Jump to content

Pomoc!oprema!


Recommended Posts

Cao drustvo Bog me pogledaomdobio neke parice na kladionici. Molio bi sve koji procitaju ovaj posti da mi odgovore na sl pitanja. Kupio bi dobre masinice da m traju,trebaju mi za DTD a i nekad za Joca jezero ili Crni VIr. Masinice do 300e 3 komada tako i stapovi, za stapove nista ne znam za masinice znam ta je neka tica dobra i shimano bblc tako nest dobra i daiwa pa me zanima da sklopim kvalitet i postojanost u istome , molim za pomoc. Znaci 3 stapa i 3 masinice. Hvala prjatelji
Link to comment
Share on other sites

BBLC i nećeš pogrešiti sa time da za te parice mogu da budu ekstra očuvane, a motkice mogu dobre da se uzmu za 300 € mada je tu najbolja varijata da neko tvoj ko se bolje razume kupi iste za tebe 8)  lako može da se pogreši :shok:

Link to comment
Share on other sites

Ne druze,japanci kawasaki i shonan. 1-12+pp i x-2,kvote 6,90 i 6,20 stavio 1620din. To sam citajuci forum skontao da je taj bblc najbolja masina za mene a i za druge . Poosto cu pecati na dtd i na joci, i crni vir to je to . Sad samo stapove sa kojima cu moci pecati tako na dtd i na jezerima. Posto koristim net preko telefona molio bi marku i podatke stapova ako nije problem hvala narode bas ste mi izasli u susret i pomogli da odaberem pravi pribor za fine novce
Link to comment
Share on other sites

Ne druze,japanci kawasaki i shonan. 1-12+pp i x-2,kvote 6,90 i 6,20 stavio 1620din. To sam citajuci forum skontao da je taj bblc najbolja masina za mene a i za druge . Poosto cu pecati na dtd i na joci, i crni vir to je to . Sad samo stapove sa kojima cu moci pecati tako na dtd i na jezerima. Posto koristim net preko telefona molio bi marku i podatke stapova ako nije problem hvala narode bas ste mi izasli u susret i pomogli da odaberem pravi pribor za fine novce

druze nadji u rubrici oglasi stapovi i pitaj Kristijana za prologic tournamente 

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju tri komada stapova Prologic T-carp 13" 3, 5lb. Stapovi su u odlicnom stanju, na njih je pecala devojka!!! Cena 240e Kontakt na pp ili 0631085292. 

Štapovi će ti biti više nego odgovarajući za to šta kažeš da ti trebaju. pozz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci bblc i ti stapovi mogu da pecam na joci i crnom viru to jest da mogu daleko da zabacim po potrebi ja mislim preko 80m? A druze ako to ne prodas za 45dana ja uzimam,jbgg izvini nemam za masinice istapove odma toliku kintu ali hvala ti u svakom slucaju sto si javio marku i koji stapovi
Link to comment
Share on other sites

Hvala stvarno ljudi sto ste spremni na pomoc neverovatno koliko na ovom forumu hoce da pomognu nama pocetnicima. Dobio sam par poruka i kazu neki ljudi da na te turnament stapove bblc ne bi islo jer je masinica preglomazna da bi mi bolje stajalo
Link to comment
Share on other sites

Hvala stvarno ljudi sto ste spremni na pomoc neverovatno koliko na ovom forumu hoce da pomognu nama pocetnicima. Dobio sam par poruka i kazu neki ljudi da na te turnament stapove bblc ne bi islo jer je masinica preglomazna da bi mi bolje stajalo OKUMA DISTANCE V2? Sta vi mislite?
Link to comment
Share on other sites

na drugom setu T-carp stapova na koji pecam ja imam Okume Distance V2 i to je savršena kombinacija. I sto se tica balansa i sto se tice boje :) Misljenja su razlicita i tu nikako neces moci da odlucis samo na osnovu tudjih predloga. Ja na primer BBLC ne bi u zivotu stavio ni na jedan stap i nema mi odvratnije masinice od toga. Ne sporim njenu robusnost i kvalitet, samo nije po mom ukusu. to jest ni jednu masinicu sa baitrunnerom nikada ne bi koristio. a pogotovo ne bblc.

Link to comment
Share on other sites

Stvar ukusa, ja na tournamentima koristim bblc i pored toga sto su teske imam neki balans sto meni odgovara i zadovoljan sam,a sto se trajnosti i kvaliteta tice mislim da netreba komentarisati. jesu robusne ali to mu daje neku draz :)

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom braco odlucio sam se za te stapove svi ih hvale da su extra za te pare, samo veliki problem oko masinica ocigledno imam....jel ima neki shimano da je kao ta okuma pa makar bila 30e skuplja...sta da vam kazem necu da vas smaram ali vi ste mi merodavni da odgovorite...
Link to comment
Share on other sites

Dilema mi je ako ti masinica kakve su te shimano druge 330e z godine stare toliko para... Ali koliko sam se uputio za te pare 300e 3 komada bolje stapove valjda nema sanse da uzmem jedino da dodam 5me maksimala pa da uzmem bolje ako je tolika razlika u ceni a u kvalitetu MNOGO vise dacu 50e vise i na masinice i na stapove.. Da li okuma,shimano xbs ili sta vec... A :@ :@ :@ nije 50e puno ako se kvalitet bas raspoznaje a ti turnament stapove meni deluju bas OK bas,, a da se ne pomnavljam kao papagaj treba mi preko 90 m zabacaj jer cu pecati nekad joca,crn vir,medjas..
Link to comment
Share on other sites

Dilema mi je ako ti masinica kakve su te shimano druge 330e z godine stare toliko para... Ali koliko sam se uputio za te pare 300e 3 komada bolje stapove valjda nema sanse da uzmem jedino da dodam 5me maksimala pa da uzmem bolje ako je tolika razlika u ceni a u kvalitetu MNOGO vise dacu 50e vise i na masinice i na stapove.. Da li okuma,shimano xbs ili sta vec... A :@ :@ :@ nije 50e puno ako se kvalitet bas raspoznaje a ti turnament stapove meni deluju bas OK bas,, a da se ne pomnavljam kao papagaj treba mi preko 90 m zabacaj jer cu pecati nekad joca,crn vir,medjas..
Link to comment
Share on other sites

Drugar, sta si se sad utripovao? sa bilo kojim stapom od 3.9 3.5lb mozes baciti 100m, a pogotovu sa turnamentima, a sto se masinica tice uzeo te ultegre ili bblc neces pogresiti sve su ti to lc masine za dalje zabacaje, ostalo je stvar ukusa

Link to comment
Share on other sites

nije to nego dal uzeo xsb ili bblc neces pogresiti, na tvome je da odlucis koja ti se vise svidja, a sto se tice turnamenta to je bio samo jedan primer,imads jos dobrih u tom rangu veruj mi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...