Jump to content

Nash Siren S5


Recommended Posts

koristim ih skoro dve sezone , odlican signalizator , mali i lagan ali veoma pouzdan ... 

nisam do sada imao ni jedan jedini problem sa njima , jos uvek je prva baterija unutra . 

ja sam ih kupio 30 EUR komad i mislim da im je zasticena cena 25 GBP ili 29.99 EUR po stranim sajtovima 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav, ako moze da se pomoc i ja sam u dilemi oko novih signalizatora. Citajuci forume izbor sam suzio na

 

CA Sensor DX

 

Nash SIren S5

 

Fox Micron M+

 

Najverovatnije je Fox najbolji izbor, e sad zanima me vase misljenje konkretno za M+ jer svi hvale MX+ ali oni su mi preko budzeta koji bih izdvojio trenutno. Da li postoji jos neka razlika izmedju m+ i mx+ sem podesavanja tona tj da li je elektronika ista. Izvinjavam se ako sam pogresio temu. Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

ista je elektronika, na m+ imaš samo jedan ton :good: dovoljno je, nije signalizator džuboks

 

mene na foxu oduševljava on/of dugme, dok ne podesim svingere i kočnicu lepo isključim signalizator. ubijaju me "majstori svog zanata" koji pojačaju na max i onda kače svingere i podešavaju kočnicu =@ =@ =@ 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Prodje zima a ja bez signalizatora. Vitlam carpsoundere i ništa, kupim 4 mx+ stignu mi 2 neispravna, čekam 2 meseca zamenu i ništa. Vratim ih i uzmem 3 delkima ev, ne svidi mi se plastika i prodam ih. Ovih dana mi konačno stižu Nash siren R3, naručio sam ih na osnovu komentara po engleskim forumima i nadam se da je to to. Ima li neko ove sprave, valjaju li ili ih englezi hvale tek onako?
Link to comment
Share on other sites

Prijatelj ima S5R za te pare ne znam dal ima bolji i KVALITETNIJI signalizator,zavrsna obrada 10/10...

Po meni jedina mana je dugme on/off koje je toliko sitno i malo je nezgodno za ukljucivanje....

PC: Mile kazi i ti nesto..????

Link to comment
Share on other sites

Stigli R3, šta reći sem UH. Jako bi mi bilo žao da ih nisao uspeo nabaviti. Predobri i najkvalitetnija izrada koju sam u životu video

U zdravlju da te sluze kolega. Koja je cena bila ako nije tajna?

Link to comment
Share on other sites

Evo malo detalja o njima za kolegu koji je to tražio a i za sve ostale.

Izgled neću opisivati jer ih možete videti na youtube, osim da su neočekivano mali indikatori. Sve funcije se obavljaju preko dva tastera, led diode su vrlo jake, otprilike kao kod fox-ovih signalizatora. Plastika je jako kvalitetna, zvuk jednoličan ali lep i glasan. Detekcija ugriza je glavni adut R3, jer u 99% slučajeva „bip“ znači riba(to je informacija sa engleskih foruma). Kažu da im je domet baze testiran na 400m, ma da mene baza uopšte ne zanima i neću je kupovati, ovo je stvarno impresivan domet i govori o kakvom kvalitetu je reč. Kada se desi „bip“ i stane, lampica se lagano utišava i pojačava 10-ak sekundi da bismo lakše uočili na kom štapu se nešto dešava. Uz njega se dobija gumena navlaka a baterija Cr2 koja je skupa kao djavo se ne dobija. Toliko za sad, kad ih budem okvasio napisaću još neku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...