Jump to content

2015 World Carp Angling Championships


Recommended Posts

Selektor savetuje ekipe kako da pecaju?Malo ste se zaneli,ovo nije kosarka ili ti neki slican sport,svaki ribolovac ima neki svoj sistem pecanja,sam osmisli taktiku kojom ce pecati,mamac koji ce koristiti,PLATI KOTIZACIJU ZA LIGU i plasmanom zasluzi da peca za reprezentaciju i sramotno je da mu to neko ospori na bilo koji nacin.

Onda po ovoj teoriji, niti jednoj reprezentaciji niti treba trener niti selektor. Koji ce klinac oni bilo kojoj od ekipa, kad ekipe same odlucuju kako ce pecati?!

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Treba,ako neka ekipa podbaci sa svojom taktikom,to se ne moze proceniti nakon 10-ak sati ribolova,a ne da on odredjuje taktiku,u mnogim situacijama taktiku diktira i okruzenje,Mislim da ti nisi kompetentan da raspravljas o reprezentaciji,o svojoj mozes,naravno.

Link to comment
Share on other sites

Lupetas po obicaju,rec ruznu nisam napisao o Vladi,kapa dole za to sto je uradio i za sve koji su pomogli da se ode na SP.Licno sam ucestvovao jedne godine,svojim uticajem-molbom kod jedne firme u obezbedjivanju sponzorstva za repku,mnogi to znaju na ovom forumu za razliku od tebe.Ja ne plujem ni po Vladi ni po medalji,kako ti kazes,nego mi smeta nepravda a to je sve zahvaljujuci ligi bez briga od koje je napravljena obicna farsa.Nekada je neko  organizovao ligu u kojoj je bilo toliko ekipa da ti ne bi verovao a sad se nakrpi jedva tih12 ekipa,sta mislis zasto?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Clan Srkijan menja losu taktiku na svoju ruku,vata ribu i prenosi to drugima koji takodje propecaju,on biva zamenjen ekipom koja pravi bunar u daljem toku,sta je razlog tome? verovatno se vecina to pita ovde? Ako se sme znati?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lupetas po obicaju,rec ruznu nisam napisao o Vladi,kapa dole za to sto je uradio i za sve koji su pomogli da se ode na SP.Licno sam ucestvovao jedne godine,svojim uticajem-molbom kod jedne firme u obezbedjivanju sponzorstva za repku,mnogi to znaju na ovom forumu za razliku od tebe.Ja ne plujem ni po Vladi ni po medalji,kako ti kazes,nego mi smeta nepravda a to je sve zahvaljujuci ligi bez briga od koje je napravljena obicna farsa.Nekada je neko  organizovao ligu u kojoj je bilo toliko ekipa da ti ne bi verovao a sad se nakrpi jedva tih12 ekipa,sta mislis zasto?

Nisam ni napisao da si Ti pljuvao po Vladimiru, nego uzmi pa procitaj ponovo pa zakljuci. Mislio sam na sve pljuvace zajedno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lupetas po obicaju,rec ruznu nisam napisao o Vladi,kapa dole za to sto je uradio i za sve koji su pomogli da se ode na SP.Licno sam ucestvovao jedne godine,svojim uticajem-molbom kod jedne firme u obezbedjivanju sponzorstva za repku,mnogi to znaju na ovom forumu za razliku od tebe.Ja ne plujem ni po Vladi ni po medalji,kako ti kazes,nego mi smeta nepravda a to je sve zahvaljujuci ligi bez briga od koje je napravljena obicna farsa.Nekada je neko  organizovao ligu u kojoj je bilo toliko ekipa da ti ne bi verovao a sad se nakrpi jedva tih12 ekipa,sta mislis zasto?

Gospodine Neso,nisam hteo da ti pisem dok se sve ne zavrsi.Da ti si rekao da treba selektoru vezati kamen i gurnuti u vodu itd.... Zato nemoj  ti da me prozivas za pljuvanje! A to sto sam napisao Beogradski pasaluk je zato sto ste pisali Zrenjaninski cirkus itd... A da nema Zrenjaninskog cirkusa neznam kako bi prosli. Ziveo Zrenjanin!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

ako nas nesto interesuje sto se ne slaze sa misljenjima takmicara repr. ne znaci da ih pljujemo

intersujeme koje su boile rolane i koliko je rolano a sta je pecalo i zasto necete da pricate o tome ?

pitaj Selektora on ih je pravio,nije sigurno bio parfem!.

Link to comment
Share on other sites

Gospodine Neso,nisam hteo da ti pisem dok se sve ne zavrsi.Da ti si rekao da treba selektoru vezati kamen i gurnuti u vodu itd.... Zato nemoj  ti da me prozivas za pljuvanje! A to sto sam napisao Beogradski pasaluk je zato sto ste pisali Zrenjaninski cirkus itd... A da nema Zrenjaninskog cirkusa neznam kako bi prosli. Ziveo Zrenjanin!!!!!!!!!!!!! 

