Jump to content

Rod Pod Carp Pro.


Recommended Posts

Pozz..Pocetnik sam u saranskom ribolovu i tek sam krenuo da prikupljam opremu.Sta da gledam prilikom kupovine rod poda?. ja obicno pecam na DTD.u ponekad na Dunavu tako da nemam bas puno mesta za montaze. Zapao mi je za oko u formaxu jedan od carp proa (stavicu link ispod) tronozac kosta 8000din,cak ga ima i jedan lik na kupujem dao bi ga za 5000din(3000 nije za bacanje),isti takav, tako da ne znam valja li to nesto polovno da se kupi ili sta da gledam prilikom kupovine. Verovatno da su prohromski najbolji al ne bi dao neku veliku cifru.(nisam bas toliko aktivan) .hvala unapred..     www.formaxstore.com/proizvod6442

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je jel bas moras da koristis rod pod na tim terenima? Rod pod je izmisljen za pecanje sa platformi na komercijalama, gde ne moze da se zabode samica. Izuzetak su slucajevi gde se stapovi dizu u sky polozaj pri pecanju na velikim daljinama.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, 5000 din. pod uslovom da je očuvan je dobra cena.  Gledao sam ga u radnji. Skromna i pristojna završna obrada. Gledam ga iz tvojih očiju (kao kada sam ja planirao kupovinu) Na prvom pecanju gde sam koristio rod pod, shvatio sam da užitak (merak) nema cenu.  ;)

Koristim ubadaljke (šipke) "goliće" i sl. al' rod-pod dejanlana81 je super sklamerija.

Link to comment
Share on other sites

druze ove klackalice izbegavaj u sirokom luku ja sam imao nekad mnogo lose iskustvo sa njima i nijedna ta klackalica nije dobra jer nema stabilnost kao klasican pod . ako teren na kom pecas ima kamen nemozes samice evo ti jedan jeftiniji pod a stabilan a uzeces ga nov u onoj ceni koju si planirao da kupis polovan

http://www.carpologija.com/index.php/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1390&category_id=19

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je jel bas moras da koristis rod pod na tim terenima? Rod pod je izmisljen za pecanje sa platformi na komercijalama, gde ne moze da se zabode samica. Izuzetak su slucajevi gde se stapovi dizu u sky polozaj pri pecanju na velikim daljinama.

malo si smesan sa ovim izjava Srkijan

 

Rod pod je za sve one koji pecaju na vise voda gde mogu doci u svakakve situacije.kad je bilo rodpoda nisu postojale platforme

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jane malo mi je muka od tvog vredjanja i omalovazavanja svega sto napisem na forumu...Nadam se da cemo se videti uzivo pa da mi u lice kazes da sam smesan...to sto si mali i zakrzljo nije moj problem nego majke prirode koja se posalila sa tobom.... Nisam siguran ko je smesan...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverujem da Jane zna ni kako izgledas tako da to smesan nije vezano za tvoj izgled nego na zakljucak da je bolje koristiti ubadaljke nego rot pod zbog toga i toga sto je stvarno smesno... Bezveze si izvredjao coveka i to nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

Nikoga ja ne bijem i nisam nasilan ali mi je dosta vredjanja! Moze da se kaze da se ne slaze sa mojim misljenjem, ali da sam smesan to moze svojoj mami a ne meni...dosta he bilo...

Jane nije mislio da si ti kao fizicka pojava smesan tego tvoje izlaganje u vezi tog rod poda... :D TO da se razumemo odma :D Kakav god da je jane pogledaj da li on peca u reprezentaciji i sta radi po divljim vodama i kolike amure hvata...to je ipak za postovanje...

Link to comment
Share on other sites

Jane nije mislio da si ti kao fizicka pojava smesan tego tvoje izlaganje u vezi tog rod poda... :D TO da se razumemo odma :D Kakav god da je jane pogledaj da li on peca u reprezentaciji i sta radi po divljim vodama i kolike amure hvata...to je ipak za postovanje...

Pošto vidim da se baviš advokaturom reci mi koliko naplaćuješ i da li moze neka zamena u priboru.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

smesna je izjava da je rod pod izmishljen radi pecanja na platformi a izmislili ga oni koji nemaju u zivotu platforme.da si malo vise prosecivo stranstvo kao ja video bi da se peca na platformi samo na komercijalama u srbiji...

