Jump to content

Sta Vi Mislite?


Recommended Posts

Nemas potrebe da stajes u gard,niti kudim niti pljujem prologic,samo smatram da je svaki fox kvalitetniji i bolji od prologica

Gde smes Miko brate mili da kazes Krisu da je fox bolji od prologica....jesi lud? Spremi se na jedan majgeri za laku noc :vava: :a020: 

Link to comment
Share on other sites

naravno, sve to stoji sto ti kazes. Ali ovde su tema bili stapovi iz srednje klase, ne iz te u koju spadaju ti na koju pecaju ti koje si naveo. najmanji problem bi bio svaki put kad neko trazi savet za stap da mu se kaze da kupi HI S. Svi znamo da je to najbolji stap. Ali malo ko od nas moze da si ga priusti. Ti Izvikani mogu. I ja bi ga kupio kad bi mogao. Pre ili kasnije verovatno hocu. Kad postanem ozbiljan sarandzija, za sada mi je dobar i C3, ja sam jos mlaki sarandzija, nemam ove godine ni malo vise od 80-tak dana na vodi. u cetri drzave na 6-7 razlicitih voda i na skoro svakoj sam imao ribu preko 15kg. Ali neka, cekacu da se uozbiljim pa kupim HI S pa onda mozda budu svi preko 20kg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gde smes Miko brate mili da kazes Krisu da je fox bolji od prologica....jesi lud? Spremi se na jedan majgeri za laku noc :vava: :a020:

Hahaha  majgeri čekaj to neznam ni šta znači  ali zanm  šta je aperkat i kroše u teškoj kategoriji  nešto nas rusi učili o tome  .Al to nije bitno  ja sam ovde da učim da pecam  a ne da stajem u gard  .!Taj deo me je prošao davno  na evropskom u k1 sam taj deo ostavio .Sada me samo interesuju razlike u kvlitetu pomenutih štapova druze moj

Link to comment
Share on other sites

A ne slazem se ni za his-ove,po.mom skromnom misljenu ne vrede ni trecinu cene koliko su...mislim da je sramotno da sa 3.90 i 3.5l pecati na onoj barici safari,ne sramotno nego dari hiljade eura za 30 m zabacaja cista glupost
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

naravno, sve to stoji sto ti kazes. Ali ovde su tema bili stapovi iz srednje klase, ne iz te u koju spadaju ti na koju pecaju ti koje si naveo. najmanji problem bi bio svaki put kad neko trazi savet za stap da mu se kaze da kupi HI S. Svi znamo da je to najbolji stap. Ali malo ko od nas moze da si ga priusti. Ti Izvikani mogu. I ja bi ga kupio kad bi mogao. Pre ili kasnije verovatno hocu. Kad postanem ozbiljan sarandzija, za sada mi je dobar i C3, ja sam jos mlaki sarandzija, nemam ove godine ni malo vise od 80-tak dana na vodi. u cetri drzave na 6-7 razlicitih voda i na skoro svakoj sam imao ribu preko 15kg. Ali neka, cekacu da se uozbiljim pa kupim HI S pa onda mozda budu svi preko 20kg

Zapamti druže ove reci   jednog običnog čoveka  nepeca pribor marka i ime pribora peca  znaje ribolovca.  Moj Pokojni deda nije imao  ni fox ni f.s ni bilo koji peco na bambus pa je iamo uvek više ribe nego neki sa šekspirima .Boj nebije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka

Link to comment
Share on other sites

Hahaha  majgeri čekaj to neznam ni šta znači  ali zanm  šta je aperkat i kroše u teškoj kategoriji  nešto nas rusi učili o tome  .Al to nije bitno  ja sam ovde da učim da pecam  a ne da stajem u gard  .!Taj deo me je prošao davno  na evropskom u k1 sam taj deo ostavio .Sada me samo interesuju razlike u kvlitetu pomenutih štapova druze moj

Druze, da ti kazem da imas raznih cena i kvaliteta kao sto i sam znas....a i svi mi dobro znamo ko je izmislio izreku "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari" !!!

Dakle Fox je Fox.....ako hoces jak  stap koji mozes ostaviti deci i unucima kupis Fox eXtreme!

Prologic je ok u varijantama Tournament, CC30, C3 i to je to....ostale varijante su za pecanje na vodama bez prepreka....

Da se razumemo, štap je štap i njegova funkcija je da nam  pomogne da ribu dovedemo u meredov, sto znaci da svaki ribolovac ima razlicite tehnike pecanja....razliciti stapovi mu odgovaraju....

Sto vise pecas na odredjeni stap vise se navikavas na njega i jednostavno pocinjete da saradjujete u istom cilju....zamoriti sarana!

