Jump to content

flajzeri


Recommended Posts

Kupio i ja flajzere....

Pre dve godine (manje, više) sam video ove pištalice kod Predraga1 i privukle su mi pažnju, posle toga pecao sam zajedno sa Bambijem koji takodje ima ove pištalice. Po onome što sam imao prilike da vidim i probam na vodi a i iz njihove priče pištalice su se pokazale odlično, tako da sam odlučio i prodao svoje delkime plus ( koji su imali nekoliko mana kao i svi ostali delkimi ) i kupio flajzere, naravno uz Vasinu pomoć. Tako da sam i ja od prošle godine ponosni vlasnik Flajzera Q9 i od mene sve preporuke onom ko se odluči da ih kupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koje su to mene sto ima delkim, bas bih voleo da cujem? Da su ti flajzeri toliko dobri nebi se maxi desilo to lomljenje , ne jednog vec dva signalizatora. I Opet se vracamo na onu pricu da svaki ciga svoga konja hvali. Kolko vidim isti signalizatori i flajzer i jrc a razlika u ceni ogromna. Pitam se sto za delkime  ne salju rezervne delove ovim uvoznicima pa da im menjaju ako se nesto pokvari, verovatno sto se i ne kvare. Nemogu da shvatim da se sgnalizatoru sa tom cenom desavaju takve stvari sa lomljenjem i sa tolikim manama i nedostacima, eto softver, dugmici,i td, i da ako vec kazete da su toliko kvalitetni izadju na trziste isti potpuno signalizatori  a sa tolikom razikom u ceni, sto kaze nesa koja je logika kupovati i placati natpis koji po meni nista ne znaci

Link to comment
Share on other sites

Uporedjujete ne uporedive stvari, delkima i foxa sa nekim flajzerima, da nije ovog foruma mnogi nebi ni culi za njih. Malo je glupo sto svako ko ima neku stvar fali do iznemoglosti, a drugu kudi bez argumenata. Da me ne shvatite pogresno , nemam delkima niti foxa, a ni carpsoundera, imao sam po neke modele svih ovih proizvodjaca i izmenjao i neke druge, i no name i prplogic i spro, carp academy, i po  meni je fox i delkim  nesto sto ce da traji jos dugo,dugo

Link to comment
Share on other sites

Koje su to mene sto ima delkim, bas bih voleo da cujem?

Kupi, pecaj, testiraj.. pošto si tako pametan pronaćićeš i sam mane.

 

"Pitam se sto za delkime  ne salju rezervne delove ovim uvoznicima pa da im menjaju ako se nesto pokvari, verovatno sto se i ne kvare"

 

Ne šalju se rezervni delovi iz razloga što kad se delkim pokvari moraš da ga šalješ za Englesku, takvi su uslovi proizvodjača, a i to nije garancija da će ti besplatno biti servisirani! Druga stvar, ko je još kupio Delkime sa garancijom? Kvare se i oni, kao što se sva moguća elektronika na svetu kvari.

 

Za flajzere dobijaš garanciju i servis ti je besplatan i nakon isteka garancije, Vasil je to lepo objasnio.

 

"Da su ti flajzeri toliko dobri nebi se maxi desilo to lomljenje , ne jednog vec dva signalizatora."

 

Na žalost dešava se, U pitanju je plastika ne čelik. Kupuju ljudi i štapove od vrhunskog karbona koji u opšte nisu jeftini pa su pucali i lomili se na zabačaju i lično sam bio prisutan a imam i svedoka koji može da potvrdi.

 

"Uporedjujete ne uporedive stvari, delkima i foxa sa nekim flajzerima."

Prvo nisu to neki flajzeri, to što nisu izreklamirani preko kordinih filmova ne znači da su loši!!! Izvini, što su fox i delkim ne uporedivi sa drugim pištalicama???!!! Nisu oni ništa posebno, samo su malo više izvikani i to je kao prestiž ako imaš foxa ili delkima... Flajzeru su sasvim na visini svog zadatka, Sirene isto, ima tu još pištalica da ne na brajam.

 

 

Sledeći put kad odlučiš da blatiš i kudiš nekog ili nešto dobro se raspitaj i preispitaj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

baka bandite citam i cak sam podrzao vasila u izlaganju i nekazem da su flajzeri losi ali nemoj uporedjivati nesto sto i ti sam nisi probao , nebranim nikog ni nesto ali delkim se druze ne kvari imao sam sve vrste delkima konkretno txi 5 kompleta od voxa sx,rx st mx i jos neki ali i carp soundere i ja razumem da svako svoje hvali ali ti ga brate pretera. pa nemozes ni cs porediti sa lisicom i delikimom . ja sad konstatujem da si imao sve to nebi ih tako blatio.ja trenutno nemam txi ali to je signalizator broj jedan kao i rx ili ntxr i svi ostali ali bas svi ostali imaju jedno 10 mesta pa su ostali .ne raspravljam se ne bedjujem ali nakon promenjenog pribora neznam ni ja koliko i sta sve ovo je moja konstatacija i misljenje i nemora da sam u pravu ovo je moje misljenje do kod ce vecina vas doci kad tad. samo nisam mogo da slusam dako blatis broj jedan signalizator a svoj uzdizes i jos jedno ja licno ne racunam ni jedan signalizator bez 9v bateriju. pozdrav svima koji imaju flajzere i vole svoje igracke ali nisam mogao jer ovaj ga pretera. 