Ti si to lepo izvukao iz texta ono sto tebi odgovara,a i bas me zabole za tvoje misljenje,ja nisam pominjao nikakav Zrenjaninski cirkus nego cirkus od lige.Brioni,parfemi mi nisu poznati,ne pecam na ta sranja pa se ne razumem u to,inace zivim u jednom mnogo lepom mestu u Vojvodini ,zove se Zemun i nije niciji pasaluk a razbijate i vi van Zrenjanina nemam reci,dominirate na svim vodama u Srbiji al zamalo.Ziveo Zrenjanin,zaista tako mislim i nemam nista protiv vas nego protiv muljanja i nepravde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pitaj Selektora on ih je pravio,nije sigurno bio parfem!.

ja sam pitao al sem tebe niko nista ,a verovatno znas na sta su pecali pa nam prenesi to. posto znas da nije parfem da cijemo  sta je na udici bilo sta u raketi .eto konkretno pitanje  hocu odgovor 

Link to comment
Share on other sites

Gospodine Neso,nisam hteo da ti pisem dok se sve ne zavrsi.Da ti si rekao da treba selektoru vezati kamen i gurnuti u vodu itd.... Zato nemoj  ti da me prozivas za pljuvanje! A to sto sam napisao Beogradski pasaluk je zato sto ste pisali Zrenjaninski cirkus itd... A da nema Zrenjaninskog cirkusa neznam kako bi prosli. Ziveo Zrenjanin!!!!!!!!!!!!! 

joj milutine i ti si izgleda progutao nekog trkaca!! :a054:  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Uspeh Saranske Asocijacije bi bio utoliko veci kad bi se okrenula i ojacala Drzavno prvenstvo jer je to jedina karta za uspeh i buducnost,dok se to nedesi mi smo u jednosmernoj ulici i imamo manje vise istih 12 ekipa i nikakvu perspektivu na duge staze...Svaka medalja je ogroman uspeh za jednu  siromasnu SA i velika je greska da neko vadi lovu iz svog dzepa da pokriva troskove takmicenja i odlaze ono sto je neminovno....Ojacati Drzavno u narednih nekoliko godina po cenu i neodlaska na SP ali kad se stvari postave kako treba iz korena posle nema problema i trazice se mesto vise za raspecavanje Drzavnog..Zato gospodo  par prostih pitanja za sve forumase, koliko godina unazad imamo SAMO 12 ekipa? Mislite da sve funkcionise kako treba?

Cestitke Vladi koji se iskidao( za par godina ce ga verovatno pljuvati iz nekog razloga) svim takmicarima i strucnom stabu ali ponavljam da bi OZBILJAN uspeh bio kad bi imali 40 ekipa u Drzavnom prvenstvu, veci nego osvojeno zlato .Naravno to je moje licno misljenje treba polemisati o tome i razliciti su nam prioriteti i ciljevi i pogledi....

Bravo Vlado, Mrgude , Mudri, Srdjane...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Uspeh Saranske Asocijacije bi bio utoliko veci kad bi se okrenula i ojacala Drzavno prvenstvo jer je to jedina karta za uspeh i buducnost,dok se to nedesi mi smo u jednosmernoj ulici i imamo manje vise istih 12 ekipa i nikakvu perspektivu na duge staze...Svaka medalja je ogroman uspeh za jednu  siromasnu SA i velika je greska da neko vadi lovu iz svog dzepa da pokriva troskove takmicenja i odlaze ono sto je neminovno....Ojacati Drzavno u narednih nekoliko godina po cenu i neodlaska na SP ali kad se stvari postave kako treba iz korena posle nema problema i trazice se mesto vise za raspecavanje Drzavnog..Zato gospodo  par prostih pitanja za sve forumase, koliko godina unazad imamo SAMO 12 ekipa? Mislite da sve funkcionise kako treba?

Cestitke Vladi koji se iskidao( za par godina ce ga verovatno pljuvati iz nekog razloga) svim takmicarima i strucnom stabu ali ponavljam da bi OZBILJAN uspeh bio kad bi imali 40 ekipa u Drzavnom prvenstvu, veci nego osvojeno zlato .Naravno to je moje licno misljenje treba polemisati o tome i razliciti su nam prioriteti i ciljevi i pogledi....

Bravo Vlado, Mrgude , Mudri, Srdjane...

Coya,potpuno si u pravu jer se DP svelo na neku seljacku ligu!!!a Saranska asocijacija je kao privatna firma,to je potpuno iluzorno!u svim postovima Vlada prica potrosio sam ovoliko,onoliko,znaci kao klasican privatnik-preduzetnik!!pa ja sam licno kao klinac na jednom skupu za zastitu reke Tamis u Kovacici davne 1999-2000god. izdvojio tj, poklonio dvadeset mobilnih tel.(nekoliko hiljada maraka) za svakog ribo cuvara od Jase do Panceva!!i po tome bi ja sada trebao da pricam kako je Tamis moja reka!!

Link to comment
Share on other sites

Kiza je prekinuo pecanje u ligi pre dve godine....iz samo njemu znanih razloga...a sigurno ima opravdan razlog.

Braca vise ne peca ligu...bar za sada....

Ilija je odustao od lige...

Nismo dobili odgovor zasto je izvrsena izmena....

Znamo za druge mnogo dobre nase sarandzije koje sigurno znaju neke stvari koje mi forumasi ne znamo pa zato ne pecaju ligu.....

Itd itd....

Nesto smrdi u drzavi Danskoj...

 

Evo ti svez primer.....mislim da Srki i Milos sigurno nece opet pecati ligu posle ovog iskustva...

I ajde sad.....kako da imas jaku ligu????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 to sto sam napisao Beogradski pasaluk je zato sto ste pisali Zrenjaninski cirkus itd... A da nema Zrenjaninskog cirkusa neznam kako bi prosli. Ziveo Zrenjanin!!!!!!!!!!!!! 

Strasno.. Nesto najgore sto se moglo procitati. "Neko" sa ovog foruma proziva kolege,sa kojima ne deli misljenje,na drugom forumu i time blati sebe,kolege sa foruma i sam forum. I jos se kao pravda "oni su prvi poceli". Da je tako,skrene se paznja na drugi nacin da to nije u redu a ne ovako. Ni izvinjenja,ni k*rca ni palca,nicega... Nemam reci. Tuga,jad i beda.

Bice nam bolje i napredovacemo kad budemo bolji ljudi. Procenite koliko nam treba do toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...