Jump to content

Sta Vi Mislite?


Recommended Posts

Hvala priajtelji  već sam poručio 2 fox-a   ima tri  mojo carpa i  ti me sam kompletirao dav  jača za daljinu i dva na polovinu i opušteno ili samo dva   na sredinu i prase na ledinu  pa uživancija .Puno hval svima na odgovrima neka mi niko ne zameri  nisam imao nameru da bilo kog uvredim  ako jesam izvinite .Odo legat sutra valja goste na slavu dočekivati .

Link to comment
Share on other sites

Ljudi drago mi je da svi imate f.s. Ja vam od srca želim da imate i još novije serije f.s . Ali me  interesuje  sam srž ove teme tj naslov teme koji je po vama bolji štap od dva pomenuta  i z prvog posta ? To ko šta ima  nek čuva za sebe i nek se ponosi što je to sebi mogao da priušti na ovaj ili onaj način nisam istražni organ i  lepo me za...le ko na šta peca i ko je  ko i šta. Za mene ste svi ljudi koji vole prirodu i pecanje zato sam ušao na ovaj forum a ne da čitam kao neko ima nešto   što vredi jako puno i time  omalovažava nas koji  to nemamo  .Za sve vas koji patie od marki i renomiranih stvari samo jedno ću pitati .Dali ste  bolji pecaroši i veći ljudi time što se hvalite priborom? Ima  ovde ljudi koji su vozili ferari    koji su postigli jako puno u životu pa se  ne... če  Time  nečini odelo čoveka nego duša ga  čini onim što jeste ! Čemu deoba ja imam pa imam ovde smo svi isti isvi ćemo   doći na vodu  dali jugom ili ferarijem ili   audijem q7  .E  bolje da se posvetimo pomaganju jedni drugima u nedoumicama  da iskusniji  poduče i preporuče neiskusne  više ćete se ponositi dobrim delom što ste pomogli nekome da nemlatne pare  i posle se kaje jer  svi znate kako se teško zaradjuje  "čast izuzetcima " koji bru pare sa drveta   8) .Molim vas sve da  nepravimo klasnu razliku  barem  na forumu i na vodi .Jer niko nikoga neće poštovati po tome kav pribor ima nego po tome kakav je čovek  Bar ja tako. Ako  mislite da  ovo nije prikladno što sam napisao   neka me banuju  jer nisam došao na ovaj prelepi forum  da  čitam o imovinskom stanju par kolega nego da razmenimo  znaja družimo se  učimo  i naučimo druge  jer sam draž ribolova nije u skupim stvarima  jer lepše je u dobrom društvu sedeti kraj vode pecajući na bambuse nego sedeti  negde  dalje od svih i  prsiti se sa  par hiljda eura pribora  mislim da  to vredja  intelekt ljudi koji cene prirodu i drugarstvo i nemogu na legalan način da steknu novac da  prežive  i   da  skupe da se druže sa kolegama  kraj vode .Kako niko nije rekao od vas  što se ku..te  sa fs .Ade da organizujemo druženje  i da skupimo svi pare za kolege koje nisu  u mogućnosti da sebi priušte   dolazak na druženeje  time bi bili veći ljudi i prijatelji .Nemoj neko dase uvredi jer sam predočoi svoje mišljenej :pivopija1:

Pazi napisao si ne koliko nebuloza kao,nelegalan novac to je nepostovanje ljudi koji su sposobni da sebi priuste sta im dusa pozeli a isto tako uzivaju u prirodi sa istim ljudima koji to sebi nemogu da priuste!!!a posle trazis da neko od nas nelegalnih ulaze u VAS LEGALNE???!!!

Link to comment
Share on other sites

Ajde molimte pročitaj post koji sam napisao i nemoj tim tonom  !a posle trazis da neko od nas nelegalnih ulaze u VAS LEGALNE???!!! Čemu ovo i ko ti je šta tražio ???  Ajde čoveče spusti malo loptu i pročitaj post koji sam napisao  .I nevidim što se ti osećaš prozvano  .I nedeli narod  na mi vi oni jer nije lepo .I ne obraćaj mi se više tim tonom   jel može tako ? Drugo da sam želeo  svadju  nebih ulazio na forum  o ribolovu  .Citiram sebe netraži ti niko ništa sem  saveta .Svi za sebe ima dovoljno i ko nema  ima nas dosta kao nas nazivaš" legalnih " da se pomažemo  a ti uživaj  gospodine u svom svetu niko te nedira 