Link to comment
Share on other sites

Baka bandit je imao Delkime ima sada i flajzere.Dali si ti imao Flajzera?Niko nista nije preterivao malo se uozbilji i nemoj svaku temu da dovodis do nekih krajnjih granica sa svojim izjavama.Drugarski te molim.

Link to comment
Share on other sites

Kupi, pecaj, testiraj.. pošto si tako pametan pronaćićeš i sam mane.

 

"Pitam se sto za delkime  ne salju rezervne delove ovim uvoznicima pa da im menjaju ako se nesto pokvari, verovatno sto se i ne kvare"

 

Ne šalju se rezervni delovi iz razloga što kad se delkim pokvari moraš da ga šalješ za Englesku, takvi su uslovi proizvodjača, a i to nije garancija da će ti besplatno biti servisirani! Druga stvar, ko je još kupio Delkime sa garancijom? Kvare se i oni, kao što se sva moguća elektronika na svetu kvari.

 

Za flajzere dobijaš garanciju i servis ti je besplatan i nakon isteka garancije, Vasil je to lepo objasnio.

 

"Da su ti flajzeri toliko dobri nebi se maxi desilo to lomljenje , ne jednog vec dva signalizatora."

 

Na žalost dešava se, U pitanju je plastika ne čelik. Kupuju ljudi i štapove od vrhunskog karbona koji u opšte nisu jeftini pa su pucali i lomili se na zabačaju i lično sam bio prisutan a imam i svedoka koji može da potvrdi.

 

"Uporedjujete ne uporedive stvari, delkima i foxa sa nekim flajzerima."

Prvo nisu to neki flajzeri, to što nisu izreklamirani preko kordinih filmova ne znači da su loši!!! Izvini, što su fox i delkim ne uporedivi sa drugim pištalicama???!!! Nisu oni ništa posebno, samo su malo više izvikani i to je kao prestiž ako imaš foxa ili delkima... Flajzeru su sasvim na visini svog zadatka, Sirene isto, ima tu još pištalica da ne na brajam.

 

 

Sledeći put kad odlučiš da blatiš i kudiš nekog ili nešto dobro se raspitaj i preispitaj...

ti si pametan mnogo cim uporedjujes i kudis delkima, ne mogu da vas shvatim, imao sam i delkime ko sto sam reko, i foxa i cs, i testirao sam, a to srenje kinesko ne bi uzeo ni na poklon, a ti posto si toliko pametan i velicas ih kupi jos jedan par istih, ili bolje jrc posto su potpuno isti ali dosta jeftiniji

Link to comment
Share on other sites

I ti boki sad pretera i maxa. Pa bambi niko nije reko bre da to sto imas nevalja i onaj ima doxer masinice i prezadovoljan sa 15 e komad. Ali sam objasnio coveku da nemogu da poredim zastavino vozili sa bmw ili vw e samo sam mu to reko i nisam reko nevaljaju . Nasuprot i ti se ubacujes .ocigledno je malo njih koji hoce da kazu sve sta miske a retki su ovakvi pa je to malo cudno ocigledno je to. FLAJZER JECDOBAR I KRAJ .A sta tebe pogadja neznam
Link to comment
Share on other sites

Tema je o Flajzer indikatorima, ako bi lepo pročitali post koji sam napisao videli bi da nisam blatio sve druge a uzdizao samo flajzere, već kako sam se ja odlučio da kupim. Sa moje strane bilo je sve dobronamerno, ali uvek se nadje neko da to pogrešno protumači.

 

Za tvoju informaciju kolega Leskovčanin pametan sam. Poslednji put kada sam radio IQ test bio je preko 140, što je dovoljno za Mensu.

 

Na žalost Administratori izgleda da više na posećuju ovaj forum i ne rade svoj posao, a nema ni moderatora kako bi teme odveli u pravom smeru ili ih zaključali.

Nemam nameru da se nekom više ovde pravdam, jer čvrsto stojim iza svega što napišem, ali takodje nemam nameru ni da se svadjam, jer ovo nije mesto za to, ovde se piše o dobrim i lošim stranama Flajzar indikatora i tako treba da ostane.

Flajzarima Q7 i Q9 dajem visoku ocenu i preporuku svakom ko bude želeo da ih kupi.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da postoje toliki problemi sa pucanjem kucista, otpadanjem dugmica, elektronikom....

Prosto neverovatno, ipak su to flajzeri.

 

Gde si procito da ima TOLIKI problemi sa Flajzerima????

Ocigledno ako ovde posteno napises SVE o nekom signalizatoru , onda pojedinci to zloupotrebljavaju . E pa sad akocemo i o drugim signalizatorima, kvare se svi , dolaze pokvareni i Delkimi i Fox signalizatori.

To sto je firma proizvodjac Flajzera bila tako ljubazna da nam posalje sitnice kao sto su LED diode i plasticne dugmice samo je skratila vreme koji neki od nas ima tih problema !

A i u tolikom velikom broju kolko je ovde prodato Flajzara desi se da ima i nekih tehnickih problema, neverujem da to nemozete shvatiti ili vam je lepse da nesto napisete ma makar nikada to i da niste videli!

Sto se tice komentara da je samo signalizator sa 9 voltnom baterijom dobar, to je glupost, moderna tehnologija nema potrebe od toga!

I sto ste se tolko uhvatili za tog Flajzera kada nevalja, pa imate toliko drugih signalizatora, svako sam procenjuje zasta ce da potrosi svoje pare!

Zelim vam lep dan !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...