Jump to content

Jel Se Zna Nesto O Ovome?


Dax

Recommended Posts

Meni ovo vise lici na neku reklamu za WC :D ahhahaha....salim se naravno zanimljivo jezero samo jos kad bi znali gde se nalazi :D

Znamo da je Srbija, ali gde moze biti jezero od 200hektara?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lake "El magico" - SERBIA
Currently the lake is empty, slowly fill it with water, the bottom of the lake without obstructions.Around the lakes is bulrush,0.5m from coast.Area of the lake over 200 ha.80 fishing positions.In april we will filming every fish,(about 15 tones) before a puting fish in water.Smallest fish will be 6kg.
Trenutno polako punimo jezero vodom.Dno je bez zakacki,duz celog jezera je trska,oko pola metra od obale.Povrsina vode je preko 200ha,80 mesta za pecanje,U aprilu cemo pre pustanja ribe u vodu ,snimiti svaku ribu.Bice oko 15 tona pusteno ribe,nove ribe,koja nije pecana do sad.najmanja riba bice 6kg.Cim napunimo jezero,izbacicemo slike,video zapise i sve detalje oko jezera.
http://youtu.be/lKQxraTsrRs

 

 

Uskoro cemo predstaviti novo jezero u Srbiji, od CARPWORLD CO,nazvali smo ga "EL MAGICO LAKE" i sigurni smo da ce biti najbolje jezero za pecanje i takmicenje, u regionu.Trenutno ga punimo vodom.Jezero je preko 200ha, 80 pozicija za timove,sa prelepim restoranom na jezeru.15 maja cemo otvoriti jezero uz jedno prigodno druzenje sa malom kotizacijom i velikim nagradama.Uskoro,cim napunimo jezero,objavicemo slike sa poribljavanjem,video zapisom svake velike ribe i slikama jezera.

Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam, jezero "kudos" u Pavlovcima ima 64 ha. Ko je dolazio u Pavlovce zna kolika je to povrsina vode. Po meni ogromna. Znaci da ovo novo, famozno.tajno jezero ima tri puta vecu povrsinu. FANTASTICNO. Ali me zanima gde ga sakrise kad niko nezna za njega. :search:  :search:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...