Link to comment
Share on other sites

Drugari, temu od Avgusta meseca smo oživeli na bezveze. Čovek je kupio štapove poodavno. To što je zima, ja mnogo dobro razumem. I meni se peca, sav sam nervozan, idem na mesta na kojima maltene znam da necu bip imati da bih bio pored vode. Nemojte da se svađamo zbog budalaština. Svaka tema koju sam čitao u poslednjih 15 dana nije bez neke rasprave. Ja sam prvi počeo da se svadjam sa Ganicem u temi mašina za mlevenje, realno na bezveze. Ne sumnjam da čovek zna da peca i iznosi svoje mišljenje, kao i ja. Ovim putem mu se izvinjavam za neke malo grublje reči, možda nije trebalo tako da nastupim, iako mi je pastamatic i dalje brój 1 :) što se hisa tiče, imao sam priliku da pecam sa njima. Verujte mi, svašta sam probao, sa jeftinim, skupim, srednjim... century ng stara serija, za koju mnogi tvrde da je najbolji all rounder svih vremena, po mom ukusu i mišljenju ne može da obriše cipele free spiritu. Što se Prologica tiče, pitao sam Janeta za model c3. Čovek mi kaže da je sličan hisu. Ja uzmem i probam i uverim se da je u pravu, potpuno. Neće možda trajati kao his, ali pružiće mnogo dok traje. Foxa sam probao samo stare serije.. tipa Gladiatora. Vrhunski štap za daleke izbačaje. Što se entity-ja tiče, takodje sam ga probao, štap jako sličan c3. I jedan daju mnogo za ono koliko koštaju. Pozdrav svima. Zima je duuuga.. ostavite malo municije za svadjanje i za januar i februar :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ja ipak mislim da taj c3 kurcu ne valja ! ( i idemo novi krug :) :)

Ja to isto mislim za entity stapove koje sam imao, prevelika reklama za nista malte ne, ali vise svakako nije aktuelno, covek uradio najbolji izbor sto je mogao kupio je FOX  :good:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi drago mi je da svi imate f.s. Ja vam od srca želim da imate i još novije serije f.s . Ali me  interesuje  sam srž ove teme tj naslov teme koji je po vama bolji štap od dva pomenuta  i z prvog posta ? To ko šta ima  nek čuva za sebe i nek se ponosi što je to sebi mogao da priušti na ovaj ili onaj način nisam istražni organ i  lepo me za...le ko na šta peca i ko je  ko i šta. Za mene ste svi ljudi koji vole prirodu i pecanje zato sam ušao na ovaj forum a ne da čitam kao neko ima nešto   što vredi jako puno i time  omalovažava nas koji  to nemamo  .Za sve vas koji patie od marki i renomiranih stvari samo jedno ću pitati .Dali ste  bolji pecaroši i veći ljudi time što se hvalite priborom? Ima  ovde ljudi koji su vozili ferari    koji su postigli jako puno u životu pa se  ne... če  Time  nečini odelo čoveka nego duša ga  čini onim što jeste ! Čemu deoba ja imam pa imam ovde smo svi isti isvi ćemo   doći na vodu  dali jugom ili ferarijem ili   audijem q7  .E  bolje da se posvetimo pomaganju jedni drugima u nedoumicama  da iskusniji  poduče i preporuče neiskusne  više ćete se ponositi dobrim delom što ste pomogli nekome da nemlatne pare  i posle se kaje jer  svi znate kako se teško zaradjuje  "čast izuzetcima " koji bru pare sa drveta   8) .Molim vas sve da  nepravimo klasnu razliku  barem  na forumu i na vodi .Jer niko nikoga neće poštovati po tome kav pribor ima nego po tome kakav je čovek  Bar ja tako. Ako  mislite da  ovo nije prikladno što sam napisao   neka me banuju  jer nisam došao na ovaj prelepi forum  da  čitam o imovinskom stanju par kolega nego da razmenimo  znaja družimo se  učimo  i naučimo druge  jer sam draž ribolova nije u skupim stvarima  jer lepše je u dobrom društvu sedeti kraj vode pecajući na bambuse nego sedeti  negde  dalje od svih i  prsiti se sa  par hiljda eura pribora  mislim da  to vredja  intelekt ljudi koji cene prirodu i drugarstvo i nemogu na legalan način da steknu novac da  prežive  i   da  skupe da se druže sa kolegama  kraj vode .Kako niko nije rekao od vas  što se ku..te  sa fs .Ade da organizujemo druženje  i da skupimo svi pare za kolege koje nisu  u mogućnosti da sebi priušte   dolazak na druženeje  time bi bili veći ljudi i prijatelji .Nemoj neko dase uvredi jer sam predočoi svoje mišljenej :pivopija1:

 

Samo me zanima dal' si ovo sve sam smislio, il' ti je neko pomogao?

