vauceri biti u igri ... Od zanimljivosti jos i to da privodim kraju statut buduceg udruzenja sportskih ribolovaca, tako da ove sezone malo ozbiljnije pristupamo celoj prici. Clanarina ce biti manje - vise simbolicna, i ukljucuje mesecna okupljanja tokom sezone kao i odredjen broj termina.

 

ma ne odgovori ti meni na moje pitanje?

Link to comment
Share on other sites

E, a letos, upeklo bilo samo tako, on covek sav u znoju, i ja pridjem, cujem signalizator a on nikako da ustane. Kaze covek, "zajebi ovo, ne mogu vise", ja pao od smeha ... A nije imao vise od 20 kom.

mnogo smo ljudi tako uvukli u sve ovo; sto na adi sto na ostalim komercijalama.

Link to comment
Share on other sites

Čuo sam da na ubu ima neko jezerce sa babuškama pa me zanima kakvi su uslovi što se tiče tog jezera,počeo sam da pecam na bolonjez i mogu vam reći da me je oduševilo. Da se razumemo ne zanima me da li mogu da nosim ribu zato što me riba ne zanima u tom pravcu već koliko je jezero,koliko ribe ima,koliko štapova i koliko je dozvola?
Link to comment
Share on other sites

Lideru, jel' ti znas nesto sto ja ne znam? :)

 

Mislim da nema potrebe da se pravdas (a ni ja) bilo kome. Izjave tipa "sad ce, samo sto nije" samo dizu tenziju. Kad budu videli video i neko od njih uzivo, onda neka pricaju. Ovi sto budu dolazili, da ponesu cizme i rukavice, inace rikverc! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...