Jump to content

Razlika Izmedju Starog I Novog Sbs-A


Mika357

Recommended Posts

Domaca radinost kod SBSa nepostoji, niti, to koliko ja znam neko kopira. Proizvodi se u Madjarskoj, a promena ambalaze (pakovanja) je politika kuce, novi vlasnik, novi proizvod, nova ambalaza.  Novi SBS proizvod, sigurno, moze da bude samo bolji, kao sto se iz prakse, kod dosta ribolovaca pokazalo.Kupovne boile daju  i pocetnicima veoma lepe rezultate, a mikseve kupuju i ozbiljni takmicari, pa sad zakljuci sam. Jedina velika steta i greska je sto je SBS ukinuo prizvodnju Catcher miksa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do sada postojala su 3 SBS-a (Tri vlasnika)

 

Ubedljivo najkvalitetniji SBS je bio pre 2005. kada je Toni Mils bio glavni tehnolog, taj SBS je bio najlovniji i najkvalitetniji. (Period kada su Melegovi mamci imali znakic SBS na svakom proizvodu)

Potom je Mils otisao iz SBS-a i onda se bukvalno pakovao soder, arome nisu imale veze s vezom, lovnost nikakva.

Sadasnji SBS koji se radi u Madjarskoj, je dobrog kvaliteta i lovnost je sasvim korektna, ali daleko je od onog starog od pre 10 godina.

 

To su neka moja iskustva i zapazanja.

 

p.s. Sto se tice najpopularnijih SBS aroma, a to su Plum Shellfish i M1, nigde nisam osetio takav miris kao nekada dok je Mils bio u SBS-u. Dobar Plum Shellfish je bio Vision (kada je Toni radio za njih)

 

p.s.2 Pratite u kojoj kompaniji je Mils i to kupujte. U tom slucaju, kvalitet se ne dovodi u pitanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pitam iz razloga sto me je pre neki dan ubedjivao vlasnik "neke" radnje ispod mosta kako se sbs jos uvek proizvodi u engleskoj,a svi znaju da se on vec 3 god poizvodi u madjarskoj.E sad moje pitanje : Da li vlasnik "te" radnje nas smatra tolikim debilima i kretenima,kao da mi nemamo internet i ne mozemo sve to da proverimo????

Ja sam relativno nov u ovome,ali nisam toliki mentol da mi neko prodaje stvari iz fabrike koja ne postoji vec 3-4 god !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po tome traziti MKM proizvode?

MKM više ne postoji... postoje samo sadašnji Meleg Bait proizvodi koji se pakuju u preostale MKM ambalaže. Ali u pricipu sve je isto kao pre, isti sastojci, isti recepti. Uskoro će se 

stare MKM ambalaže baciti čim se izrade nove.

Edited by Meleg Baits MKM
Link to comment
Share on other sites

MKM više ne postoji... postoje samo sadašnji Meleg Bait proizvodi koji se pakuju u preostale MKM ambalaže. Ali u pricipu sve je isto kao pre, isti sastojci, isti recepti. Uskoro će se 

stare MKM ambalaže baciti čim se izrade nove.

 

Za zajebite ambalazu..vratite stari kvalitet pa nek je i u "rinfuzu" :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitam iz razloga sto me je pre neki dan ubedjivao vlasnik "neke" radnje ispod mosta kako se sbs jos uvek proizvodi u engleskoj,a svi znaju da se on vec 3 god poizvodi u madjarskoj.E sad moje pitanje : Da li vlasnik "te" radnje nas smatra tolikim debilima i kretenima,kao da mi nemamo internet i ne mozemo sve to da proverimo????

Ja sam relativno nov u ovome,ali nisam toliki mentol da mi neko prodaje stvari iz fabrike koja ne postoji vec 3-4 god !!!!

Do skoro je Autosport uvozio SBS iz Engleske tako da to nisu gluposti,covek ti je lepo rekao...nazalost toga odskoro nema tako da se kod njih moze kupiti dok ima zaliha a bar po meni mnogo bolje lovi ribu od ovog sada novog :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do skoro je Autosport uvozio SBS iz Engleske tako da to nisu gluposti,covek ti je lepo rekao...nazalost toga odskoro nema tako da se kod njih moze kupiti dok ima zaliha a bar po meni mnogo bolje lovi ribu od ovog sada novog :)

Kako je do skoro uvozio kad se zatvorio pre 3 god u engleskoj i presao u Madjarsku?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...