Jump to content

Prologic Buldozer Snag Leader


Recommended Posts

da li je neko koristio navedeni leader za spomb i kako se pokazao.sta mislite o kombinacoji o.25 osnovni najlon i leader 0.50 spojen mahinim cvorom.do sada sam koristio strunu koja s vremena na vreme hoce da pukne na cvoru pa sam mislio da probam sa ovim prologic leader.hvala na informacijama unapred

Link to comment
Share on other sites

da li je neko koristio navedeni leader za spomb i kako se pokazao.sta mislite o kombinacoji o.25 osnovni najlon i leader 0.50 spojen mahinim cvorom.do sada sam koristio strunu koja s vremena na vreme hoce da pukne na cvoru pa sam mislio da probam sa ovim prologic leader.hvala na informacijama unapred

 

Davide,ako nisi video vec Cormoranov Taper Tip ti je resenje....https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=6243

Link to comment
Share on other sites

da li je neko koristio navedeni leader za spomb i kako se pokazao.sta mislite o kombinacoji o.25 osnovni najlon i leader 0.50 spojen mahinim cvorom.do sada sam koristio strunu koja s vremena na vreme hoce da pukne na cvoru pa sam mislio da probam sa ovim prologic leader.hvala na informacijama unapred

Ja sam ga koristio prosle god i ove cu sigurno,koristio sam 0,40,osnovni najlon XLNT0.28 i mogu ti reci da sam prezadovoljan. Izvukao sam ribu koja je prosla iza stuba od platforme i iz trske bez ikakvih problema i nastavio da pecam na taj isti shock do kraja kampanje i nije pukao. Em je jeftin da jeftiniji ne moze biti em je ludacki jak i otporan na krzanje. Ne kazem da nema boljeg ali meni bolji od ovog netreba!

Link to comment
Share on other sites

ponekad se pitam kako sam uopšte pecao pre nego što sam otkrio Buldožer. :) odlična stvar. najbolja i najjeftinija. Ja koristim 0.50mm a za ekstremne uslove 0.60mm. Seče sve, trsku, lokvanje, travu, platforme :) Drugari koji često pecaju soma na Ebru, takođe koriste Buldožer kao zaštitu od trave

Link to comment
Share on other sites

U sustini Buldozer nije los,ja sam ga koristio i jos uvek ga koristim(jer je nekako najprakticniji),mislim da je 0,40mm sasvim dovoljan,meni je osnovni najlon ili 028mm,ili 0,30mm ili 0,35,i koristim 0,40 buldozer,ostalo je vec dosta debelo 0,50,60mm,mislim da je za 0,25mm osnovni najlon malo debeo 0,50 buldozer,..za raketu i marker koristim konusni najlon,npr.Cormoranov Taper Tip i najlon 0,25mm,..i sa njim nisam nista specijalno odusevljen,uvija se dosta,zna fabricki da bude iskrzan,nagrizen po negde,..kao feder zna da se ponasa,malo je vise krut,pa zna da nervira malo,ali za raketu i marker mislim da moze da prodje, Dobra strana je sto i ako se zamrsi na vrh stapa pri zabacaju zan samo da sklizne,dok kanap zna i da polomi vrh. Moj zakljucak je da je Buldozer u sustini O.K.i da moze da prodje kao korisna stvar,celu proslu sezonu sam bacao daleko,silovao sam pribor jer je daljina bila velika,osnovni najlon mi je bio 0,28mm i buldozer 0,40,Vezem ga samo toliko koliko da kada namestim stap za zabacivanje oko spunle bar dva kruga uhvati buldozer i cvoric,bacao sam 105gr in line CS olovo i nije mi pukao ni jednom,buldozer je izdrzavao bez problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bitno je naglasiti da je buldožer SNAG leader a ne shock leader. Ali može i da posluži u tu svrhu. Ja koristim 0.50mm i 0.60.mm jer pecam na teškom terenu i potreban mi je da seče lokvanj i travu, kad bi ga koristio kao shock onda bi isto uzeo 0.40mm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...