Jump to content

Sufix Tritanium


Recommended Posts

  • 3 months later...
Ovaj roze najlon je obican krs,jedno pecanje i fala,doduse,i planirao sam toliko da ga koristim,stajao na spulnama 2 meseca i na sledecoj upotrebi ponasanje kao konac za sivenje :-D ....al prednost mu je povoljna cena :-D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj roze najlon je obican krs,jedno pecanje i fala,doduse,i planirao sam toliko da ga koristim,stajao na spulnama 2 meseca i na sledecoj upotrebi ponasanje kao konac za sivenje :-D ....al prednost mu je povoljna cena :-D

HAHAHAHAHAHA al se raspisa a sve staje u dve reci-obicno sranje- :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

A jel može neki argument zašto  nevalja  sta su mu mane  ? Probao sam na pet čvorova da ga pokidam ali nema šanse .

Probao i  beli i ovaj crveni, valja par pecanja onda pocinje ono.... beli se toliko isprlja da postane sivi,  no to manje vise, nego gubi svoju glatku povrsinu damil postaje onako istrosen, krzav, i pocinje da puca na virbli kod cvora, e sad opet,mozda sam ja naleteo na takvu turu,kolega koristi beli 0.30 cele godine,osim sto s isprlja nij imao neke vece zamerke. a to sto nepuca druze na cvoru,ako cemo realno koji 0.30 mozes rukom pokidati na cvoru? 

Link to comment
Share on other sites

A jel može neki argument zašto  nevalja  sta su mu mane  ? Probao sam na pet čvorova da ga pokidam ali nema šanse .

Na prvom pecanju nema nikakve mane jednostavno da se zaljubis u njega...ahhahaha....ali posle toga pocinje da se frcka da gubi boju da se mota oko prvog sprovodnika sto me je najvise nerviralo i tako dalje znaci krs da veci ne moze biti....za te pare imas pro logic nije nista specijalno al bar traje dosta duze :D

 

Brate,moras argumentovano :-D ....Boza Rus ga nebi promenio ni da mu platis za po izboru :-D

Zajebavaj ti samo poslacu ti za koji dan sliku gde je taj najlon zavrsio u kanti za djubre .....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pecao ove sezone na Sufix Tritanijum-u 0,28mm,bas taj crveni,i to bas na BBLC,..po meni najlon i nije toliko los,jak je,mekan,ima finu memoriju,jedina zamerka mi je sto se uvija,..do klipa se posle jednog pecanja od 10tak dana na vecoj daljni uvije i pocne da se mrsi,mada i mnogi drugi najloni se uvijaju posle nekog vremena, Sve u svemu najlon po meni i nije toliko los,uglavnom sam bio zadovoljan,jednu sezonu je izgurao,na stapu za spod i marker mi i dalje stoji,ostavicu ga i za narednu sezonu,0,28 i konusni najlon za schok,sasvim sam zadovoljan,leti odlicno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pecao ove sezone na Sufix Tritanijum-u 0,28mm,bas taj crveni,i to bas na BBLC,..po meni najlon i nije toliko los,jak je,mekan,ima finu memoriju,jedina zamerka mi je sto se uvija,..do klipa se posle jednog pecanja od 10tak dana na vecoj daljni uvije i pocne da se mrsi,mada i mnogi drugi najloni se uvijaju posle nekog vremena, Sve u svemu najlon po meni i nije toliko los,uglavnom sam bio zadovoljan,jednu sezonu je izgurao,na stapu za spod i marker mi i dalje stoji,ostavicu ga i za narednu sezonu,0,28 i konusni najlon za schok,sasvim sam zadovoljan,leti odlicno.

Hvala ti za informaciju  i više nego si mi pomogao  motam ga na sve tri špulne 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Slobodno,bices uglavnom zadovoljan,ja sam uzeo 0,28 zbog dalekog izbacaja,ali pojacacu na 0,30 za narednu sezonu,leti isto a malo je jaci,samo da se odlucim sta cu da probam ovaj put,dvoumim se izmedju dva prologica?!

Edited by Carpzila
Link to comment
Share on other sites

Drugar je kupio taj sufix crveni 035 i u njega se kune, toliko voli taj najlon zbog vudu tripa kako ga riba ne vidi u vodi da ce da skine tehnium sa masine koju sam mu prodao i da stavi taj...

 

 

Ja sam pak kupio 028 imao sam ga dva pecanja i nikad vise, puca kao nista,mrsi se, ma uzas (ako vam sad Milance kaze da sam okrutni seljak i da pri izbacaju pokidam i tehnium 035 znajte da je to nazalost istina,pa uzmite i to u obzir kad citate ovaj moj mini review).

 

 

Sto se prologica tice moja ogromna preporuka za xlnt. Dva najlona koja sam posle dosta trazenja izdvojio su taj xlnt i tehnium.

 

Pa - ko koliko para ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  Tanji najlon je bolji za daleke izbačaje   od debljeg a  tehniku izvlačenja najborbenije ribe  odradjuje ribolovac  stapom i drilom na mašinici pa tako da se provereno moze  i najlonom 0,28  (dobrim ) moze i kapitalc dase izvuče  Tako da najverovatnije se tanji najloni (barem ja )koriste za  dalje izbačaje (šok je obavezan) eto ja sam naveo moj primer

Link to comment
Share on other sites

  Tanji najlon je bolji za daleke izbačaje   od debljeg a  tehniku izvlačenja najborbenije ribe  odradjuje ribolovac  stapom i drilom na mašinici pa tako da se provereno moze  i najlonom 0,28  (dobrim ) moze i kapitalc dase izvuče  Tako da najverovatnije se tanji najloni (barem ja )koriste za  dalje izbačaje (šok je obavezan) eto ja sam naveo moj primer

Bas bi voleo da vidim kako ta tvoja tehnika izvlacenja radi primer na Dunav ili bilo koju divu vodu,pa i nemora da bude kapitalc moze i onaj od 6-7kg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neznam  dali može   jer niasm u mogoćnosti da probam na divljoj vodi da pecam  šarana .Ja sam naveo primer  na mestima gde ja pecam  za šata koristim   Necu da kavarim temu   jer je tema sufix tritanium .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...