Jump to content

Jel Se Zna Nesto O Ovome?


Dax

Recommended Posts

Belo blato je selo. ;) Ovo može biti samo Belo jezero kod Lukinog sela. Poznati su mi tereni, ta voda je u sklopu ribnjaka Ečka. Oduvek sam hteo da zabacim tu!  :good:

Link to comment
Share on other sites

Odmah iza Jezera Joca..

 

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

Iza jezera Joca je sa jedne strane Tisa, a sa druge strane su njive i nije takvog oblika nijedno jezero u tom kraju.Jezero takvog oblika (ne znam povrsinu) ima u okolini Panceva tacnije izmedju Barande i Opova 

 

https://www.google.com/maps/@45.0731968,20.4982353,12z

Edited by revilo
Link to comment
Share on other sites

Ne Razumem zašto je to tolika tajna

 

Zato sto ce se na toj vodi pecati iskljucivo na C4...

Ko provali recept za C4, automatski stice pravo da peca na toj vodi!

Uz obavezu naravno, da nikome ne otkrije ni jednu ni drugu tajnu...

Link to comment
Share on other sites

Može da se desi da je to u Sakulama. Bio ja dve poslednje subote, plovkarili babe. Veliki deo bivšeg ribnjaka je suv, prazan, totoalno. Ostao samo kanal pored nasipa širine 7-8m. gde se pecaju sitne babuške. Naravno dozvola košta kao letos na ribnjku kada se pecao šaran, 500din. Pa ko voli nek izvoli. Ribnjak je dugačak kada se ide nasipom okolo sigurno min. 2km a širok najmanje 1km. To vam je ako ja dobro računam 200ha. Od ribnjaka je ostao samo deo koji se oslanja na selo.

Ako sam pogodio sleduje mi dozvola za jedno pecanje kad to proradi? Pošteno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Može da se desi da je to u Sakulama. Bio ja dve poslednje subote, plovkarili babe. Veliki deo bivšeg ribnjaka je suv, prazan, totoalno. Ostao samo kanal pored nasipa širine 7-8m. gde se pecaju sitne babuške. Naravno dozvola košta kao letos na ribnjku kada se pecao šaran, 500din. Pa ko voli nek izvoli. Ribnjak je dugačak kada se ide nasipom okolo sigurno min. 2km a širok najmanje 1km. To vam je ako ja dobro računam 200ha. Od ribnjaka je ostao samo deo koji se oslanja na selo.

Ako sam pogodio sleduje mi dozvola za jedno pecanje kad to proradi? Pošteno.

povrsinski bi moglo da bude...Primetio si mozda neke radove,ubacuje li se voda kako je receno,postoji li trska duz celog jezera?

Veliki restoran sa ogromnim parkingom? bilo sta jos sto bi se uklopilo u najavu? mada i oblik nije bas uklopljiv,sem povrsine

Link to comment
Share on other sites

lako moguce da se odgovor krije bas u obliku :)

Širina je velika. Iza kanala na kome se peca babuška je celom dužinim nasipa trska. Malo se vidi unutra dalje od 100m. Postoji mogućnost da ga oni u nekom delu pregrade u nekoj dužini izdignutim polu nasipom u produžetku dela na kome je restoran. Tako bi napravili sa obe strane širinu od po 400m. Tamo sada na delu kopna koji razdvaja ribnjak od ovog isušenog ima postojeći (mali) restoran (jela se letos dobra riblja čorba). Tu bi mogao vrlo lako da se napravi parking koliko hoćeš veliki. Nove vode nije bilo u ovom delu. Možda pune drugi deo. To će sve da se puni vodom iz Tamiša koji je odmah preko nasipa sa druge strane, a ima i dovodni kanal za punjenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CARP CHALLENGE from 22 - 25 Mai 2014
Magic Carp Cup 2014, biće održan od 22 do 25 maja 2014.Ovom prilikom želimo da predstavimo novo jezero, pa ovim takmičenjem sa malom kotizacijom želimo da privučemo što više takmičara,kako bi ovo jezero zauzelo visoku poziciju u Evropi,gde će nadamo se, dolaziti takmičari iz svih zemalja. Otvaranje jezera biće u 7h ujutro 22 maja.Posle toga će biti održano izvlačenje pozicija.Početak takmičenja od 11h. maksimalan broj članova u ekipi je 4, peca se na 6 štapova.Dozvoljena je hranjenje i pecanje na svaku vrstu hrane, sem živih mamaca!Informacije na e mail: elmagicolake@gmail.com

 

 

 Novi info,  al se jos uvek nezna gde je :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CARP CHALLENGE from 22 - 25 Mai 2014

Magic Carp Cup 2014, biće održan od 22 do 25 maja 2014.Ovom prilikom želimo da predstavimo novo jezero, pa ovim takmičenjem sa malom kotizacijom želimo da privučemo što više takmičara,kako bi ovo jezero zauzelo visoku poziciju u Evropi,gde će nadamo se, dolaziti takmičari iz svih zemalja. Otvaranje jezera biće u 7h ujutro 22 maja.Posle toga će biti održano izvlačenje pozicija.Početak takmičenja od 11h. maksimalan broj članova u ekipi je 4, peca se na 6 štapova.Dozvoljena je hranjenje i pecanje na svaku vrstu hrane, sem živih mamaca!Informacije na e mail: elmagicolake@gmail.com

 

 

Novi info, al se jos uvek nezna gde je :)

 

Uplati 150e korizaciju pa da ti kazemo :D

 

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A  ja mislim da je to jezero u Barandi, ne ono gde smo ranije pecali nego ono pre njega, veliko je, odprilike ima taj oblik, ima put oko njega, restoran, parking......Svako drugo te velicine nema tu infrasrukturu. Kladim se u gajbu piva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...