Jump to content

Fox Illuminated Euro Swinger Ili Fox Illuminated Euro Mk2 Swinger


Recommended Posts

Ja koristim euro swingere. Mislim da se ne razlikuju ni po čemu, osim po načinu kačenja za najlon i po ulazu u signalizator. Više mi se svidja kačenje na euro swingerima, na mk2 ima ona plastika sa metalnim delom preko, koju nikako ne možeš da nakačiš jednom rukom, a meni to u nekim situacijama ume veoma da znači... vecini je to verovatno nebitno i deluje kao glupost, ali meni nije... da, mislim da mk2 nema prorez za izotop, mada nisam siguran.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim euro swingere. Mislim da se ne razlikuju ni po čemu, osim po načinu kačenja za najlon i po ulazu u signalizator. Više mi se svidja kačenje na euro swingerima, na mk2 ima ona plastika sa metalnim delom preko, koju nikako ne možeš da nakačiš jednom rukom, a meni to u nekim situacijama ume veoma da znači... vecini je to verovatno nebitno i deluje kao glupost, ali meni nije... da, mislim da mk2 nema prorez za izotop, mada nisam siguran.

ima za izitop mesto nevidi se poklopcic je sa donje strane nije kao stari da se vidi

Link to comment
Share on other sites

Da, razlika je u nacinu kacenja...kod mk2 je to reseno polugicom koja "zakljucava" najlon, dok je euro opremljen iskosenim zicicama. Zasto je mk2 skuplji onda?

zato sto je mk2 zadnji model kojije izasao od foxa , to jest novi model.i ima jako lepu zavrsnu obrado mnigo lepse od eura

Link to comment
Share on other sites

Mk2 bi ja uzeo zbog kopce jer sam naviko na nju i u mraku bez svetla postavim bez problema. Inace svetle i rade perfektno i jedan i drugi ali ja pecam u 99% na hengere. I nevolim svetlece jer mi nista neznaci a vuku baterije pa zato imam mk2 obicne
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, MK2 su skuplji jer su noviji model, jedina prava razlika jemu kacenju najlona i naravno ceni - Euro sada mogu da se nadju za oko 30 E. Posto imam euro, izabrao bih MK2 samo za promrnu. Sve ukupno, koji god da uzmes neces pogresiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...