Jump to content

Carp Lider cupovi 2011.


Recommended Posts

JEDAN DEO JE UBACEN ALI NECEMO DA PUSTAMO PECANJE DOK NE UBACIMO SVE STO SMO SE DOGOVORILIU

 

 

 

Prijatelju nemoj da me shvatis pogresno vasa voda je po meni jedna od lepsih , a pogotovo ambijent meni licno se mnogo svidja , ali da je "BILA" mala kolicina ribe morate da priznate , a da će biti bolje , TREBALO BI !!!!

Link to comment
Share on other sites

za takvo nesto je fazanerija dobra.

 

NIje sto smo Ubljani, ali i moje misljenje je da bi nase jezero bilo skoro sasvim ok za ovu vrstu takmicenja.

 

Ne bi predstavljalo veci fizicki napor za takmicara, tj. moglo bi da se uziva u pecanju a ne da se padne na nos. Drugo, zbog strukture ribljeg fonda (mislim na tezinu primeraka) ne bi trebalo da bude problema, ni za ribu a ni za takmicare. I trece, jezero nam je trenutno ipak "teska" voda za pecanje, treba imati znanja pa pobediti drugih 18 takmicara. Recju, Fazanerija bi trebala da bude tretirana kao voda za izazov za pojedinacno takmicenje. A tek kad se poribi ... :) :)

Link to comment
Share on other sites

NIje sto smo Ubljani, ali i moje misljenje je da bi nase jezero bilo skoro sasvim ok za ovu vrstu takmicenja.

 

Ne bi predstavljalo veci fizicki napor za takmicara, tj. moglo bi da se uziva u pecanju a ne da se padne na nos. Drugo, zbog strukture ribljeg fonda (mislim na tezinu primeraka) ne bi trebalo da bude problema, ni za ribu a ni za takmicare. I trece, jezero nam je trenutno ipak "teska" voda za pecanje, treba imati znanja pa pobediti drugih 18 takmicara. Recju, Fazanerija bi trebala da bude tretirana kao voda za izazov za pojedinacno takmicenje. A tek kad se poribi ... :) :)

 

 

Pod navodnicima !!!! :db: :db: :db:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

caki, ne razumem sta ti to znaci "pod navodnicima"? na fazaneriji se niko ne frlja sa obecanjima bez veze! riba je ubacena. i bice jos poribljavanja. a to sto ti nisi video sta da radimo. pozzz

 

 

Ljudi bez uvrede , evo DIZEM RUCNU !!!!

Link to comment
Share on other sites

Dali je moguće da niko nije zaineresovan za pojedinačno takmičenje osim ubljana

 

 

moram malo da se umesam,spocetka je bila delom i moja ideja u saradnji sa tobom,zainteresovanih ima,mogu da obezbedim najmanje 10 ucesnika,sto znaci da smo popunjenih sa svih 19 mesta,ostaje samo da dogovorimo termin,a i o tome smo pricali da ne "ulecemo" u tvoje termine i to bi bilo idealno u neki letnji period ,u stvari kako tebi odgovora,moze i kraj maja.

 

noc-dan ,koliko kosta i karta na fazenrija + dodatak za sudijy u jos neki dinaric za pehare,i to ne bi bilo skupo mozemo lako da iskalkulisemo koliko bi tacno bilo.takodje je pozeljno sto vise ucesnika sa strane,i radi sam promocije jezera,u principu sve mozemo da se dogovorimo,19 ucesnika imamo kolko sutra :)

 

Bistro

Link to comment
Share on other sites

moram malo da se umesam,spocetka je bila delom i moja ideja u saradnji sa tobom,zainteresovanih ima,mogu da obezbedim najmanje 10 ucesnika,sto znaci da smo popunjenih sa svih 19 mesta,ostaje samo da dogovorimo termin,a i o tome smo pricali da ne "ulecemo" u tvoje termine i to bi bilo idealno u neki letnji period ,u stvari kako tebi odgovora,moze i kraj maja.

 

noc-dan ,koliko kosta i karta na fazenrija + dodatak za sudijy u jos neki dinaric za pehare,i to ne bi bilo skupo mozemo lako da iskalkulisemo koliko bi tacno bilo.takodje je pozeljno sto vise ucesnika sa strane,i radi sam promocije jezera,u principu sve mozemo da se dogovorimo,19 ucesnika imamo kolko sutra :)

 

Bistro

Prvo ja pravim takmičenja sam, ako imaš 10tak takmičara onda će biti lako, fali ti malo i netreba ti niko što se tiče termina to lako rešimo izbaci vodu, datume i gotovo ja radim da bih nešto i zaradio jer to je moj posao a vama zadovoljstvo pozdrav i sretno

Link to comment
Share on other sites

Prvo ja nepravim nisamikm takmičenja nego sam ako imaš 10tak takmičara onda će biti lako fali ti malo i netreba ti niko što se tiče termina to lako rešimo izbaci vodu, datume i gotovo pozdrav i sretno

dragane dobices ako treba da pravis promociju jezera gratis jezero i nacicemo sponzore za nagrade

Link to comment
Share on other sites

Lideru, malo tumacenje Baltazara, ako dozvolite.

 

Mislim da je hteo da kaze da zna 10 ljudi koji bi se prijavili za pojedinacno takmicenje u tvojoj organizaciji. Mislim da bi generalno trebalo nastaviti planiranje na ovu temu, jer je prilika bas dobra.

Link to comment
Share on other sites

Lideru, malo tumacenje Baltazara, ako dozvolite.

 

Mislim da je hteo da kaze da zna 10 ljudi koji bi se prijavili za pojedinacno takmicenje u tvojoj organizaciji. Mislim da bi generalno trebalo nastaviti planiranje na ovu temu, jer je prilika bas dobra.

Druže kad zna i ima ljude neka i organizuje što jer to problem treba čovek sve da proba zar ne :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Lideru, malo tumacenje Baltazara, ako dozvolite.

 

Mislim da je hteo da kaze da zna 10 ljudi koji bi se prijavili za pojedinacno takmicenje u tvojoj organizaciji. Mislim da bi generalno trebalo nastaviti planiranje na ovu temu, jer je prilika bas dobra.

 

upravo tako,i jeste prilika dobra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...