Jump to content

Cygnet Sniper Rod Pod


Recommended Posts

Molim vas može li mi neko reći malo više o ovom rod podu što se tiče kvaliteta , stabilnosti i svega ostalog. vredi li to.Što se tiče izgleda meni je prelep.A za ostalo tražim pomoć kolega .

Pozdrav živeli :saran: :good:

Link to comment
Share on other sites

Posto imam mogucnosti da vidim ove modele u zivo , utisak o njima mi je pozitivan.

Cygnet Grand Sniper Supreme E Pod i Cygnet Grand Sniper Extreme Pod dva najaca modela iz programa, kompletirana sa cetiri para nogara, cetiri stabilizatora za nogare, rod rest, veoma kvalitetnu futrolu, pozicioniranje odlicno!

 

http://i60.tinypic.com/mmts95.jpg

 

http://i60.tinypic.com/29moth5.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cygnet gradnd sniper E pod neznam kakav je nisam imao priliku koristiti a cygnet grand sniper extreme jesam i moja zamerka je takodje srednja centralna sipka koja se uvrce i tezina je mala za moj ukus . Kad bi uzimao taj model poda verovatno bi ugo 1 inox
Link to comment
Share on other sites

Ugo je definitivno bolje rešenje od Cygnet-a. Imao sam ga nekoliko godina, Cignet Grand Sniper Extreme, prodao i kupio Ugo 1 Inox i to je to, na Ugu su promenjene sve te sitne mane koje ima Cignet, koje nisu ništa strašno ali opet za takvo ime i za takvu cenu ne bi smele da postoje. Kao prvo užasno me nerviralo to što i Krle kaže što se rotira srednja cev. kada eventualno pomeraš rod pod sve se vrti i uvija i moraš da držiš da štapovi ne popadaju. Kada se prednje dugačke noge izvuku skroz ugao je jako velik i moraš da obilaziš oko rod poda, sa izvučenim nogama nije baš jako stabilan. U svakom slučaju da je malo jeftiniji bio bi super izbor, ovako bolje je dodati još koji dinar pa kupiti Ugo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ugo je definitivno bolje rešenje od Cygnet-a. Imao sam ga nekoliko godina, Cignet Grand Sniper Extreme, prodao i kupio Ugo 1 Inox i to je to, na Ugu su promenjene sve te sitne mane koje ima Cignet, koje nisu ništa strašno ali opet za takvo ime i za takvu cenu ne bi smele da postoje. Kao prvo užasno me nerviralo to što i Krle kaže što se rotira srednja cev. kada eventualno pomeraš rod pod sve se vrti i uvija i moraš da držiš da štapovi ne popadaju. Kada se prednje dugačke noge izvuku skroz ugao je jako velik i moraš da obilaziš oko rod poda, sa izvučenim nogama nije baš jako stabilan. U svakom slučaju da je malo jeftiniji bio bi super izbor, ovako bolje je dodati još koji dinar pa kupiti Ugo.

Kratko i jasno,sve receno u par recenica

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...