Jump to content

Camac Za Prihranu Ribe


Recommended Posts

Mislim da je sve to tu negde?!
Isto u sustini, samo je mozda razlika u nekim sitnim detaljima...

 

Ja sam dobio na poklon jedan polovan (koji sam hteo da kupim, a onda se neko umesao pa me obradovao), osim sto sam morao da mu promenim baterije (u camac idu dve, 6v 4.0Ah, cena 700 din po komadu), sve ostalo je u funkciji. 

 

I da ti nebi pricali rzno-razne price, a ti na njih nasedao, stvari stoje ovako:
-sa novim baterijama, mozes da razvuces 20-25 puta (zavisi dal' ima vetra, na koju stranu duva...) na daljinu od 80-ak metara

-punjenje baterija SAMO i ISKLJUCIVO na 220v, bez obzira sta ti ko kaze, inace ces vrlo brzo kupovati nove

-jedno razvlacenje, jedan sistem

-lakse razvlaci ako je sistem u komori sa prihranom

-ko god ti kaze da je brz ne znam koliko, nije!

-da je ucinkovit, JESTE, nema zbora!

-da je malo (ili malo vise) bzvze razvlaciti na komercijalama, JESTE, nema zbora!

 

Inace, cena tog i takvog polovnog je bila 250 eur.

Pokusacu i slike da okacim, al' mi nesto ne ide...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Ocigledno se nismo razumeli pa da bi ti bilo jasnije evo pojasnicu sta sam hteo reci : ovde kod nas ima dosta komercijala, neke su toliko "velike" da lako mozes olovo plasirati na drugu obalu.

I sad dodje ti na takvoj vodi tip sa camcem za prihranu i pocinje sa razvlacenjem , prihranjivanjem pritom nevodeci racuna gde i sta radi, dali smeta drugima.

Ovo i nije tako strasno , na nekoliko veoma lepih komercijala koje i nisu tako male pecali smo odlicno sa brega dok nisu dosli "kolege" sa camcima. E sad posto smo na te vode lovili malo dalje tipovi su poceli prihranjivati i traziti ribu dosta dalje od nasih mogucnosti zabacivanja, predupredjivali smo vlasike voda da ce ostati bez vecinu sportskih ribolovaca ako se ovo nastavi.

I to se i desilo, vode su posecivale po petoro njih u sedmici umesto ko ranije - nisi moga da nadjes mesto !

E ovo sam hteo da kazem , nadam se da ces se sada manje cuditi ! A za mene svaki ribolov dl na komercijali ili na divljoj vodi ima svoju draz , najvaznije je sto Ja idem na pecanje da bih se odmorio i relaksirao !

PS. niukom slucaju nisam protiv upotreba ovih camaca ali na drzavnim , velikim vodama gde se obicno razvlaci !

Link to comment
Share on other sites

Kod nas sampioni razvlace na 90m,mislim na komercijalu :-D

I dodao bih da ako nemas para za pravi camac bolje sedi s mirom jer ubrzo po kupovini pocinje nerviranje ako pecanje traje duze od dan i po....

Link to comment
Share on other sites

Kod nas sampioni razvlace na 90m,mislim na komercijalu :-D

I dodao bih da ako nemas para za pravi camac bolje sedi s mirom jer ubrzo po kupovini pocinje nerviranje ako pecanje traje duze od dan i po....

Ma ništa se ti ne sekiraj,imam ja akumulatora samo reci koja ti jačina (ah) treba... 8P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...