 

Link to comment
Share on other sites

A ne slazem se ni za his-ove,po.mom skromnom misljenu ne vrede ni trecinu cene koliko su...mislim da je sramotno da sa 3.90 i 3.5l pecati na onoj barici safari,ne sramotno nego dari hiljade eura za 30 m zabacaja cista glupost

I ja se slayem da je suludo pecati na barici kao sto je safari sa stapovima 13ft...jedino ako zelis da gadjas kolegu prekoputa 8)

Link to comment
Share on other sites

Druze, da ti kazem da imas raznih cena i kvaliteta kao sto i sam znas....a i svi mi dobro znamo ko je izmislio izreku "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari" !!!

Dakle Fox je Fox.....ako hoces jak  stap koji mozes ostaviti deci i unucima kupis Fox eXtreme!

Prologic je ok u varijantama Tournament, CC30, C3 i to je to....ostale varijante su za pecanje na vodama bez prepreka....

Da se razumemo, štap je štap i njegova funkcija je da nam  pomogne da ribu dovedemo u meredov, sto znaci da svaki ribolovac ima razlicite tehnike pecanja....razliciti stapovi mu odgovaraju....

Sto vise pecas na odredjeni stap vise se navikavas na njega i jednostavno pocinjete da saradjujete u istom cilju....zamoriti sarana!

 

E to sam hteo da pitam u  prvom postu ali smo otišli daleko ima jedn moj prijatelj što peca šaran 30 godina odpecao je neka velika takmičenja ime je stekao  bogami veliko u svetu šaranolova i kada sam ga pitao  fox  varijor xts ili proligic rekao je  fox 

Link to comment
Share on other sites

@milivoj

dace bog da dodjes jednom na Conoplju sa novim stapovima pa da ih probamo, ako se slazes naravno. Ali samo pod uslovom da ne odgovaram za posledice. Nadam se da imas garanciju i neka te sluze sto duze i da bog da ti nikad ne zatrebala.

Jel to  za moje štapove pričamo  ? ja ću doći sa mojo carpom na čonoplju sigurno sl godine   imaju garanciju foks sam uzeo samo za takmičenja  gde trebam daleko da bacim  ja da hoću da polomim štap polomiću i free spirita od 600 eurica a ne fox i prologic

Link to comment
Share on other sites

Miko neka te Bog sačuva od Kristijanovog touch down-a ! :vava: :clapping:

nema potrebe za takvim salama. forum sluzi da se razmenjuju iskustva i svako moze da iznese svoje misljenje o svemu, naravno pod uslovom da ne vredja nikog drugog i da govori samo o onome sta je licno probao ili video..

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se niko nije nasao uvredjenim u mojim postovima??

kao sto postoji konkurencija izmedju pecarosa na takmicenju, tako postoji konkurencija i medju proizvodjacima ribo-opreme. Pare su cudo, a i ne zaboravimo da je moderan saranski ribolov nastao upravo iz jednog razloga - uzimanje para!!!

Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju su i prologic i fox i daiwa i sve to sto ste vi naveli u srednjoj klasi isto. Znaci kvalitet mislim da je isti i to mislim da jedna fabrika svevto radi,a lisicu platis malo vise jer je jebi ga ime a ne samo ta tri modela vec dosta slicnih njima, i da je samo stvar ukusa. A da ona tri modela koja je kristijan spomenuo i koji spadaju u visokobudzetne nemogu i nebi trebalo uopste porediti . Ja bi reko da nemozes u monte carlo sa yugom ,a i neidu svi na trke u monte carlo pa im je dobar i yugo.
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju su i prologic i fox i daiwa i sve to sto ste vi naveli u stednjoj klasi isto. Znaci kvalitet mislim da je isti i to mislim da jedna fabrika svevto radi,a lisicu platis malo vise jer je jebi ga ime a ne samo ta tri modela vec dosta slicnih njima, i da je samo stvar ukusa. A da ona tri modela koja je kristijan spomenuo i koji spadaju u visokobudzetne nemogu i nebi trebalo uopste porediti . Ja bi reko da nemozes u monte carlo sa yugom ,a i neidu svi na trke u monte carlo pa im je dobar i yugo.

A što nemože sa jugom a može sa mercedesom zato što mečka iam više konja ili  zato što ima klimu a jugo nema  ?E isto tako i sa štapovima germina je sinonim za sve štapove  i trajaće kao i fića i jugo  i mercedes nemogu svi da  voze bolji auto od juga i nemogu svi  u koje se računam i ja da daju za senčurije  godišnju platu

A za fox dignemo kredit pa polako 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...