Jump to content

Mix Blue Oyster


Aleksandar Aca

Recommended Posts

kada promeni mesto jede mi riba opet dan dva Krle , tako je slicno kao red hering nekad , dok je bio dobar napravis mamac od cistog red heringa i riba ga jede sad nema sanse nikakve jede u zaostatku kao triga 

pa Blue Oyster je novi mix nije stari koliko znam,ne verujem da su vec napravili neku razliku u odnosu na onaj mix koji se prvi pojavio,kako ga pravis,da nisi nesto zajeb...

Link to comment
Share on other sites

 

nisam nazalost,ali ne sumnjam da ga je neko ovde na forumu koristio,mozda ce neko nesto reci mada u to sumnjam ovde svi svoje recepte cuvaju ili ne zele da ih iznesu da ne bi postali predmet sprdnje

 

 

 

pa ja se nadam da ce neko nesto da napise ili barem da me uputi

Link to comment
Share on other sites

nisam nazalost,ali ne sumnjam da ga je neko ovde na forumu koristio,mozda ce neko nesto reci mada u to sumnjam ovde svi svoje recepte cuvaju ili ne zele da ih iznesu da ne bi postali predmet sprdnje

Sa takvom praksom da se ozbiljne teme izvrgavaju ruglu na forumu je dosao kraj. Takve stvari se vise nece tolerisati.

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da ga seces sa 3d miksom?Skoljka vamo skoljka tamo...Meni je jedan nas poznati sarandzija profesionalac rekao da tako on miksa i da ima jako dobre rezultate. Cak je i boilu nazvao prema modelu auta. Ne znam kakve to veze ima ali da jede jede...i sada i kasnije. Probaj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja koristim B.O. i s proleca a i leti kad daje najvise rezultata ali sa svojim miksom... Probaj da ga preseces sa nekim zacinom,to ja uvek radin a leti pecam i sarane i amure na njega... A i u kasnu jesen mi se lepo pokazao kad nista drugo nije htelo da radi ta boila mi je radila!

Edited by Team GM
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...