Jump to content

Cao Nema Vise.....


Recommended Posts

Sve je super, al' ne moze da razvlaci... :crazy:

 

Nego, jel' za ovo letece cudo treba neka posebna dozvola?

Zavrsen neki kurs?

Neki ubrzani u Vrscu?

 

Ili treba samo lova?!

nisi odgledao komplet razvlaci se 

Link to comment
Share on other sites

ti profi sa kamerama su extra skupi imam druga u zemunu koji je kamerman i bas mi je skoro pokazivao profi sa kamerom i dalekim dometom  taj nije ispod 10.000e

Link to comment
Share on other sites

Kuda ode pecanje. Verovatno je sledece robot koji hrani, zabacuje i vadi ribu, da se ne bi jadni pecarosi preterano zamarali.

Xaxaxaxaxaxa..... Upravo tako!!!! dobar je lik sa snimka na 20 m hrani ovim cudom.... kad se umoris od rakete i kobre, pa malo izgoris, nocu smrznes ko p.... e to je pecanje!!!!!! doci ce ubrzo i fotelje u ponudi, ovde nema potrebe ustajati. Ali mislim da bih pre ispucao kilo boila nego dok ovo cudo ode,vrati se i napuni opet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ti profi sa kamerama su extra skupi imam druga u zemunu koji je kamerman i bas mi je skoro pokazivao profi sa kamerom i dalekim dometom  taj nije ispod 10.000e

Kakvih crnih 10 000 eura, taj te neko slagao?

 

Dron identican onome kakav je letio neku noc iznad Humske u najjacoj izvedbi kosta (sa sve kamerom od 14 megapixela i snimanjem u HD formatu 1080p) malo manje od 1000 eura. Samo sto nema kao ovaj gore ovu korpicu za izbacivanje boila jer nije ni namjenjen tome.

Domet mu je 800 m

 

Evo Ti vidi....

 

http://www.dji.com/products/compare-phantom

 

 

Nisam skontao sa snimka, da li ima gps i memoriju?

Da, ovaj ima i gps memoriju pa mozes da mu zadas da ode sam na identicno mjesto da istresa kao i da se vrati sam.

Link to comment
Share on other sites

Druze jbes ti to 14mgps. Ja sam reko da sam gledao sa profi kamerom a neke profi kamere idu i do 20000-30000e .tako da nisu to igracke koje ce nositi aparat od 14-20i 30mgps
Link to comment
Share on other sites

Druze jbes ti to 14mgps. Ja sam reko da sam gledao sa profi kamerom a neke profi kamere idu i do 20000-30000e .tako da nisu to igracke koje ce nositi aparat od 14-20i 30mgps

Pa ti si gledao spejs satlove, a ne dronove. Tako reci.... Mogao sam i ja reci da sam vidio helikopter u kojem snimatelj ide sa profesionalnom kamerom. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si gledao spejs satlove, a ne dronove. Tako reci.... Mogao sam i ja reci da sam vidio helikopter u kojem snimatelj ide sa profesionalnom kamerom. :rofl:

ja sam postom hteo reci da ima i dalje i skini mi se
Link to comment
Share on other sites

ja sam postom hteo reci da ima i dalje i skini mi se

Izvini sto cu te razocarat ali nisam planinar nikada bio, a nesto ne vjerujem da ti je bas toliki da bi mogao da ostvarim neku zavidnu visinu penjuci se tamo, pa cu taj poziv da odbijem. A nisam ni gay.

 

Medjutim, kad si fino napisao da imas dronove koji nose opremu, konkretno kamere cija cijena prelazi te basnoslovne cifre, ja rekoh da malo isprovociram ne bi li nam ti rekao koje su to. De prosvjetli nas, tema je ionako o dronovima, ne bi puno otisli u off. Evo lijepo i bez provokacije te molim da mi objasnis odakle ti kamera od 20 000 eura i to jos na dronu, a da to pri tome nije dron koji koristi vojska?

Gdje to moze da se vidi? Na kojem linku? 

 

Za tvoju info ja sam ti licno stavio najbolji dron trenutno koji nije u vlasnistvu vojske i koji moze da se kupi u prodavnicama legalno sto bi se reklo.

 

Evo vidi, da ne kazes da lazem....

 

http://www.latinopost.com/articles/7272/20140731/the-best-non-military-drone-you-can-buy-right-now.htm

 

Pa ajde vec kad se razbacujemo sa tim informacijama, bas bih volio da vidim i tu kameru koja kosta 20 000 eura,a da nije instalirana na helikopter nego da je nosi dron?

Ako postoji naravno....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...