Jump to content

Kreteno Carp


nikolaknez

Recommended Posts

Robna razmena je uvek bila dobra.Cak i u vreme ,neznam strucno kako se zove to doba."doba robne razmene" ti meni teglu meda ,ja tebi naostrim dve sekire...Ne vidim nista lose u tome.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ako stoji cena onda to nije robna razmena...

...dam ti teglu meda i dve ostre sekire za tvoju double roler masinu  :yahoo:

das mi 500 kg meda za moju double masinu:-)).Koliko je to pcela da se naradi,bogte..:-)Ali ako mi neko da zenu ili cerku od osamnaest ja prihvatam i to mu dam dobar recept za bouilu:-))

Link to comment
Share on other sites

jbt kilo meda placas 1e pa to nema ni nigde... ok, imam 50kg i ostatak ti platim u novogodisnjim i bozicnim razglednicama... jel to ok? ...daj mobilni imam svasta da ti ponudim  :a024:  :yahoo:

pozajmicu ti ja 26 dzakova piljevine za piluce pa mi vrati kad budes imao pet ambalaze
Link to comment
Share on other sites

jbt kilo meda placas 1e pa to nema ni nigde... ok, imam 50kg i ostatak ti platim u novogodisnjim i bozicnim razglednicama... jel to ok? ...daj mobilni imam svasta da ti ponudim  :a024: 

 

:yahoo:

 

jbt kilo meda placas 1e pa to nema ni nigde... ok, imam 50kg i ostatak ti platim u novogodisnjim i bozicnim razglednicama... jel to ok? ...daj mobilni imam svasta da ti ponudim  :a024: 

 

:yahoo:

Ne placam jer je to robna razmena,nema para,a ti ko da si kupio cvece sa kojih pcele uzimaju polen...Jos mi i mobilni trazis...PA gde ce ti dusa:-))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...