 

ima ovde ljudi koji pecaju 15 i vise godina i luduju za opremom kao i ja pa kupovali sve i svasta i neki put tvoje izjave su stvarno smesne u ocima tih sharandzija.

 

Kao moderator nikog nisam vredjao i necu da vredjam pogotovo za licne osobine......

Link to comment
Share on other sites

Nije tacno da se samo u Srbiji peca sa platforma niti smo je mi izmislili. Posto si toliko iskusan takmicar, trebao bi znati da se platforme koriste u kolevci saranskog ribolova- Engleskoj. Ako mislis da izmisljam pogledaj koji god hoces Nash-ov ili Kordin video na youtubu...ali da ja ipak pecam tek godinu dana...jbg..sta cu...a i volim da hvalim sebe....

Mozda bi bilo dobro da kao moderator napravis grupu 15+ za vas iskusne i grupu za nas "smesne". Jbg ipak ja pecam sarana od '95 a i dalje sam "balvan"

Link to comment
Share on other sites

Druze ja znam ko je pecao sarana u srbiji od 2000 pa navamo a za tebe nikad cuo,ako mislish na divlje vode onda pecam od malena sto znaci opet vise.to nije tema

 

korda peca na svom jezeru na gigantici i nema platformi .svugde kao na korbu i na peskari ima izbacene terase sa peskom il zemlju al drvene nigde.Pecao sam i josh uvjek pecam,grcku,mk,bugarsku,srbiju,bosnu,hrvatsku,madjarsku i rumuniju i valjda znam malo vise

 

I josh nesto puno stvari nisu izmislili englezi nego su upotrebili ukljucujuci i boilu,

Najbolje rodpodove po meni a i unatrag 15 godina radi francuska firma a ne engleska.Najmanje se koriste pobadaljke za divlje vode jer ima dosta mesta gde ih nemozes postaviti a rod pod mozes

Link to comment
Share on other sites

Druze ni ja nisam cuo za tebe '95 nego za Sergeja Bangijevskog. Boban Sapanjac i Srdjan Canadanovic su mi dobri drugari i pecali smo na Safariju gde smo se najvise i druzili...a ti si se ukljucio 2000. Ili ti posle rata...pa i nije cudo sto se ne znamo...a to gde pecas i gde si pecao me ne interesuje niti sam te pitao, niti volim ljude koji sami sebe hvale... Ovaj forum postoji da bi se delila misljenja ne komplimenti "mali smesan si...sedi jedan!". Ja znam da ne znam mnogo ali hocu da naucim, a ti si jako los i nadasve "nadmen" ucitelj. Pravi dasa
Link to comment
Share on other sites

Jane malo mi je muka od tvog vredjanja i omalovazavanja svega sto napisem na forumu...Nadam se da cemo se videti uzivo pa da mi u lice kazes da sam smesan...to sto si mali i zakrzljo nije moj problem nego majke prirode koja se posalila sa tobom.... Nisam siguran ko je smesan...

Bravo Srkijan majstore :) Janeta znam odavno :)

Link to comment
Share on other sites

Druze ni ja nisam cuo za tebe '95 nego za Sergeja Bangijevskog. Boban Sapanjac i Srdjan Canadanovic su mi dobri drugari i pecali smo na Safariju gde smo se najvise i druzili...a ti si se ukljucio 2000. Ili ti posle rata...pa i nije cudo sto se ne znamo...a to gde pecas i gde si pecao me ne interesuje niti sam te pitao, niti volim ljude koji sami sebe hvale... Ovaj forum postoji da bi se delila misljenja ne komplimenti "mali smesan si...sedi jedan!". Ja znam da ne znam mnogo ali hocu da naucim, a ti si jako los i nadasve "nadmen" ucitelj. Pravi dasa

ima dosta njih al nije ovde mesto da ih spominjem,poput ace radovanovica,melega,ilije,pa butik samsara i sve ostale

 

ovde koliko ja vidim ti nezelish da ucish vec svima dajes savete,a iz tvojih izjava se vidi koliko ti ustvari pecash i koliko si pecao sto se tice opreme.ne pricam koliko si jak pecarosh jer nismo se upoznali na nijednom takmicenju a josh manje na jezerima.To najbolje znaju onima sa kojima pecash

 

ako ocesh da ucish onda citaj i postavljaj pitanja,ako ocesh da popunis slobodno vreme onda nadji neki forum gde ces da pises koliko ocesh

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...