Jump to content

Pomoc!oprema!


Recommended Posts

Nisam druze,pitao sam ga da uzmem nismo se culi a i on iz sombora ja iz ns. Da decko mi je rekao za cc30 i decko je ispravan sta god da ga pitam odgovori mi i pomogne,hvala druze i tebi dax vidim koliko imas postova i nema tu greske sta mi ti kazes to cu i uzeti,i kao sto opet TI kazes vidi pa kupi naravno nije mala lova u pitanju bar za mene..
Link to comment
Share on other sites

Ja bih ti savetovao da pogledas i Prologic c3,polovni imaju za oko 350e,odlicni stapovi,a mozes malo da pronjuskas, da pronadjes neku staru seriju Greys-a, Prodigy npr, koliko znam, tu su negde sa cenom. A za masine, sa Ultegrama neces pogresiti sigurno. :)

P. S. Zvezda u 7+ tesko. Zvezdas sam, ali cisto sumnjam da cemo da ih tako nakantamo. :) :p

Link to comment
Share on other sites

Baba mnogo vise voli Daiwu. :) ali sam uzeo Ultegre ci4 xsa i odusevio se. Uzeo 4500, najmanje, upario sa stapovima od 2,75lb i upiskio se, posto je ceo komplet kao varalicaras tezak. Priznajem, dobar je Shimano. Pogledaj i raspitaj se za c3, veruj mi. ;)
Link to comment
Share on other sites

Hvala Kristijane znas da sam ti poslao PP i vidim danas da si prodao stapove nekog si usrecio a mogao si mene jbg :D u svakom slucaju Kasarna mi ostala u lepo secanju :)) odlucio sam C3 turnament carp stapovi 3,9 3,5lb i ultegra masince sad koje videcu mada mi tu bblc deluje najslabije naspram xbs i ostale
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepe su masinice,zanima me jel taj c3 to jest koliko moze olova grama da nosi. Posto bi ja definitivno pecao na sistem sto mi tetak pokazao pre 10 godina na plastičnu čašu,pa me zanima ako stavim veliko olovo i tu čašu da nece puci stap?
Link to comment
Share on other sites

E te xsb Baba. Pa moj tetak,e sarandzije starije znaju taj sistem verovatno. Da ti objasnim, Uzmes plasticnu casu, koje hoces velicine,stavis unutra udicu sa predvezom,kukuruz na udici,u sredinu,i napunis do kraja casu kukuruzom,onda to ide na smrzavanje,moze mali frizider,a i veliki,posle par sati ides na pecanje,odes i friz.a ono jel normalno sve smrznuto. Na vodi,skalpel razrezes casu imas ledenu kuglu kukuruza u obliku case sa predvezom sa kojim zakacis na stap zabacis padne u vodi ,gde padne tu se i istopi i ostane uica sa mamkom. Praistorijska "pvc kesa " :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E te xsb Baba. Pa moj tetak,e sarandzije starije znaju taj sistem verovatno. Da ti objasnim, Uzmes plasticnu casu, koje hoces velicine,stavis unutra udicu sa predvezom,kukuruz na udici,u sredinu,i napunis do kraja casu kukuruzom,onda to ide na smrzavanje,moze mali frizider,a i veliki,posle par sati ides na pecanje,odes i friz.a ono jel normalno sve smrznuto. Na vodi,skalpel razrezes casu imas ledenu kuglu kukuruza u obliku case sa predvezom sa kojim zakacis na stap zabacis padne u vodi ,gde padne tu se i istopi i ostane uica sa mamkom. Praistorijska "pvc kesa " :D

ovo pri put cujem a nije lose pogotova za pecanje iz camca na reci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...