Link to comment
Share on other sites

Samo me zanima dal' si ovo sve sam smislio, il' ti je neko pomogao?

Zašto me pocenjuješ Neboša  zašto bi mi neko pomagao  ja sam inavalid u noge a nisam u glavu  .Dali misliš da je u redu da me  tako podceniš ? Mislim  da je ovo sa tvoje strane potvrdilo teoriju kav si čovek svaka ti čast  kolega po štapu .Uvreio si moj intelekt i mene kao čoveka si  omalovažio  svojom izjavom .Nemam potrebe za daljom diskusijom izmedju mene i tebe Hvala ti na toplim rečima koje opisuju tvoju ličnost , :pivopija1: Zamolio bih te da  mi se neobrćaš više i ne citiraš moje  postove  a moderatore i admina  da pročitaju tvoje omalovažavanje  Hvala

Link to comment
Share on other sites

Kod mene na Dunavu ko nema kordin peskir za brisanje znoja njega teramo i pravimo mu razne gadosti da ode.

 

A ne daj boze da izvadi c3 da peca, smeje mu se cela obala.

Po tebi svi treba da se oblacimo kod kineza,da vozimo Yuga,pusimo neku krdzu i ne znam ti ja sta jos da nekog ne bi uvredili.Zajebite to vise,svako ima pravo da uziva u plodovima svog rada,neko ima vise,neko manje ili moze i ovako-neko hoce da plati svoj hir i licno zadovoljstvo a nekom ste stislo dupe pa hoce i da stisne i da prdne,kad vidi da ne moze onda oplete po ovima drugima.Ko nema za skupu opremu ili nece da trosi na istu,postovacu ga ali nemoj te se iseravati po onima koji imaju,ne valja biti pakostan i ljubomoran.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma kav fox bambus sa motalicom je zakon  hahahahahhaha(Treba da otvorimo  temu" tehnički nokaut" :rofl:   pa da se svadjamo dok ne dodje prolece  hahahah) :rofl: Ma koji pribor  vaznije je čojstvo   i   drugarstvo  i poštovanje samog sebe pa i svuh ostalih .Ne treba meriti čoveka po tomena  na šta peca  nego kako peca i u kavom društvu peca .Nečini kraljevska odora kralja jer i bez odore kralj je kralj (kao što kažu  nekome nestoji ni versaći odelo ako  nezna da ga nosi ,Dzaba  mu ferari u graži kada ga nezna da vozi  tako kažu u mom kraju )Jer glupo je čoveka vrednovati  po tome šta ima ako nije čovek dzaba mu sve  .Pecao sam  sa svakavim ljudima u životu sa nekima i dalje pecam  a nekima  ma ni dobar dan nekažemo .Najviše od svega mrzim podele po bilo kom osnovu svi smo ljudi  i svi smo ispali da ne kažem odakle  .i svi jedemo  hleb balkanski ispod jednog neba  i sa jedne velike balkanske njive Tako da smo svi isti pod kapom nebeskom (htedoh reći svi smo ljudi .Neki manje neki više a neki nikako )

Link to comment
Share on other sites

Neso druze ne iseravam se ja ni po kome, mene samo pukne mrakaca kad vidim da su se dobri ljudi okrenuli samo opremi i da je citav forum izgubio smisao.

O tome pričam celo vreme a neki se vredjaju  zato ne znam  e nek si rekao Tonac BRAVO.

Link to comment
Share on other sites

Svi ribolovci znaju da je muž pecaroš božji poklon za žene. Pitate se zašto?


Vrlo jednostavno. Muž pecaroš je odlučan, na vetru, suncu, kiši i mrazu iskaljen, te je fizički skoro neodoljiv. Pravi je vitez, tojest hrabar je i neustrašiv. Čak je i ranoranilac. Pogotovu u pecaroškoj sezoni. Voli prirodu i pozitivnim vibracijama obasipa ukućane. Jak je i snažan, jer redovno trenira, tojest na svako pecanje ponese bar 50 kila tereta, u vidu opreme. Osim toga bavi se dodatnim fizičkim aktivnostima, kopa gliste, rovce, turpake... U kuhinji je pravi velemajstor. Mesi čudesne sastave od samo njemu znanih začina i sastojaka, poput novozelandskih algi, fishfeed ulja, caiuser fruita, brašna od GLM školjki… Kuva makrobiotsku hranu, tojest konoplju, žito, ječam, stari kukuruz, ali zna da pravi i boile koje su komplikovanije i od Rafaelo kuglica (no, o tim čarobnim kuglicama jednom drugom prilikom).     Preuzeto sa drugog foruma  tj Trofej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...