Jump to content

Korda - Iq Fluorocarbon Koji Lb Uzeti?


Recommended Posts

Plivajuci flurokarbon ne postoi to su price za malu decu,to sto se prodaje za zig pecanje verujem i da nije pravi flurokarbon vec obican monofilamen verovatno obavijen flurokarbonom.

Da dodam samo da specificna tezina flurokarbona u odnos na vodu je 1.7-1.9 tako da mozda se izdigne ako stavite gore pampur.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala vam svima :good: .Vidim ode rasprava na drugu stranu. :sorry: :sorry:

Nije pitanje dali i gde je dozvoljeno pecanje na zig rig.Ako imate konkretnih predloga izvolite :good:

Sremac moj nisu svi fluocarboni isti gde god sam trazio svi su bili tonuci a meni treba plivajuci.

Daj te bre konkretnu marku debljinu ili lb najlona (fluocarbona)  Yo Yo debeli sremac zahvaljujem se :good:

Uzmi bilo koji kvalitetan najlon (gledaj samo da nije tonuci) 0.28-0.32mm radice posao,mozda ovaj novi Prologicov zig. Nema potrebe da dajes vise para za fluorokarbon moze samo da ti pokvari prezentaciju ako je veca duzina ziga u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E tako drugari sad krecemo u pravom smeru :good:

Imali Gardnera da se kupi kod nas u srbiji?

Sremac moj za sliku imas pice.......... prvom prilikom kad dodjem u Mitrovicu :pivopija:

Link to comment
Share on other sites

E tako drugari sad krecemo u pravom smeru :good:

Imali Gardnera da se kupi kod nas u srbiji?

Sremac moj za sliku imas pice.......... prvom prilikom kad dodjem u Mitrovicu :pivopija:

U Autosportu sam ja uzeo ovaj koji sam Ti predlozio da koristis. Ne znam da li ga ima jos. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...